Ana Sayfa DÖVİZ Dolar Kuru Güne Alışlarla Başladı

Dolar Kuru Güne Alışlarla Başladı

101
Paylaş

Dolar kuru uluslararası piyasalarda güne 3,8688 liradan başladıktan sonra gelen alımlarla saat 09.00 itibariyle yüzde 0,21 artışla 3,8768 liradan işlemlerine devam ediyor.

Euro kuru ise aynı dakikalarda yüzde 0,26 artışla 4,5272 liradan alıcı buluyor.

Diğer gelişmekte olan ülke para birimlerinin Amerikan doları karşısındaki durumu ise şöyle;

SEMBOLACKLSONGUN.F%
USDZARGUNEY AFRIKA RANDI1450600+0,23
USDTRYDOLAR/TURK LIRASI38766+0,20
USDINRHINDISTAN RUPEESI65513+0,13
USDCLPSILI PESOSU630,02+0,11
USDPENPERU SOLU32419+0,06
USDTWDTAYVAN DOLARI30176+0,01
USDBRLBREZILYA REALI32801+0,01
USDHUFMACAR FORINTI267020-0,02
USDMYRMALEZYA RINGGIT41910-0,01
USDCOPKOLOMBIYA PEZOSU3007,00-0,02
USDTHBTHAI BAHT33065-0,03
USDPHPPHILIPPINE PESOS51,17-0,04
USDCZKCEK KORUNASI219002-0,05
USDRUBRUS RUBLESI594244+0,06
USDPLNPOLONYA ZLOTY362965-0,07
USDIDRENDONEZYA RUPIAH13542,0-0,10
USDCNHCIN YUANI (HONG KONG)66480-0,11
USDMXNMEKSIKA PESOSU191020-0,17
USDEGPMISIR PAUNDU176600-2,67