Ana Sayfa DÖVİZ Dolar Uluslararası Piyasalarda Sakin Seyrediyor

Dolar Uluslararası Piyasalarda Sakin Seyrediyor

165
Paylaş

Geride bıraktığımız gün 3,9106 lirayı gören dolar kuru geri çekilerek 3,882 liradan kapanmıştı.

Bugüne gelindiğinde ise uluslararası piyasalarda yeni güne 3,8882 liradan başlayan dolar/TL paritesi saat 08.22 itibariyle yüzde -0,01 azalışla 3,8879 liradan işlemlerine devam ediyor.

Aynı dakikalarda Euro kuru ise yüzde -0,02 azalışla 4,5858 liradan alıcı buluyor.

Gelişmekte olan ülke para birimlerinin ABD doları karşısındaki son durumu ise şöyle:

SEMBOLACKLSONGUN.F%
USDCLPSILI PESOSU631,82+0,40
USDTWDTAYVAN DOLARI3,0186+0,23
USDRUBRUS RUBLESI60,34+0,18
USDMXNMEKSIKA PESOSU19,1856+0,11
USDZARGUNEY AFRIKA RANDI14,38795+0,12
USDHUFMACAR FORINTI26,44+0,04
USDPLNPOLONYA ZLOTY36,0365+0,03
USDBRLBREZILYA REALI3,314+0,02
USDCNHCIN YUANI (HONG KONG)6,6385+0,02
USDCZKCEK KORUNASI2,1722+0,02
USDTRYDOLAR/TURK LIRASI3,8879-0,01
USDPHPPHILIPPINE PESOS51,14-0,02
USDIDRENDONEZYA RUPIAH13548,0-0,05
USDTHBTHAI BAHT3,3035-0,09
USDEGPMISIR PAUNDU17,65-0,06
USDCOPKOLOMBIYA PEZOSU3012,90-0,10
USDINRHINDISTAN RUPEESI6,5353-0,11
USDPENPERU SOLU3,2413-0,19
USDMYRMALEZYA RINGGIT4,184-0,26

Dolar Günlük Grafik