Ana Sayfa ŞİRKET HABERLERİ Sinpaş, İkinci Kez “Süper Marka” Ödülünü Aldı

Sinpaş, İkinci Kez “Süper Marka” Ödülünü Aldı

127
Paylaş

Marka değerlendirme kuruluşu Superbrands’ın ‘Supermarkalar Türkiye’ araştırmasında bu yılın süper markaları düzenlenen törenle sahiplerini buldu. ikinci kez ‘Süper Marka’ seçilen Sinpaş adına ödülü Sinpaş GYO Genel Müdürü Seba Gacemer aldı.

Dünya genelinde 89 ülkede iki yılda bir yapılan Superbrands ile farklı sektörlerdeki en başarılı markalar jüri ve halk oylaması ile değerlendiriliyor. 2014 yılında gayrimenkul kategorisinde ilk kez ‘Süper Marka’ seçilen Sinpaş, ‘Süpermarkalar Türkiye 2016’ kapsamında ikinci kez ‘Süper Marka’ seçildi.
Düzenlenen ödül töreninde Süper Marka ödülünü Sinpaş adına Sinpaş GYO Genel Müdürü Seba Gacemer aldı. Gacemer, ikinci kez süper marka seçilmekten gurur duyduklarını ifade ederek, “44 yıldır daima yenilikçi kimliğimizle sektöre öncülük ediyoruz. Bugüne kadar sayısız ilke imza attık. Müthiş bir iş heyecanımız var. Müşterimizi dinliyoruz. Samimiyiz. Hayalleri basite indirgeme becerimiz var. Türkiye’de ilk kez konforun ve kalitenin öne çıkarıldığı, evin içinin yanı sıra peyzaja, sosyal donatılara ve ortak yaşam alanlarına önem verdik. Konut projelerinde sular, göller, havuzlar ve geniş yeşil alanlar gayrimenkul sektöründe ilk kez Sinpaş imzasıyla hayata geçti. Süper Marka seçilmemizin temelinde, yenilikçi vizyonumuz bulunuyor” dedi.

Süpermarka aday seçiminde şirketin teknolojisi, yatırımları, iş gücü kalitesi, markalaşmaya yaptığı yatırımlar, marka devamlılığı, sosyal sorumluluk projelerine katkısı, çevre duyarlılığı, etik değerlere uyması ve vergi sıralamasındaki yeri önem taşıyor. Bu yıl 4 bin 986 marka arasından aday olarak gösterilen markalar, İstanbul, Ankara ve İzmir’de 18-56 yaş ve tüm SES gruplarında bin 638 kişi ile yüz yüze görüşülerek belirlendi.