Ana Sayfa DÖVİZ Dolar Güne Nasıl Başladı?

Dolar Güne Nasıl Başladı?

55
Paylaş

Dolar kuru ABD’de devam eden ve kamuoyu tarafından Zarrap davası olarak bilinen Halkbank eski genel müdür yardımcısı Mehmet hakan Atilla’nın da yargılandığı davanın etkileri sürerken an itibariyle dolar kuruna etkisi nötr gibi gözüküyor.

Dolar kuru 3,9591 TL ile başladığı yeni günde en yüksek 3,9645 TL’yi gördükten sonra saat 09.13 itibariyle işlemlerine yüzde 0,15 azalışla 3,9525 TL’den devam ediyor.

Euro kuru ise aynı dakikalarda yüzde 0,01 artışla 4,6928 TL’den alıcı buluyor.

TL ve Diğer Gelişmekte olan ülke para birimlerindeki son durum ise şöyle;

SEMBOLACKLSONGUN.F%
USDCLPSILI PESOSU644,40+0,48
USDMXNMEKSIKA PESOSU185.827+0,19
USDTHBTHAI BAHT32.625+0,12
USDIDRENDONEZYA RUPIAH13525,0+0,13
USDMYRMALEZYA RINGGIT40.865+0,10
USDINRHINDISTAN RUPEESI64.433+0,09
USDEGPMISIR PAUNDU177.600+0,06
USDCNHCIN YUANI (HONG KONG)66.153+0,04
USDBRLBREZILYA REALI32.468+0,02
USDHUFMACAR FORINTI263.010-0,10
USDPHPPHILIPPINE PESOS50,32-0,06
USDPENPERU SOLU32.325-0,06
USDPLNPOLONYA ZLOTY354.380-0,08
USDCOPKOLOMBIYA PEZOSU3003,00-0,10
USDZARGUNEY AFRIKA RANDI1.364.945-0,11
USDCZKCEK KORUNASI214.900-0,13
USDTRYDOLAR/TURK LIRASI3,9522-0,16
USDTWDTAYVAN DOLARI30.064+0,06
USDRUBRUS RUBLESI584.938-0,34

Dolar/TL Günlük Grafik