Ana Sayfa DÖVİZ Dolar Kuru Güne Yükselişle Başladı

Dolar Kuru Güne Yükselişle Başladı

114
Paylaş

Dolar kuru uluslararası piyasalarda gelişen ülkeler para birimlerinden negatif ayrışarak saat 09.05 itibariyle yüzde 0,17 artışla 3,8750 liradan alıcı buluyor.

Euro kuru ise yüzde 0,30 artışla 4,5002 liradan işlemlerine devam ediyor.

Gelişmekte olan ülkelerin para birimlerinin ABD doları karşısındaki son durumu ise şöyle;

SembolAçıklamaSONGUN.F%
USDTRYDOLAR/TURK LIRASI3,8749+0,16
USDTWDTAYVAN DOLARI3,0175+0,03
USDPHPPHILIPPINE PESOS51,29+0,08
USDEGPMISIR PAUNDU1,766+0,06
USDMYRMALEZYA RINGGIT42,27-0,08
USDTHBTHAI BAHT3,3125+0,05
USDCOPKOLOMBIYA PEZOSU3018,4+0,01
USDCNHCIN YUANI (HONG KONG)66,345+0,04
USDPLNPOLONYA ZLOTY3,6524+0,02
USDCLPSILI PESOSU631,7+0,00
USDCZKCEK KORUNASI2,20612+0,00
USDBRLBREZILYA REALI3,2553-0,01
USDRUBRUS RUBLESI5,92252-0,01
USDINRHINDISTAN RUPEESI64919-0,03
USDZARGUNEY AFRIKA RANDI1415625-0,06
USDIDRENDONEZYA RUPIAH13513-0,06
USDMXNMEKSIKA PESOSU191091-0,04
USDPENPERU SOLU32450-0,10
USDHUFMACAR FORINTI268690-0,09