Ana Sayfa PİYASALAR Dax CFD Analizi

Dax CFD Analizi

192
Paylaş

Global hisse senetleri piyasasındaki iyimser hava, Avrupa endeksleri üzerinde de olumlu bir etki yaratıyor. Bugün, Avrupa’da da endeksler alıcılı seyrediyor. İngiltere FTSE 100 endeksinin yatay ekside olduğu dikkat çekiyor ancak bu durum genel fotoğrafı bozmuyor. Veri takvimi açısından sakin bir gün izliyoruz. Endekslerdeki iyimser havanın, ABD endekslerinin açılışına da sirayet etmesini bekliyoruz.
Teknik Analiz: CFD, ortalamalarının arasında seyrediyor. Yukarıda, 50 günlük ortalaması 12770 seviyesinden geçerken, aşağıda 21 günlük üssel ortalaması ise 12390 seviyesinde bulunuyor. CFD, bu ortalamalarının dışına çıkamadığı müddetçe bir süre 12390-12770 aralığında seyredebilir. Teknik göstergelerde de olumlu bir görünüm olduğu dikkat çekiyor. Bu durum, CFD’nin yukarı yönde hareketini desteklemeye devam edebilir.
Direnç: 12530 / 12620 / 12770
Destek: 12390 / 12280 / 12235

İntegral Yatırım Menkul Değerler A.Ş.
www.integralmenkul.com.tr

***
Yasal Uyarı

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir.Yatırım danışmanlığı hizmeti ; aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır.Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır.Bu görüşler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabılır.Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.