Ana Sayfa HABERLER DHMİ: Yeni Proje, Yatırım ve Uygulamaların Hayata Geçirildiği Yıl Olacak

DHMİ: Yeni Proje, Yatırım ve Uygulamaların Hayata Geçirildiği Yıl Olacak

141
Paylaş

Devlet Hava Meydanları İşletmesi(DHMİ), yurt dışına açılıyor. Genel Müdürlüğümüz bu kapsamda yabancı dil eğitim seferberliği başlattı.

Yurt dışında faaliyet gösterecek olan şirketin kurulum işlemleri tamamlanmak üzere. Kuruluşumuz, yurt dışında faaliyet gösterecek olması nedeniyle önce üst düzey yöneticilere olmak üzere ‘yabancı dil eğitimi seferberliği’ başlattı. Yeni şirketin kurulum aşamasına geldiğini, Yönetim Kurulu Başkanı ve Genel Müdürümüz Funda Ocak resmi Twitter hesabından (twitter.com/fundaocakdhmi) duyurdu.

2017’yi Başarılarla Geride Bıraktık

Sosyal Medya hesabından yaptığı açıklamada 2017 yılının başarı ile geride kaldığını söyleyen Genel Müdürümüz Funda Ocak, “Hizmet, atılım, yatırım” yılı olarak nitelediğim 2017’yi parlak başarılarla geride bıraktık. Büyük hedef ve umutlarla merhaba dediğimiz 2018, Bakanlığımızın destek ve himayelerinde yeni proje, yatırım ve uygulamaların hayata geçirildiği yıl olacak inşallah” ifadelerini kullandı.

Yeni Şirket Yılın İlk Çeyreğinde Faaliyetlerine Başlayacak

DHMİ’nın yurt dışına açılım hedefleri doğrultusunda tüm hazırlıklar tamamlanmak üzere. Göreve başlamasının ardından DHMİ’nin yurt dışına açılacağını bildiren Genel Müdürümüz Ocak, hazırlıkların tamamlandığını sosyal medya hesabından duyurdu.

Yurt dışında faaliyet gösterecek şirketin kuruluş işlemlerinin tamamlanmak üzere olduğunu paylaşan Ocak, “Vaatlerimiz arasında bulunan yurt dışı açılımı konusunda önemli bir aşamaya geldiğimizi müjdelemek istiyorum. Yurt dışında faaliyet gösterecek olan şirketimizin kuruluş işlemleri tamamlanmak üzere. Şirket yılın ilk çeyreğinde faaliyetlerine başlayacak.” dedi.

Personel Malta’da Dil Kursu Alacak

Yurt dışına açılma sürecini emin adımlarla sürdüren Kuruluşumuz, personelimize Malta’da anlaştığı bir merkezde dil kursu verecek. Küresel bir marka olmak için gereken her şeyi yapacaklarını belirten Ocak,”Mademki yurt dışına açılıyoruz, küresel marka olmak için ciddi gayret sarf ediyoruz. Öyleyse bunun alt yapısını eksiksiz bir şekilde hazırlamamız lazım dedik, ‘yabancı dil eğitimi seferberliğini’ başlattık. Malta’nın önde gelen bir dil merkeziyle gerekli bağlantıları yaparak aylık periyotlarla arkadaşlarımıza yerinde, hızlandırılmış kurs imkânı sağladık. İlk grubumuz yakında ders başı yapacak.” dedi.