Ana Sayfa ŞİRKET HABERLERİ Kelebek, Önemli Projelerde Yerini Almaya Devam Ediyor

Kelebek, Önemli Projelerde Yerini Almaya Devam Ediyor

305
Paylaş

Yurtiçi ve yurtdışındaki binlerce projede edindiği deneyim ve mutfak&banyo sektöründe ürünlerine 5 yıl garanti veren tek marka olmasıyla öne çıkan Kelebek, üç önemli projede daha yer almak için anlaşma sağladı.

Ev mobilyaları dışında, projeli işler alanında Türkiye ve yurt dışında; konut, yurt, otel ve karma projelerinde mutfak, banyo, oda ve daire kapıları, vestiyer ve dolap çözümleriyle uzmanlık ve donanım gerektiren alanlarda da hizmet sunan Kelebek, büyük projelerin tüm dekorasyon ve tefriş çalışmalarını başarıyla gerçekleştirmeye devam ediyor.

Üç yeni işbirliğine imza atan Kelebek; Kartal Dr. Lütfi Kırdar Eğitim Ve Araştırma Hastanesi’nin yeniden yapılanma projesi kapsamında sabit ahşap malzemelerini, Özyeğin Üniversitesi’nin Yurt 6 ve Konukevi projesinin mobilyalarını, Mekin İnşaat Mühendislik tarafından yapılan Van Residence’nin mutfak ve hareketli mobilyalarını üretecek.

Yılın başından bu yana projeli işler alanında hızlı bir performansa imza atan Kelebek, teklif verdiği toplam proje tutarı 200 milyon TL olan 40 ayrı projeyi de yakından takip ediyor. Devam eden projelerde hedeflenen bütçe rakamı 80 milyon TL olurken, bu rakamın üzerinde bir gerçekleşen bekleniyor.

Farklı beğeniler için tasarlanan banyo ve mutfak dolapları ile yaşam alanlarında geniş hareket imkanı sağlayan Kelebek; sunduğu şık, kullanışlı, kaliteli, kombin olabilen farklı koleksiyonları ve zengin ürün çeşitliliği ile tüm ihtiyaçları karşılayan estetik çözümler sunuyor.
Yeni altyapı yatırımları yapan, geçtiğimiz aylarda fabrika üretim hattını da genişleten Kelebek, yurt içinde olduğu kadar yurt dışında da potansiyeli yüksek olan projeli işlere odaklanıyor.