Ana Sayfa HABERLER Babel The Guardian’a Manşet Oldu: “Boşa Harcanmış Yetenek”

Babel The Guardian’a Manşet Oldu: “Boşa Harcanmış Yetenek”

418
Paylaş

Babel The Guardian’a  Manşet Oldu: “Boşa Harcanmış Yetenek”

Beşiktaş’ın Hollandalı yıldızı Ryan Babel, 6 yıl aradan sonra Hollanda Mili Takımı’na tekrar çağrılınca İngiltere’de manşetleri süsledi. Geçen yılın devre arasında Siyah-beyazlı kulübe gelen tecrübeli oyuncu, 2017-2018 sezonuna fırtına gibi başladı. Babel, yükselen formu ile tekrar Hollanda Milli Takım’ından davet aldı.

Ryan Babel, Boşa Harcanmış Yetenek Olarak Anılacak

İngiltere’de yayın yapan The Guardian gazetesi Hollandalı yıldız için yaptığı haberde ‘Boşa harcanmış yetenek’ başlığını kullandı.

Gazetede yer alan makalede Ryan Babel’in futbol kariyerindeki değişimlerden bahsedildi.

Liverpool’a transfer olan fakat beklentileri karşılayamayan yıldız futbolcu Ada’dan ayrıldıktan sonra Hoffenheim, Ajax, Kasımpaşa, Deportivo takımlarından sonra Beşiktaş’a geldiği belirtildi.

Son yıllarda gösterdiği performans ile tekrar milli takım daveti alan Ryan Babel için “Boşa harcanmış yetenek olarak anılacak” ifadesine yer verildi.

“Beni Unuttular Sanmıştım”

6 yıl aradan sonra tekrar mili takıma çağrılan yıldız futbolcu Hollanda basınını yaptığı açıklamada, “Beklemediğim bir karardı. Benim için sürpriz oldu. 6 yıl tabi ki uzun bir zaman. Açıkçası beni unuttuklarını düşünmüştüm. Tabi ki Milli takıma çağrıldığım için çok mutlu oldum ve elimden gelenin en iyisini yapacağım” ifadelerini kullanmıştı.