Ana Sayfa DÖVİZ Dolar Uluslararası Piyasalarda Sakin Seyrediyor

Dolar Uluslararası Piyasalarda Sakin Seyrediyor

145
Paylaş

Dolar kuru 10 Kasım Cuma sabahı itibariyle uluslararası piyasalarda sakin seyrediyor.

Saat 08.15 itibariyle dolar/TL paritesi yüzde -0,01 azalışla 3,6991 liradan alıcı bulurken, Euro kuru ise yüzde -0,04 azalışla 4,5069 liradan işlem görüyor.

Gelişmekte olan ülke para birimlerinin ABD doları karşısındaki son durumu ise şöyle;

SembolAçıklamaSonGUN.F%
USDEGPMISIR PAUNDU1,814+2,72
USDCZKCEK KORUNASI2,1938+0,13
USDRUBRUS RUBLESI5,93515+0,13
USDCLPSILI PESOSU630,53+0,08
USDINRHINDISTAN RUPEESI6,5042+0,07
USDIDRENDONEZYA RUPIAH13525+0,06
USDCOPKOLOMBIYA PEZOSU3009,30+0,01
USDPENPERU SOLU32429+0,00
USDBRLBREZILYA REALI3,2528+0,00
USDTRYDOLAR/TURK LIRASI3,869-0,01
USDZARGUNEY AFRIKA RANDI1,425515-0,01
USDTHBTHAI BAHT3,3095-0,02
USDHUFMACAR FORINTI2,6791-0,03
USDPLNPOLONYA ZLOTY3,63505-0,04
USDMXNMEKSIKA PESOSU19,0257-0,05
USDCNHCIN YUANI (HONG KONG)6,6444-0,06
USDTWDTAYVAN DOLARI3,0208-0,14
USDPHPPHILIPPINE PESOS51,16-0,23
USDMYRMALEZYA RINGGIT41,938-0,33