Ana Sayfa BORSA Gelişmekte Olan Ülkeler “Pozitif” Sinyalini Koruyor

Gelişmekte Olan Ülkeler “Pozitif” Sinyalini Koruyor

187
Paylaş

Ak Yatırım Menkul Değerler Araştırma Departmanının hazırladığı Dijital Yatırımcı’nın 08 Ocak 2018 tarihli güncellemesine aşağıda yer almaktadır:

Gelişmekte olan ülkeler ve Türkiye hisse senedi endekslerini karşılaştırmalı olarak inceleyen Dijital Yatırımcı’nın 08 Ocak 2018 tarihli güncellemesine buradan ulaşabilirsiniz.

– Dijital Yatırımcı, bugüne kadar ürettiği sinyallerden ortalama %7,24 getiri elde etti. En yüksek getiri %35.47, en düşük getiri -%3,17 oldu. 9 sinyalin 6’sında pozitif getiri elde edildi.

– Son duruma bakıldığında Micex/Rusya, Bovespa/Brezilya, JCI/Endonezya, BIST100/Türkiye ve Bolsa/Meksika’da yukarı yön görüşümüz devam ediyor.

– BIST100’de 11 Aralık 2017 tarihinde başlattığımız yukarı yön sinyali %7,63 primle devam ediyor.

AK Yatırım
www.akyatirim.com.tr

***
Yasal Uyarı

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir.Yatırım danışmanlığı hizmeti ; aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır.Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır.Bu görüşler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabılır.Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.