Ana Sayfa HABERLER Dünya Franchise Sektörü İstanbul’da Toplanıyor

Dünya Franchise Sektörü İstanbul’da Toplanıyor

137
Paylaş

UFRAD Franchising Derneği ev sahipliğinde ‘Dünya Franchise Zirvesi 2017’ İstanbul’da 10-13 Ekim 2017 tarihleri arasında gerçekleşecek.

Dünya Franchise Zirvesi 10-13Ekim 2017 tarihleri arasında UFRAD Franchising Derneği ev sahipliğinde CNR FuarMerkezi’nde gerçekleşecek.

Zirve dolayısıyla dünya çapındakien önemli franchise organizasyonlarından olan Avrupa Franchise Federasyonu(EFF) ve Asya Pasifik Franchise Konfederasyonu (APFC) ile birlikte DünyaFranchise Konseyi’nin de en üst düzeyde bir araya gelecek. UFRAD in destekledigi 26.Franchising Fuari’nda UFRAD Franchise Derneği Genel Başkanı Dr. MustafaAydın da bir konuşma yapacak.

Diğer fuarlardan ‘ölçülebilirbaşarı’ deneyimiyle ayrılan ve her yıl çeşitli sektörleri bir arayagetirmesiyle dikkat çeken Bayim Olur Musun Franchising Fuarı; bu yıl daeğitimden gayrimenkule, bilişimden tekstile, gıdadan kozmetiğe pek çok sektörübuluşturacak. Yeni Zelanda’dan Amerika’ya Brezilya’dan Çin’e çok sayıdayatırımcı ve dünya franchise sektörü liderlerinin katılacağı fuar kapsayıcı yönüylegirişimcilerin ilgisini çekiyor.

Büyümek ve tanınırlığını artırmakisteyen markalar için pek çok fırsatı bünyesinde barındıran Bayim Olur MusunFranchising Fuarı’nda markalar potansiyel girişimcilerle bağlantıya geçme,yurtiçi ve yurtdışı satış bağlantıları kurma, firma bilinirliğini artırma,satış kanallarını artırma ve franchise sistemi hakkında bilgilenme imkânıbulacaklar.

Ayrıca, zirve sonrası 13 EkimCuma günü akşamı Eski Büyükdere İskelesi’nde düzenlenecek gala gecesinde II.UFRAD Franchising Ödülleri sahiplerini bulacak.