Ana Sayfa DÖVİZ Dolar Uluslararası Piyasalarda Yatay Seyrediyor

Dolar Uluslararası Piyasalarda Yatay Seyrediyor

96
Paylaş

Dolar kuru dün akşam saatlerinde Dışişleri Bakanlığı tarafından beş gündür haber alınamayan Rıza Sarraf ile ilgili olarak ABD’ye nota verilmesinin ardından yakından izleniyor.

Uluslararası piyasalarda güne 3,8813 liradan başlayan dolar kuru en yüksek 3,8870 lirayı gördükten sonra saat 08.35 itibariyle yüzde 0,01 artışla 3,8813 liradan alıcı buluyor.

Euro kuru ise aynı dakikalarda yüzde -0,05 azalışla 4,5761 liradan işlemlerine devam ediyor.

Gelişmekte olan ülke para birimlerinin dolar karşısındaki son durumu ise şöyle;

SEMBOLACKLSONGUN.F%
USDMYRMALEZYA RINGGIT41800+0,11
USDINRHINDISTAN RUPEESI65349+0,10
USDTWDTAYVAN DOLARI30135+0,10
USDPHPPHILIPPINE PESOS50,88+0,09
USDCNHCIN YUANI (HONG KONG)66386+0,08
USDCZKCEK KORUNASI217622+0,08
USDIDRENDONEZYA RUPIAH13548,0+0,07
USDPLNPOLONYA ZLOTY360170+0,06
USDCLPSILI PESOSU633,06+0,06
USDTHBTHAI BAHT33015+0,03
USDHUFMACAR FORINTI264900+0,04
USDTRYDOLAR/TURK LIRASI38813+0,00
USDEGPMISIR PAUNDU176500+0,00
USDBRLBREZILYA REALI33140+0,00
USDMXNMEKSIKA PESOSU1922840,00
USDRUBRUS RUBLESI601947-0,02
USDPENPERU SOLU32544-0,08
USDCOPKOLOMBIYA PEZOSU3024,70-0,11
USDZARGUNEY AFRIKA RANDI1438120-0,20

Dolar/TL Günlük Grafik