Ana Sayfa ŞİRKET HABERLERİ Emlak Konut, 4.194 Adet Bağımsız Bölümün Satışını Gerçekleştirdi

Emlak Konut, 4.194 Adet Bağımsız Bölümün Satışını Gerçekleştirdi

139
Paylaş

Emlak Konut tarafından geliştirilen projelerde 1 Ocak-30 Eylül itibarıyla, toplam 4.194 adet bağımsız bölümün satışı gerçekleşti

Emlak Konut’un (EKGYO) konu ile ilgili olarak Kamuoyu Aydınlatma Platformu’na (KAP) gönderdiği yazılı açıklama aşağıda yer almaktadır:

Şirketimiz tarafından geliştirilen projelerde 1 Ocak – 30 Eylül 2018 tarihleri itibarıyla, toplam 4.154.659.315 TL (KDV hariç) değerinde, 4.194 adet bağımsız bölümün satışı (ön satışlar dahil) gerçekleştirilmiştir.

Bu satışların toplam 846.994.858 TL (KDV hariç) değerindeki, 698 adedi yabancı ülke vatandaşlarına gerçekleştirilmiştir.

Yıllık dönemler göz önünde bulundurularak hazırlanan yabancı ülke vatandaşlarına satışı tamamlanmış (ön satışlar dahil) bağımsız bölümler raporu ekte PDF dosya olarak sunulmaktadır.
Satış dağılım tablolarında belirtilen satış rakamları, pazarlama müdürlüğümüz ve satış ofisleri aracılığıyla elde edilen satış adetleridir.

Satış işlemlerinin tamamlanması zaman almaktadır. Bu nedenle bir önceki ay veya aylarda açıklanan satış rakamlarında artmalar olabilir.

Ayrıca, alıcıların sözleşmeden cayma ve dönme ile satıcının sözleşmeyi fesih etmesi nedenlerinden kaynaklanan azalmalar da söz konusu olabilir.

Kuralı satışlarda kura tarihi dikkate alınmaktadır. Bilgi edinilmesi önemle rica olunur.

https://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/713007