Ana Sayfa ŞİRKET HABERLERİ Denge Yatırım Basında Çıkan Olumsuz Haberlere Açıklık Getirdi

Denge Yatırım Basında Çıkan Olumsuz Haberlere Açıklık Getirdi

170
Paylaş

Denge Yatırım Holding: Durduğu belirtilen projelerin Denge Yatırım Holding ile herhangi bir iştirak ve ticaret ilişkisi bulunmamaktadır.

Denge Yatırım Holding’in (DENGE) konu ile ilgili olarak Kamuoyu Aydınlatma Platformu’na (KAP) gönderdiği yazılı açıklama aşağıda yer almaktadır:

13.02.2018 Tarihinde bazı yayın organlarında çıkan Fikirtepe’deki inşaat projelerinin durduğuna ilişkin haberlerde,durduğu belirtilen projelerin Denge Yatırım Holding A.Ş. ile herhangi bir iştirak ve ticaret ilişkisi bulunmamaktadır. Şirketimizin Fikirtepe bölgesindeki tek projesi haberlerde de belirtildiği gibi şu an devam etmekte olan Katar’lı Albawakir grubu ile ortak iştirakimiz Pana Al Bawakir Konut İnşaat Anonim Şirketi’ne ait City Projesi’dir. İlgili projede de üretim devam etmektedir. İlgili haberler gerçeği yansıtmamakla birlikte bu haberlerin Yönetim Kurulu Başkanımız Sayın Raci ŞAŞMAZ’ın şahsi olarak ticari alacaklarının bulunduğu bir takım kişiler tarafından kasıtlı olarak organize edildiği anlaşılmış ve haklarında hukuki işlemlerin başlatılması için hukuk servisimize gerekli talimatlar verilmiştir. Şirketimiz adına Yönetim Kurulumuz, başta ortaklarımızın olmak üzere şirketimizin tüm hukuki ve mali haklarını korumak adına bugüne kadar olduğu gibi her türlü fedakarlığı yapmaya devam edecektir.