Ana Sayfa BİLANÇO ANALİZİ

BİLANÇO ANALİZİ

Borsa İstanbul pay piyasasında işlem gören anonim ortaklıkların açıklanmış bilançoları ve bilanço analizleri.

Tablodaki Kısaltmalar

Fiyat Kazanç Oranı (F/K)Nasıl Hesaplanır?

Defter Değeri (Def.Değ) Nasıl Hesaplanır?

Piyasa Değeri/ Defter Değeri (PD/DD) Oranı Nedir?

*** Tabloların sağ üst bölümünde yer alan “BUL” bölümüne aradığınız hisse senedinin kodu girerek dönemleri karşılaştırabilirsiniz.

2017 Yılı 9 Aylık Bilançolar

SembolSermayeKar/ZararKarlılıkF/KDef DeğDönem
ACSEL10,721,700437,6300.032840.412.0517-09
ADANA88,178,89091,905,0200.34368.732.1317-09
ADBGR82,667,70491,905,0200.24438.722.1317-09
ADEL23,625,00043,038,0000.113515.429.3917-09
ADESE126,000,00013,403,3400.08016.843.817-09
ADNAC165,335,41091,905,0200.033912.032.1317-09
AEFES592,105,263343,870,000-0.0095016.2517-09
AFYON100,000,00026,194,4000.108636.22.0117-09
AGYO84,000,000-2,464,9510.044217.613.6517-09
AKBNK4,000,000,0004,514,847,0000.14376.899.7417-09
AKCNS191,447,068102,852,0000.146913.665.5517-09
AKENR729,164,000-305,029,200-0.838101.117-09
AKFEN261,900,000370,904,0000.462616.157.217-09
AKFGY184,000,000-76,949,690-0.683202.5517-09
AKGRT306,000,00085,835,8400.21947.581.9217-09
AKGUV31,000,0005,719,9590.126.722.117-09
AKMGY37,264,00057,011,0400.357311.245.6917-09
AKPAZ46,086,740-9,254,498-3.555900.1817-09
AKSA185,000,000224,194,0000.165811.256.9717-09
AKSEN613,169,11876,114,050-0.555800.617-09
AKSGY430,091,850277,622,0000.18083.225.3217-09
AKSUE8,352,000-4,031,490-0.120403.4817-09
ALARK223,467,000166,136,0000.091815.115.5117-09
ALBRK900,000,000141,117,0000.07555.952.6517-09
ALCAR10,800,00034,276,8500.150712.2731.8917-09
ALCTL38,701,000-6,367,8510.114819.473.7917-09
ALGYO10,650,79435,366,0200.19183.3869.4417-09
ALKA52,500,00019,142,9200.26946.592.2917-09
ALKIM24,725,00048,170,6100.26069.5810.0217-09
ALYAG60,000,0001,698,314-0.132200.5317-09
ANACM750,000,000167,297,4000.10849.122.5217-09
ANELE110,000,00059,467,4200.26743.943.3717-09
ANELT50,000,000-747,687-0.074500.8817-09
ANHYT430,000,000168,643,0000.259312.882.0517-09
ANSGR500,000,00098,789,6400.086811.272.9117-09
ARCLK675,728,205753,065,0000.150814.149.6417-09
ARENA32,000,0004,009,0080.031816.348.0417-09
ARMDA24,000,0008,216,3080.053116.36.2317-09
ARSAN84,690,00018,975,2700.11276.712.3917-09
ARTI10,000,000444,333-0.021101.0917-09
ASELS1,000,000,000828,098,0000.277831.854.4417-09
ASLAN73,000,00032,459,5200.129770.74.3617-09
ASUZU84,000,000-32,040,530-0.252402.717-09
ATAGY23,750,000-1,538,1320.110123.951.617-09
ATEKS25,200,000-1,222,0820.0023299.3515.7617-09
ATLAS30,000,0005,348,6330.18694.571.2317-09
ATPET12,231,966-1,805,684-0.147200.9517-09
ATSYH8,000,000-111,420-0.08600.2817-09
AVGYO72,000,00011,931,9900.09998.71.9317-09
AVISA118,000,00074,079,0000.356624.962.0217-09
AVOD45,000,000824,185-0.087901.4317-09
AVTUR45,000,000187,4050.13277.441.7417-09
AYCES16,757,000-1,448,450-0.033908.4117-09
AYEN171,042,300-39,670,750-0.314201.3217-09
AYGAZ300,000,000492,251,0000.22047.569.5517-09
BAGFS45,000,000-16,799,800-0.1203010.3917-09
BAKAB36,000,00019,571,7100.17598.143.717-09
BANVT100,023,579217,821,8000.420111.445.6117-09
BERA170,800,00040,134,6000.008739.237.2517-09
BFREN2,500,00015,412,5600.433420.3723.5617-09
BIMAS303,600,000641,308,0000.397828.946.9117-09
BISAS21,000,000732,5920.154515.50.5817-09
BIZIM60,000,000-30,567,960-0.387101.7617-09
BLCYT45,000,00011,021,2600.09338.082.0717-09
BMEKS120,000,000-262,193,0001.61040-2.1117-09
BNTAS32,250,0001,683,9310.057228.561.9317-09
BOLUC143,235,33081,300,5700.25497.952.8817-09
BOSSA108,000,00020,531,4700.00552342.9117-09
BOYP257,700,000-284,180,200-8.281200.1817-09
BRISA305,116,87575,670,9100.174119.922.0617-09
BRKO77,288,3141,793,800-0.095601.1617-09
BRKSN15,600,0001,070,2800.044129.641.617-09
BRMEN16,437,222-1,188,102-0.202102.2817-09
BRSAN141,750,000183,942,5000.1162811.9417-09
BRYAT28,125,00059,787,4200.068119.3231.0417-09
BSOKE260,000,000-28,338,380-0.135401.4317-09
BTCIM80,000,000-11,675,880-0.077406.6617-09
BUCIM105,815,80851,441,1700.14039.184.1117-09
BURCE8,424,000-2,468,304-0.076404.417-09
BURVA7,347,672315,3290.000213152.330.6117-09
CCOLA254,370,782386,158,0000.0056360.518.2117-09
CELHA16,500,0007,343,3870.18198.872.4117-09
CEMAS237,000,000-1,001,759-0.128700.6817-09
CEMTS100,975,68074,437,0400.29615.082.717-09
CIMSA135,084,442153,424,1000.15969.689.0317-09
CLEBI24,300,00077,689,0200.530112.955.6117-09
CMBTN1,770,0001,516,359-0.0259022.3117-09
CMENT87,112,4635,501,000-0.0231011.5117-09
COMDO66,844,80056,110,2001.46064.061.4717-09
COSMO6,000,000440,544-0.731210.53-0.1717-09
CRDFA80,000,00018,300,56004.4717-09
CRFSA700,000,000-133,495,300-0.559900.3417-09
CUSAN71,250,0007,490,1580.138710.51.9117-09
DAGHL10,800,000-54,337-0.028301.5417-09
DAGI43,300,0001,018,159-0.009502.4817-09
DARDL53,281,753-17,481,4400.21760-3.8817-09
DENCM6,000,000-5,959,508-0.173108.1517-09
DENIZ3,316,100,0001,404,948,0000.13947.773.6917-09
DERIM5,400,000-421,743-0.005308.1517-09
DESA49,222,000-3,863,637-0.252200.9317-09
DESPC23,000,0005,163,1490.21296.782.3317-09
DEVA200,019,28759,997,0700.117713.842.8617-09
DGATE30,000,00018,712,2000.29658.42.7717-09
DGGYO332,007,78611,509,8800.05921.022.5217-09
DGKLB209,069,76720,711,350-0.140100.3717-09
DGZTE105,000,00018,056,6600.17353.884.4417-09
DIRIT14,300,000-422,478-0.759900.4417-09
DITAS10,000,0003,455,5510.092930.322.3617-09
DMISH22,727,083-884,700-1.543300.0617-09
DMSAS35,000,0001,524,966-0.21401.6317-09
DOBUR19,559,175-4,162,814-0.217901.1417-09
DOGUB20,000,000-1,031,228-0.105400.6117-09
DOHOL2,616,938,000-245,950,000-0.151800.917-09
DURDO16,576,0006,976,1430.100912.962.4417-09
DYOBY100,000,0002,098,914-0.016301.1817-09
DZGYO50,000,0007,016,7470.07458.754.0817-09
ECBYO21,000,0002,915,8310.07219.582.217-09
ECILC685,260,000165,433,0000.068715.14.517-09
ECZYT105,000,000166,412,8000.11746.814.5817-09
EDIP65,000,000-16,365,800-0.038103.4617-09
EGCYH40,000,000-2,042,834-2.867300.0217-09
EGCYO22,000,000-555,160-0.423201.1117-09
EGEEN3,150,00087,047,1800.40627.5695.5717-09
EGGUB10,000,00020,270,2000.17339.2516.0217-09
EGLYO20,000,000500,545-0.297301.1117-09
EGPRO79,600,00044,752,4500.180412.594.0617-09
EGSER75,000,00038,532,8200.17147.313.6517-09
EKGYO3,800,000,0001,065,535,0000.11047.763.117-09
EKIZ7,177,729-59,7160.0539.241.1417-09
EMKEL24,300,000-3,235,566-0.017302.317-09
EMNIS6,200,000-2,743,840-1.435500.9517-09
ENKAI4,600,000,0001,978,728,0000.109311.324.7117-09
EPLAS20,000,00017,234,2805.12825.720.1917-09
ERBOS5,220,00040,661,5300.26287.641.4617-09
EREGL3,500,000,0002,561,566,0000.188411.094.717-09
ERSU36,000,0001,123,1370.044722.41.2217-09
ESCOM49,992,100603,6040.06111.851.6617-09
ESEMS13,316,000-3,627,532-54.952400.0117-09
ETILR11,625,000-1,841,345-0.157500.9917-09
ETYAT20,000,0001,584,8010.092910.511.2117-09
EUHOL60,000,000-2,802,1200.0066144.760.7317-09
EUKYO20,000,0001,941,9660.10110.321.3117-09
EUYO20,000,0001,649,1700.09498.061.2517-09
FFKRL115,000,00077,749,00005.1317-09
FINBN3,350,000,0001,232,873,0000.135812.073.4817-09
FLAP31,250,0001,815,8120.107714.543.717-09
FMIZP14,276,79012,782,2900.518110.382.5117-09
FRIGO6,000,000234,433-0.049801.3817-09
FROTO350,910,000979,864,0000.356515.7710.3717-09
GARAN4,200,000,0004,644,851,0000.14687.349.4217-09
GARFA79,500,00021,317,000010.717-09
GDKGS20,000,000581,6470.03428.641.2217-09
GEDIK67,392,00013,581,9300.0073265.291.2817-09
GEDZA5,832,0004,225,8720.12888.386.9917-09
GENTS110,000,00027,117,6600.14475.481.7917-09
GEREL50,000,0003,873,8760.059116.462.1117-09
GLBMD40,000,0002,436,4930.031915.180.9917-09
GLRYH30,000,000-895,042-0.01300.8617-09
GLYHO325,888,410-159,107,400-0.203403.4217-09
GOLTS7,200,0001,324,197-0.0473038.1417-09
GOODY270,000,00062,425,8400.175913.051.8917-09
GOZDE385,000,000-71,737,7000.087421.942.2817-09
GRNYO32,000,0001,188,0020.038919.041.0917-09
GSDDE52,180,855-12,932,000-0.316201.6317-09
GSDHO450,000,00020,586,0000.10613.591.9717-09
GUBRF334,000,0009,927,580-0.042902.8417-09
GUSGR270,000,00015,030,2300.061813.611.9917-09
GYHOL30,000,0003,367,3620.068914.461.3917-09
HALKB1,250,000,0003,010,103,0000.13893.7519.4317-09
HATEK21,000,000-7,342,3200.06127.4110.1717-09
HDFGS28,000,0004,195,3110.153618.711.317-09
HEKTS75,857,03347,257,5600.292713.961.8617-09
HLGYO820,000,00036,979,2100.06926.92.0317-09
HURGZ552,000,000-116,932,600-0.489200.5517-09
ICBCT860,000,00048,198,0000.0534117.441.2817-09
IDGYO10,000,000-344,134-0.052200.8217-09
IEYHO543,595,733-16,957-0.336300.2217-09
IHEVA191,370,001-451,925-0.000900.9617-09
IHGZT120,000,000-667,060-0.01502.1517-09
IHLGM79,542,538155,3530.0038837.690.6917-09
IHYAY200,000,000-3,139,875-0.091200.6917-09
INDES56,000,00041,380,8700.31159.973.6217-09
INFO18,467,325777,3750.046616.881.5417-09
INTEM4,860,000-9,226,464-28.0600.1317-09
ISATR1,0004,103,251,0000.1338102.841188.1317-09
ISBTR29,0004,103,251,0000.1335151.2959.4117-09
ISCTR4,499,970,0004,103,251,0000.13365.619.117-09
ISFIN650,302,64593,105,00008.4717-09
ISGSY74,652,4802,160,998-0.001103.4617-09
ISGYO913,750,00093,027,0100.12063.163.4917-09
ISMEN355,000,000112,717,8000.1976.051.817-09
ISYAT160,599,28420,496,8600.10695.811.4617-09
ITTFH60,000,000-2,946,1360.004185.425.9117-09
IZMDC375,000,00061,751,550-0.060101.8417-09
IZOCM24,534,1439,575,1830.104236.366.9617-09
JANTS11,100,00030,733,3600.217410.2613.5917-09
KAPLM20,000,0005,966,2360.284111.231.0417-09
KAREL58,320,00027,148,8200.126713.393.4917-09
KARSN600,000,000-4,088,3750.036480.750.5917-09
KARTN2,837,01423,650,9400.085431.52104.7917-09
KATMR25,000,0008,820,8550.114935.563.3617-09
KCHOL2,535,898,0003,831,532,0000.16948.7211.3617-09
KENT28,977,66122,369,0200.0368328.2511.8317-09
KERVN588,505,080-30,955,050-0.932700.2417-09
KERVT6,244,000-62,232,1500.88560-18.3317-09
KLGYO124,000,000244,674,3000.26481.928.3417-09
KLMSN33,000,00010,566,4400.11612.664.3117-09
KLNMA500,000,000104,553,0000.102723.752.4617-09
KNFRT6,600,0008,390,8440.129710.0811.7817-09
KONYA4,873,44021,729,6000.106935.9467.2217-09
KORDS194,529,076121,503,8000.13248.596.1717-09
KPHOL4,250,000200,5650.0918.381.117-09
KRDMA240,303,646180,491,5000.018963.092.1117-09
KRDMB119,470,352180,491,5000.018971.12.1117-09
KRDMD780,226,001180,491,5000.018961.842.1117-09
KRGYO66,000,00014,864,7400.21275.361.5217-09
KRONT14,269,0001,555,1820.351519.622.2317-09
KRSAN4,900,000-4,433,216-0.131709.0217-09
KRSTL48,000,0002,552,5930.02169.031.4717-09
KRTEK35,100,4981,795,455-0.062301.0417-09
KUTPO39,917,00028,813,8300.09958.256.9717-09
KUYAS27,218,798-7,931,270-0.114103.0117-09
LIDFA30,000,00015,984,00006.1917-09
LINK5,500,000869,8080.199917.153.0317-09
LOGO25,000,00038,133,7000.196236.277.8517-09
LUKSK10,000,000-21,7910.21323.167.7517-09
MAALT5,516,0001,299,6860.053433.8810.2617-09
MAKTK200,000,0005,062,9920.085368.380.3617-09
MARKA20,990,000-688,0440.025928.022.6417-09
MEPET75,350,00013,630,6700.100612.452.0117-09
MERKO27,150,000-8,641,113-0.662900.7517-09
METAL10,000,000632,6870.041234.550.617-09
METRO300,000,000-37,030,2100.0316103.0317-09
METUR18,000,000-372,9710.089919.040.8417-09
MGROS178,030,000719,005,0000.525510.285.1617-09
MIPAZ178,354,952-11,593,2000.221411.490.8817-09
MMCAS13,336,879721,8340.057616.611.0117-09
MNDRS250,000,00049,119,4300.029122.811.3117-09
MRDIN109,524,00036,307,0200.21299.52.1917-09
MRSHL10,000,000-2,047,784-0.0123010.6517-09
MSGYO39,000,000147,910,4000.69372.435.2917-09
MZHLD10,836,0008,287,656-0.29084.84-2.9817-09
NETAS64,864,8003,260,2390.043144.768.6217-09
NIBAS27,000,000-2,383,341-0.141601.2917-09
NTHOL563,875,9371,530,182-0.004403.6417-09
NUGYO80,000,0007,539,9380.32355.122.6717-09
NUHCM150,213,600102,071,2000.108112.647.1717-09
ODAS135,750,000-18,441,640-0.251501.0117-09
OLMIP32,602,5007,356,807-0.022307.7117-09
ORGE20,000,00025,417,9300.40766.194.1317-09
OSMEN19,823,0093,270,3500.106821.961.617-09
OSTIM54,000,000-8,733,244-0.288701.5917-09
OTKAR24,000,00050,769,0000.375132.569.7117-09
OYAYO20,000,0001,376,0790.072613.941.0717-09
OYLUM12,100,000-823,389-0.090301.0417-09
OZBAL20,540,000-7,528,4501.41290-0.4417-09
OZGYO100,000,00015,572,9100.08586.463.0917-09
OZKGY250,000,00064,894,9500.05868.924.7917-09
PAGYO87,000,00033,608,3000.05728.038.7917-09
PARSN77,112,00012,009,6300.026164.166.2117-09
PEGYO89,100,000-2,595,538-0.020901.717-09
PENGD55,600,000-8,558,410-0.394300.7317-09
PETKM1,500,000,0001,036,819,0000.36487.932.2917-09
PETUN43,335,00047,060,9200.14296.999.6717-09
PGSUS102,272,000494,192,3000.13859.3522.6917-09
PIMAS36,000,00017,603,3900.16689.092.917-09
PINSU44,762,708-8,888,942-0.311701.2217-09
PKART22,750,0001,662,8750.055928.561.7117-09
PKENT1,036,8004,378,414-0.0192014.117-09
PNSUT44,951,05135,505,3600.068914.5212.9317-09
POLHO370,000,00057,638,1400.366.693.6517-09
PRKAB141,733,6524,676,8820.081628.781.1417-09
PRKME148,867,243470,189,4001.07521.292.8917-09
PRZMA24,000,000870,6370.025139.921.6417-09
PSDTC7,425,0005,063,9810.23335.043.4717-09
RAYSG163,069,85510,415,8900.133713.120.9517-09
RHEAG41,550,000-10,309,770-2.298600.1617-09
RTALB23,600,0002,987,0070.092714.22.2517-09
RYGYO246,000,001721,0760.17062.093.3617-09
RYSAS119,350,0006,911,703-0.213201.117-09
SAHOL2,040,404,0002,340,092,0000.12247.0312.4517-09
SALIX5,000,000-176,849-0.046401.0217-09
SAMAT18,300,000-3,573,280-0.284901.0517-09
SANEL13,225,000-1,223,856-0.053301.5917-09
SANFM13,202,12455,009-0.083801.1217-09
SANKO80,000,00018,129,3100.09989.513.3217-09
SARKY200,000,00048,305,8300.1529.442.0517-09
SASA412,500,000150,117,0000.196512.22.7317-09
SAYAS25,750,000363,897-0.590301.2917-09
SEKFK45,000,0003,870,000012.617-09
SEKUR13,885,0003,078,8720.121742.461.3517-09
SELEC621,000,000244,126,7000.13417.623.3717-09
SERVE11,559,492-2,314,616-1.049700.2317-09
SILVR35,709,42210,929,9700.20388.41.3717-09
SISE2,250,000,000867,245,2000.12279.154.1717-09
SKBNK1,167,186,88476,314,0000.056410.842.2417-09
SKTAS40,120,000-38,719,030-0.507702.3117-09
SNGYO600,000,000-34,303,580-0.063801.6217-09
SNKRN6,700,000-4,334,382-3.174200.3217-09
SNPAM79,931,2508,242,1740.109827.671.5517-09
SODA900,000,000422,607,3000.22977.463.2317-09
SONME56,065,0009,876,2020.151619.511.317-09
SRVGY52,000,00016,480,5800.12394.216.4817-09
TATGD136,000,00038,612,0000.108314.173.4517-09
TAVHL363,281,250652,959,0000.190610.0610.3717-09
TBORG322,508,253216,678,0000.287913.382.9417-09
TCELL2,200,000,0001,763,248,0000.143214.656.7117-09
TEKTU145,817,1191,946,621-0.051701.1617-09
TGSAS7,500,0001,749,3740.079412.343.8617-09
THYAO1,380,000,000823,000,0000.11256.8313.6717-09
TIRE200,000,00016,487,9300.114118.20.9217-09
TKFEN370,000,000516,396,0000.23438.437.2817-09
TKNSA110,000,00017,665,000-0.628921.54-0.417-09
TMPOL14,175,000621,048-0.025501.2617-09
TMSN115,000,000-7,107,289-0.010102.5817-09
TOASO500,000,000858,525,0000.347614.936.5617-09
TRCAS270,000,00024,185,4500.029136.872.3917-09
TRGYO500,004,283114,342,0000.16083.3712.0817-09
TRKCM1,130,000,000422,922,7000.1399.63.317-09
TRNSK25,623,28364,1771.57960-0.0217-09
TSGYO150,000,000-29,363,920-0.238501.0917-09
TSKB2,400,000,000452,263,0000.16575.891.4117-09
TTKOM3,500,000,0001,248,937,000-0.0301.3317-09
TTRAK53,369,000216,687,6000.471913.212.3217-09
TUCLK30,000,0002,388,0220.041934.412.2217-09
TUKAS272,650,00012,867,5300.109137.060.5517-09
TUPRS250,419,2003,318,187,0000.41317.6939.8417-09
TURGG7,120,695253,5690.020793.2420.2417-09
UFUK46,847,0002,169,4110.06868.574.217-09
ULAS11,157,00016,164,1600.44491.572.2617-09
ULKER342,000,000246,583,9000.135626.825.2817-09
ULUSE40,000,00055,863,7800.4489.144.3317-09
ULUUN84,500,00013,421,4500.111612.072.2817-09
UNYEC123,586,41053,721,3400.23548.552.2717-09
USAK43,335,9305,394,9800.070512.852.8717-09
UTPYA25,000,000-8,303,126-0.196405.2317-09
VAKBN2,500,000,0002,822,084,0000.16214.18.8917-09
VAKFN109,000,00022,435,0000817-09
VAKKO160,000,0005,441,1990.134920.661.2117-09
VERTU52,000,000460,8860.04322.242.4417-09
VESBE190,000,000209,488,0000.27197.244.8417-09
VESTL335,456,27575,174,000-0.01305.3817-09
VKFYO20,000,000-170,733-0.012300.8617-09
VKGYO217,500,0008,494,7030.04614.734.0217-09
VKING42,000,000-11,764,550-2.611500.1817-09
YAPRK7,100,0001,601,9340.09499.433.1517-09
YATAS42,800,00051,580,0600.387319.593.4417-09
YAYLA9,975,000-1,936,266-0.047103.6117-09
YAZIC160,000,000203,212,000-0.0057024.4417-09
YESIL6,750,00011,600,2600.87572.478.2517-09
YGGYO107,520,000108,631,6000.09837.5517.2417-09
YGYO235,115,7101,124,510-0.014501.0317-09
YKBNK4,347,052,0002,734,566,0000.11415.886.6617-09
YKGYO40,000,000670,814-0.003201.5917-09
YUNSA29,160,0005,449,794-0.335401.7317-09
YYAPI232,707,8151,639,865-0.004501.617-09
SembolSermayeKar/ZararKarlılıkF/KDef DeğDönem
ACSEL10,721,700437,6300.032839.962.0517-09
ADANA88,178,89091,905,0200.34368.732.1317-09
ADBGR82,667,70491,905,0200.24438.682.1317-09
ADEL23,625,00043,038,0000.113515.269.3917-09
ADESE126,000,00013,403,3400.08016.753.817-09
ADNAC165,335,41091,905,0200.033912.032.1317-09
AEFES592,105,263343,870,000-0.0095016.2517-09
AFYON100,000,00026,194,4000.108635.692.0117-09
AGYO84,000,000-2,464,9510.044217.373.6517-09
AKBNK4,000,000,0004,514,847,0000.14376.899.7417-09
AKCNS191,447,068102,852,0000.146913.525.5517-09
AKENR729,164,000-305,029,200-0.838101.117-09
AKFEN261,900,000370,904,0000.462616.157.217-09
AKFGY184,000,000-76,949,690-0.683202.5517-09
AKGRT306,000,00085,835,8400.21947.651.9217-09
AKGUV31,000,0005,719,9590.126.342.117-09
AKMGY37,264,00057,011,0400.357311.125.6917-09
AKPAZ46,086,740-9,254,498-3.555900.1817-09
AKSA185,000,000224,194,0000.165811.66.9717-09
AKSEN613,169,11876,114,050-0.555800.617-09
AKSGY430,091,850277,622,0000.18083.255.3217-09
AKSUE8,352,000-4,031,490-0.120403.4817-09
ALARK223,467,000166,136,0000.091815.035.5117-09
ALBRK900,000,000141,117,0000.07555.952.6517-09
ALCAR10,800,00034,276,8500.150712.331.8917-09
ALCTL38,701,000-6,367,8510.114819.033.7917-09
ALGYO10,650,79435,366,0200.19183.3969.4417-09
ALKA52,500,00019,142,9200.26946.722.2917-09
ALKIM24,725,00048,170,6100.26069.3910.0217-09
ALYAG60,000,0001,698,314-0.132200.5317-09
ANACM750,000,000167,297,4000.10849.232.5217-09
ANELE110,000,00059,467,4200.26743.683.3717-09
ANELT50,000,000-747,687-0.074500.8817-09
ANHYT430,000,000168,643,0000.259313.012.0517-09
ANSGR500,000,00098,789,6400.086811.272.9117-09
ARCLK675,728,205753,065,0000.150813.999.6417-09
ARENA32,000,0004,009,0080.031816.238.0417-09
ARMDA24,000,0008,216,3080.053116.636.2317-09
ARSAN84,690,00018,975,2700.11276.532.3917-09
ARTI10,000,000444,333-0.021101.0917-09
ASELS1,000,000,000828,098,0000.277832.224.4417-09
ASLAN73,000,00032,459,5200.129770.424.3617-09
ASUZU84,000,000-32,040,530-0.252402.717-09
ATAGY23,750,000-1,538,1320.110123.731.617-09
ATEKS25,200,000-1,222,0820.0023285.2315.7617-09
ATLAS30,000,0005,348,6330.18694.481.2317-09
ATPET12,231,966-1,805,684-0.147200.9517-09
ATSYH8,000,000-111,420-0.08600.2817-09
AVGYO72,000,00011,931,9900.09998.61.9317-09
AVISA118,000,00074,079,0000.356624.612.0217-09
AVOD45,000,000824,185-0.087901.4317-09
AVTUR45,000,000187,4050.13277.351.7417-09
AYCES16,757,000-1,448,450-0.033908.4117-09
AYEN171,042,300-39,670,750-0.314201.3217-09
AYGAZ300,000,000492,251,0000.22047.399.5517-09
BAGFS45,000,000-16,799,800-0.1203010.3917-09
BAKAB36,000,00019,571,7100.17597.943.717-09
BANVT100,023,579217,821,8000.420110.355.6117-09
BERA170,800,00040,134,6000.008737.327.2517-09
BFREN2,500,00015,412,5600.433420.1723.5617-09
BIMAS303,600,000641,308,0000.397828.656.9117-09
BISAS21,000,000732,5920.154514.050.5817-09
BIZIM60,000,000-30,567,960-0.387101.7617-09
BLCYT45,000,00011,021,2600.09337.922.0717-09
BMEKS120,000,000-262,193,0001.61040-2.1117-09
BNTAS32,250,0001,683,9310.057228.561.9317-09
BOLUC143,235,33081,300,5700.25497.942.8817-09
BOSSA108,000,00020,531,4700.0055233.382.9117-09
BOYP257,700,000-284,180,200-8.281200.1817-09
BRISA305,116,87575,670,9100.174119.672.0617-09
BRKO77,288,3141,793,800-0.095601.1617-09
BRKSN15,600,0001,070,2800.044129.781.617-09
BRMEN16,437,222-1,188,102-0.202102.2817-09
BRSAN141,750,000183,942,5000.11627.8911.9417-09
BRYAT28,125,00059,787,4200.068119.3231.0417-09
BSOKE260,000,000-28,338,380-0.135401.4317-09
BTCIM80,000,000-11,675,880-0.077406.6617-09
BUCIM105,815,80851,441,1700.14039.064.1117-09
BURCE8,424,000-2,468,304-0.076404.417-09
BURVA7,347,672315,3290.000213078.860.6117-09
CCOLA254,370,782386,158,0000.0056361.4718.2117-09
CELHA16,500,0007,343,3870.18198.852.4117-09
CEMAS237,000,000-1,001,759-0.128700.6817-09
CEMTS100,975,68074,437,0400.29615.052.717-09
CIMSA135,084,442153,424,1000.15969.619.0317-09
CLEBI24,300,00077,689,0200.530112.535.6117-09
CMBTN1,770,0001,516,359-0.0259022.3117-09
CMENT87,112,4635,501,000-0.0231011.5117-09
COMDO66,844,80056,110,2001.46063.781.4717-09
COSMO6,000,000440,544-0.731210.86-0.1717-09
CRDFA80,000,00018,300,5600.17294.441.8217-09
CRFSA700,000,000-133,495,300-0.559900.3417-09
CUSAN71,250,0007,490,1580.138710.391.9117-09
DAGHL10,800,000-54,337-0.028301.5417-09
DAGI43,300,0001,018,159-0.009502.4817-09
DARDL53,281,753-17,481,4400.21760-3.8817-09
DENCM6,000,000-5,959,508-0.173108.1517-09
DENIZ3,316,100,0001,404,948,0000.13947.693.6917-09
DERIM5,400,000-421,743-0.005308.1517-09
DESA49,222,000-3,863,637-0.252200.9317-09
DESPC23,000,0005,163,1490.21296.682.3317-09
DEVA200,019,28759,997,0700.117714.022.8617-09
DGATE30,000,00018,712,2000.29658.212.7717-09
DGGYO332,007,78611,509,8800.05921.092.5217-09
DGKLB209,069,76720,711,350-0.140100.3717-09
DGZTE105,000,00018,056,6600.17353.794.4417-09
DIRIT14,300,000-422,478-0.759900.4417-09
DITAS10,000,0003,455,5510.092930.922.3617-09
DMISH22,727,083-884,700-1.543300.0617-09
DMSAS35,000,0001,524,966-0.21401.6317-09
DOAS220,000,000142,246,0000.19037.745.6817-09
DOBUR19,559,175-4,162,814-0.217901.1417-09
DOGUB20,000,000-1,031,228-0.105400.6117-09
DOHOL2,616,938,000-245,950,000-0.151800.917-09
DURDO16,576,0006,976,1430.100912.712.4417-09
DYOBY100,000,0002,098,914-0.016301.1817-09
DZGYO50,000,0007,016,7470.07458.654.0817-09
ECBYO21,000,0002,915,8310.07219.522.217-09
ECILC685,260,000165,433,0000.0687154.517-09
ECZYT105,000,000166,412,8000.11746.5614.5817-09
EDIP65,000,000-16,365,800-0.038103.4617-09
EGCYH40,000,000-2,042,834-2.867300.0217-09
EGCYO22,000,000-555,160-0.423201.1117-09
EGEEN3,150,00087,047,1800.40627.4795.5717-09
EGGUB10,000,00020,270,2000.17339.1916.0217-09
EGLYO20,000,000500,545-0.297301.1117-09
EGPRO79,600,00044,752,4500.180412.624.0617-09
EGSER75,000,00038,532,8200.17147.233.6517-09
EKGYO3,800,000,0001,065,535,0000.11047.653.117-09
EKIZ7,177,729-59,7160.0539.91.1417-09
EMKEL24,300,000-3,235,566-0.017302.317-09
EMNIS6,200,000-2,743,840-1.435500.9517-09
ENKAI4,600,000,0001,978,728,0000.109311.34.7117-09
EPLAS20,000,00017,234,2805.12825.560.1917-09
ERBOS5,220,00040,661,5300.26287.5241.4617-09
EREGL3,500,000,0002,561,566,0000.188410.914.717-09
ERSU36,000,0001,123,1370.044721.851.2217-09
ESCOM49,992,100603,6040.06111.651.6617-09
ESEMS13,316,000-3,627,532-54.952400.0117-09
ETILR11,625,000-1,841,345-0.157500.9917-09
ETYAT20,000,0001,584,8010.092910.691.2117-09
EUHOL60,000,000-2,802,1200.0066142.660.7317-09
EUKYO20,000,0001,941,9660.1019.951.3117-09
EUYO20,000,0001,649,1700.09497.91.2517-09
FFKRL115,000,00077,749,0000.12365.16.4817-09
FINBN3,350,000,0001,232,873,0000.135812.053.4817-09
FLAP31,250,0001,815,8120.107713.643.717-09
FMIZP14,276,79012,782,2900.518110.312.5117-09
FRIGO6,000,000234,433-0.049801.3817-09
FROTO350,910,000979,864,0000.356515.0310.3717-09
GARAN4,200,000,0004,644,851,0000.14687.299.4217-09
GARFA79,500,00021,317,0000.125410.362.617-09
GDKGS20,000,000581,6470.03428.41.2217-09
GEDIK67,392,00013,581,9300.0073258.871.2817-09
GEDZA5,832,0004,225,8720.12888.236.9917-09
GENTS110,000,00027,117,6600.14475.941.7917-09
GEREL50,000,0003,873,8760.059116.952.1117-09
GLBMD40,000,0002,436,4930.031915.180.9917-09
GLRYH30,000,000-895,042-0.01300.8617-09
GLYHO325,888,410-159,107,400-0.203403.4217-09
GOLTS7,200,0001,324,197-0.0473038.1417-09
GOODY270,000,00062,425,8400.175912.961.8917-09
GOZDE385,000,000-71,737,7000.087422.292.2817-09
GRNYO32,000,0001,188,0020.038918.341.0917-09
GSDDE52,180,855-12,932,000-0.316201.6317-09
GSDHO450,000,00020,586,0000.10613.491.9717-09
GUBRF334,000,0009,927,580-0.042902.8417-09
GUSGR270,000,00015,030,2300.061813.451.9917-09
GYHOL30,000,0003,367,3620.068914.351.3917-09
HALKB1,250,000,0003,010,103,0000.13893.6719.4317-09
HATEK21,000,000-7,342,3200.06127.2610.1717-09
HDFGS28,000,0004,195,3110.153618.961.317-09
HEKTS75,857,03347,257,5600.292713.691.8617-09
HLGYO820,000,00036,979,2100.06926.832.0317-09
HURGZ552,000,000-116,932,600-0.489200.5517-09
ICBCT860,000,00048,198,0000.0534132.781.2817-09
IDGYO10,000,000-344,134-0.052200.8217-09
IEYHO543,595,733-16,957-0.336300.2217-09
IHEVA191,370,001-451,925-0.000900.9617-09
IHGZT120,000,000-667,060-0.01502.1517-09
IHLAS790,400,00033,642,3100.10588.670.6817-09
IHLGM79,542,538155,3530.0038837.690.6917-09
IHYAY200,000,000-3,139,875-0.091200.6917-09
INDES56,000,00041,380,8700.31159.983.6217-09
INFO18,467,325777,3750.046616.461.5417-09
INTEM4,860,000-9,226,464-28.0600.1317-09
ISATR1,0004,103,251,0000.1338102.841188.1317-09
ISBTR29,0004,103,251,0000.1335151.1559.4117-09
ISCTR4,499,970,0004,103,251,0000.13365.519.117-09
ISFIN650,302,64593,105,00008.4217-09
ISGSY74,652,4802,160,998-0.001103.4617-09
ISGYO913,750,00093,027,0100.12063.133.4917-09
ISMEN355,000,000112,717,8000.1975.991.817-09
ISYAT160,599,28420,496,8600.10695.811.4617-09
ITTFH60,000,000-2,946,1360.004184.65.9117-09
IZMDC375,000,00061,751,550-0.060101.8417-09
IZOCM24,534,1439,575,1830.104236.556.9617-09
JANTS11,100,00030,733,3600.217410.5413.5917-09
KAPLM20,000,0005,966,2360.284111.261.0417-09
KAREL58,320,00027,148,8200.126712.893.4917-09
KARSN600,000,000-4,088,3750.036478.410.5917-09
KARTN2,837,01423,650,9400.085431.63104.7917-09
KATMR25,000,0008,820,8550.114933.93.3617-09
KCHOL2,535,898,0003,831,532,0000.16948.6811.3617-09
KENT28,977,66122,369,0200.0368321.1311.8317-09
KERVN588,505,080-30,955,050-0.932700.2417-09
KERVT6,244,000-62,232,1500.88560-18.3317-09
KLGYO124,000,000244,674,3000.26481.918.3417-09
KLMSN33,000,00010,566,4400.11611.944.3117-09
KLNMA500,000,000104,553,0000.102722.522.4617-09
KNFRT6,600,0008,390,8440.12979.9711.7817-09
KONYA4,873,44021,729,6000.106935.6467.2217-09
KORDS194,529,076121,503,8000.13248.56.1717-09
KPHOL4,250,000200,5650.0918.381.117-09
KRDMA240,303,646180,491,5000.018961.082.1117-09
KRDMB119,470,352180,491,5000.018969.12.1117-09
KRDMD780,226,001180,491,5000.018960.082.1117-09
KRGYO66,000,00014,864,7400.21275.391.5217-09
KRONT14,269,0001,555,1820.351519.892.2317-09
KRSAN4,900,000-4,433,216-0.131709.0217-09
KRSTL48,000,0002,552,5930.02165.471.4717-09
KRTEK35,100,4981,795,455-0.062301.0417-09
KUTPO39,917,00028,813,8300.09958.976.9717-09
KUYAS27,218,798-7,931,270-0.114103.0117-09
LIDFA30,000,00015,984,00006.2417-09
LINK5,500,000869,8080.199916.343.0317-09
LOGO25,000,00038,133,7000.196235.497.8517-09
LUKSK10,000,000-21,7910.21322.847.7517-09
MAALT5,516,0001,299,6860.053433.9510.2617-09
MAKTK200,000,0005,062,9920.085365.780.3617-09
MARKA20,990,000-688,0440.025928.162.6417-09
MEPET75,350,00013,630,6700.100612.32.0117-09
MERKO27,150,000-8,641,113-0.662900.7517-09
METAL10,000,000632,6870.041234.550.617-09
METRO300,000,000-37,030,2100.03169.793.0317-09
METUR18,000,000-372,9710.089918.240.8417-09
MGROS178,030,000719,005,0000.525510.365.1617-09
MIPAZ178,354,952-11,593,2000.221411.70.8817-09
MMCAS13,336,879721,8340.057616.951.0117-09
MNDRS250,000,00049,119,4300.029123.591.3117-09
MRDIN109,524,00036,307,0200.21299.522.1917-09
MRSHL10,000,000-2,047,784-0.0123010.6517-09
MSGYO39,000,000147,910,4000.69372.235.2917-09
MZHLD10,836,0008,287,656-0.29084.71-2.9817-09
NETAS64,864,8003,260,2390.043144.578.6217-09
NIBAS27,000,000-2,383,341-0.141601.2917-09
NTHOL563,875,9371,530,182-0.004403.6417-09
NUGYO80,000,0007,539,9380.32355.342.6717-09
NUHCM150,213,600102,071,2000.108112.597.1717-09
ODAS135,750,000-18,441,640-0.251501.0117-09
OLMIP32,602,5007,356,807-0.022307.7117-09
ORGE20,000,00025,417,9300.40766.024.1317-09
OSMEN19,823,0093,270,3500.106821.91.617-09
OSTIM54,000,000-8,733,244-0.288701.5917-09
OTKAR24,000,00050,769,0000.375133.919.7117-09
OYAYO20,000,0001,376,0790.072613.821.0717-09
OYLUM12,100,000-823,389-0.090301.0417-09
OZBAL20,540,000-7,528,4501.41290-0.4417-09
OZGYO100,000,00015,572,9100.08586.013.0917-09
OZKGY250,000,00064,894,9500.05868.744.7917-09
PAGYO87,000,00033,608,3000.05728.258.7917-09
PARSN77,112,00012,009,6300.026163.616.2117-09
PEGYO89,100,000-2,595,538-0.020901.717-09
PENGD55,600,000-8,558,410-0.394300.7317-09
PETKM1,500,000,0001,036,819,0000.36487.962.2917-09
PETUN43,335,00047,060,9200.14296.999.6717-09
PGSUS102,272,000494,192,3000.13858.7522.6917-09
PIMAS36,000,00017,603,3900.16689.222.917-09
PINSU44,762,708-8,888,942-0.311701.2217-09
PKART22,750,0001,662,8750.055928.451.7117-09
PKENT1,036,8004,378,414-0.0192014.117-09
PNSUT44,951,05135,505,3600.068914.3412.9317-09
POLHO370,000,00057,638,1400.366.693.6517-09
PRKAB141,733,6524,676,8820.081628.781.1417-09
PRKME148,867,243470,189,4001.07521.312.8917-09
PRZMA24,000,000870,6370.025139.681.6417-09
PSDTC7,425,0005,063,9810.23335.053.4717-09
RAYSG163,069,85510,415,8900.133713.040.9517-09
RHEAG41,550,000-10,309,770-2.298600.1617-09
RTALB23,600,0002,987,0070.092713.872.2517-09
RYGYO246,000,001721,0760.17062.23.3617-09
RYSAS119,350,0006,911,703-0.213201.117-09
SAHOL2,040,404,0002,340,092,0000.12246.9112.4517-09
SALIX5,000,000-176,849-0.046401.0217-09
SAMAT18,300,000-3,573,280-0.284901.0517-09
SANEL13,225,000-1,223,856-0.053301.5917-09
SANFM13,202,12455,009-0.083801.1217-09
SANKO80,000,00018,129,3100.09989.513.3217-09
SARKY200,000,00048,305,8300.1529.252.0517-09
SASA412,500,000150,117,0000.196512.072.7317-09
SAYAS25,750,000363,897-0.590301.2917-09
SEKFK45,000,0003,870,000012.617-09
SEKUR13,885,0003,078,8720.121742.641.3517-09
SELEC621,000,000244,126,7000.13417.43.3717-09
SERVE11,559,492-2,314,616-1.049700.2317-09
SILVR35,709,42210,929,9700.20388.261.3717-09
SISE2,250,000,000867,245,2000.12279.214.1717-09
SKBNK1,167,186,88476,314,0000.056410.992.2417-09
SKTAS40,120,000-38,719,030-0.507702.3117-09
SNGYO600,000,000-34,303,580-0.063801.6217-09
SNKRN6,700,000-4,334,382-3.174200.3217-09
SNPAM79,931,2508,242,1740.109826.671.5517-09
SODA900,000,000422,607,3000.22977.333.2317-09
SONME56,065,0009,876,2020.151618.951.317-09
SRVGY52,000,00016,480,5800.12394.066.4817-09
TATGD136,000,00038,612,0000.108313.773.4517-09
TAVHL363,281,250652,959,0000.19069.9510.3717-09
TBORG322,508,253216,678,0000.287913.132.9417-09
TCELL2,200,000,0001,763,248,0000.143214.416.7117-09
TEKTU145,817,1191,946,621-0.051701.1617-09
TGSAS7,500,0001,749,3740.079412.013.8617-09
THYAO1,380,000,000823,000,0000.11256.5113.6717-09
TIRE200,000,00016,487,9300.114117.440.9217-09
TKFEN370,000,000516,396,0000.23438.627.2817-09
TKNSA110,000,00017,665,000-0.628921.31-0.417-09
TMPOL14,175,000621,048-0.025501.2617-09
TMSN115,000,000-7,107,289-0.010102.5817-09
TOASO500,000,000858,525,0000.347614.826.5617-09
TRCAS270,000,00024,185,4500.029136.32.3917-09
TRGYO500,004,283114,342,0000.16083.3812.0817-09
TRKCM1,130,000,000422,922,7000.1399.563.317-09
TRNSK25,623,28364,1771.57960-0.0217-09
TSGYO150,000,000-29,363,920-0.238501.0917-09
TSKB2,400,000,000452,263,0000.16575.941.4117-09
TTKOM3,500,000,0001,248,937,000-0.0301.3317-09
TTRAK53,369,000216,687,6000.471912.9912.3217-09
TUCLK30,000,0002,388,0220.041934.092.2217-09
TUKAS272,650,00012,867,5300.109138.570.5517-09
TUPRS250,419,2003,318,187,0000.41317.5439.8417-09
TURGG7,120,695253,5690.020793.2820.2417-09
UFUK46,847,0002,169,4110.06867.984.217-09
ULAS11,157,00016,164,1600.44491.552.2617-09
ULKER342,000,000246,583,9000.135626.545.2817-09
ULUSE40,000,00055,863,7800.4489.284.3317-09
ULUUN84,500,00013,421,4500.111610.932.2817-09
UNYEC123,586,41053,721,3400.23548.332.2717-09
USAK43,335,9305,394,9800.070512.352.8717-09
UTPYA25,000,000-8,303,126-0.196405.2317-09
VAKBN2,500,000,0002,822,084,0000.16213.988.8917-09
VAKFN109,000,00022,435,00007.7517-09
VAKKO160,000,0005,441,1990.134920.541.2117-09
VERTU52,000,000460,8860.04322.142.4417-09
VERUS70,000,0001,954,8540.10365.282.7117-09
VESBE190,000,000209,488,0000.27197.184.8417-09
VESTL335,456,27575,174,000-0.01305.3817-09
VKFYO20,000,000-170,733-0.012300.8617-09
VKGYO217,500,0008,494,7030.04614.684.0217-09
VKING42,000,000-11,764,550-2.611500.1817-09
YAPRK7,100,0001,601,9340.09499.363.1517-09
YATAS42,800,00051,580,0600.387319.763.4417-09
YAYLA9,975,000-1,936,266-0.047103.6117-09
YAZIC160,000,000203,212,000-0.0057024.4417-09
YESIL6,750,00011,600,2600.87572.28.2517-09
YGGYO107,520,000108,631,6000.09837.3217.2417-09
YGYO235,115,7101,124,510-0.014501.0317-09
YKBNK4,347,052,0002,734,566,0000.11415.896.6617-09
YKGYO40,000,000670,814-0.003201.5917-09
YUNSA29,160,0005,449,794-0.335401.7317-09
YYAPI232,707,8151,639,865-0.004501.617-09
ZOREN2,000,000,00028,755,0000.084620.670.8917-09

2017 Yılı 6 Aylık Bilançolar

SembolSermayeNet K/ZKarlılıkF/KDEFDEGPD/DD
ACSEL10.721.700403,1430,034540,332,041,39
ADANA88.178.89057.649.5500,34269,132,053,13
ADBGR82.667.70457.649.5500,24369,022,052,20
ADEL23.625.00034.115.0000,110318,659,012,06
ADESE126.000.00010.735.9100,07497,383,780,55
ADNAC165.335.41057.649.5500,033812,422,050,42
AEFES592.105.26390.162.000-0,02290,0015,691,37
AFYON100.000.000-5.862.384-0,04500,001,695,06
AGYO84.000.000-192,0760,056714,013,680,79
AKBNK4.000.000.0002.905.562.0000,14288,018,921,14
AKCNS191.447.06856.695.9900,196010,625,362,08
AKENR729.164.000-174.330.100-0,74170,001,280,84
AKFGY184.000.000-52.883.020-0,64350,002,670,72
AKGRT306.000.00058.755.9500,25647,971,532,04
AKMGY37.264.00038.608.6100,390010,315,204,02
AKPAZ46.086.740-5.098.516-25.6340,000,271,27
AKSA185.000.000153.946.0000,161812,006,571,94
AKSEN613.169.118-87.808.020-16.4210,000,448,99
AKSGY430.091.850263.656.8000,17263,625,280,62
AKSUE8.352.000-2.844.461-0,13700,003,622,69
ALARK223.467.00080.159.5000,069419,065,131,32
ALBRK900.000.000131.297.0000,09275,762,640,53
ALCAR10.800.00020.085.2400,138213,2330,641,83
ALCTL38.701.0002.192.8820,142316,213,842,31
ALGYO10.650.7949.838.7270,19063,2767,000,62
ALKA52.500.00012.551.0400,27567,832,162,16
ALKIM24.725.00036.691.2600,26389,659,552,55
ALYAG60.000.0001.004.972-0,20010,000,522,08
ANACM750.000.000111.715.9000,10139,202,450,93
ANELE110.000.00039.529.9300,23803,243,280,77
ANELT50.000.000-66,092-0,08500,000,900,77
ANHYT430.000.000114.823.4000,260313,111,953,41
ANSGR500.000.00085.984.8100,095611,202,661,07
ARCLK675.728.205496.835.0000,159716,409,162,62
ARENA32.000.000604,4360,023622,787,850,54
ARMDA24.000.0002.883.3960,023340,405,920,94
ARSAN84.690.00015.380.4100,08679,522,350,83
ARTI10.000.000115,901-0,06750,001,060,77
ASCEL180.082.30228.138.940-0,00210,002,492,09
ASELS1.000.000.000564.575.0000,268923,624,186,35
ASLAN73.000.00012.870.9300,115583,964,099,70
ASUZU84.000.000-19.038.220-0,23050,002,863,11
ATAGY23.750.000-1.011.3790,098425,791,632,54
ATEKS25.200.000-1.631.1890,0017433,6715,790,73
ATLAS20.000.0008.019.1800,36322,661,310,97
ATPET12.231.966-273,817-0,04260,001,081,51
ATSYH8.000.000-587,968-0,40860,000,232,62
AVGYO72.000.00011.798.0700,10429,051,930,94
AVHOL8.300.000485,611-0,48320,001,231,73
AVISA118.000.00041.810.2200,334534,891,7511,67
AVOD45.000.00050,999-0,03530,001,420,82
AVTUR45.000.00013,9670,13457,961,741,07
AYCES16.757.000-6.316.689-0,06230,008,120,70
AYEN171.042.300-9.517.171-0,24280,001,423,46
AYES15.028.2002.237.9910,063211,412,260,72
AYGAZ300.000.000325.965.0000,21647,928,991,71
BAGFS45.000.000-7.371.804-0,11850,0010,601,03
BAKAB36.000.00012.908.3700,151210,263,541,55
BANVT100.023.579106.291.7000,316614,134,434,47
BERA170.800.00029.464.4500,013031,447,170,41
BEYAZ45.312.5004.314.1780,096133,072,143,18
BFREN2.500.0008.633.1020,411725,2820,8510,41
BIMAS303.600.000414.276.0000,417928,856,1412,06
BISAS21.000.000183,1440,117515,350,551,80
BLCYT45.000.0007.630.4580,068412,752,010,87
BMEKS120.000.000-177.813.30019.2240,00-1,40-0,41
BMELK17.000.000-1.036.325-0,20900,001,610,69
BNTAS32.250.0001.111.5650,058422,201,911,30
BOLUC143.235.33041.009.8400,25768,242,602,12
BOYP257.700.000-162.495.900-75.9090,000,2043,79
BRISA305.116.87526.604.3300,102935,271,883,63
BRKO120.000.0003.478.688-0,09390,000,760,60
BRKSN15.600.000630,1710,024456,541,561,38
BRMEN16.437.222271,955-0,18750,002,370,59
BRSAN141.750.000119.182.3000,096110,1611,300,98
BRYAT28.125.00049.296.6100,052726,2729,191,38
BSOKE260.000.000-22.991.990-0,25000,000,751,77
BTCIM80.000.000-13.960.420-0,08180,006,621,18
BUCIM105.815.80830.891.7400,137010,293,861,41
BURCE8.424.000-766,564-0,04530,004,620,85
BURVA7.347.67288,67-0,09020,000,583,25
CCOLA254.370.782145.314.000-0,01370,0017,342,33
CELHA16.500.0005.251.2940,135312,042,281,63
CEMAS237.000.0002.147.285-0,11370,000,702,94
CEMTS100.975.68025.582.8200,165911,142,281,85
CIMSA135.084.44281.334.6200,16879,938,511,67
CLEBI24.300.00023.357.1200,493818,203,328,99
CMBTN1.770.000-1.538.409-0,16600,0020,581,92
CMENT87.112.463-6.091.000-0,02350,0011,371,14
COMDO66.844.80037.258.8600,056288,381,154,96
COSMO6.000.000188,506-0,341717,36-0,21-5,93
CRDFA80.000.00012.246.33005,49
CRFSA700.000.000-83.704.540-0,85730,000,4219,50
CUSAN71.250.0007.102.9290,145811,281,901,64
DAGI43.300.000614,444-0,01600,002,480,92
DARDL53.281.753-14.108.3900,22840,00-3,82-0,67
DENCM6.000.000-3.648.282-0,18900,008,541,28
DENGE11.000.0002.554.0220,10245,484,970,56
DENIZ3.316.100.000985.678.0000,13878,913,561,24
DERIM5.400.000-1.133.745-0,02290,008,030,91
DESA49.222.000-3.273.449-0,33320,000,941,09
DESPC23.000.0003.127.9980,22567,092,241,60
DEVA200.019.28740.519.1500,106614,392,761,53
DGATE30.000.00011.918.7500,28927,862,542,27
DGGYO332.007.78611.701.3300,059121,102,521,25
DGKLB209.069.7675.201.883-0,45080,000,2912,89
DGZTE105.000.00011.105.5500,18443,654,380,67
DIRIT7.150.000-304,998-0,75910,000,891,62
DITAS10.000.0002.368.201-0,02720,002,253,04
DMSAS35.000.00035,902-0,27090,001,581,23
DOAS220.000.00069.739.0000,164510,325,371,70
DOBUR19.559.175-2.110.112-0,24460,001,253,67
DOGUB20.000.000-663,189-0,09810,000,632,14
DOHOL2.616.938.000-174.293.000-0,15010,000,930,90
DURDO16.576.0004.554.390-0,02810,002,301,46
DYOBY100.000.000-8.507.383-0,20880,001,094,98
DZGYO50.000.0004.624.5700,071610,154,040,73
ECBYO21.000.0001.596.7720,049015,142,120,74
ECILC685.260.000121.566.0000,064215,954,431,02
ECZYT105.000.000179.518.7000,14525,3114,700,77
EDIP65.000.000-19.974.730-0,09490,003,410,36
EGCYH40.000.000-1.289.951-49.8330,000,046,10
EGCYO22.000.000-408,581-0,42330,001,120,56
EGEEN3.150.00055.184.6400,41787,5685,463,16
EGGUB10.000.00013.453.4500,149311,5615,351,73
EGLYO20.000.000617,052-0,29040,001,110,48
EGSER75.000.00024.318.1600,133410,643,441,42
EKGYO3.800.000.000625.844.0000,15476,402,990,99
EKIZ7.177.7291.123.0340,034912,911,310,45
EMKEL24.300.00093,9210,052010,692,460,56
EMNIS5.000.000-2.320.702-14.6140,001,243,72
ENKAI4.600.000.0001.353.150.0000,100111,724,531,17
EPLAS20.000.00012.209.970-120.6047,11-0,06-85,71
ERBOS5.220.00025.108.4100,24057,7138,481,86
EREGL3.500.000.0001.769.401.0000,181110,094,421,83
ERSU36.000.0001.074.7420,035126,391,230,93
ESCOM49.992.100681,720,059812,891,660,77
ESEMS13.316.000-3.108.026-131.1860,000,0512,84
ETILR11.625.000-1.307.1040,0103921,491,039,46
ETYAT20.000.0001.299.6110,09169,531,200,87
EUHOL60.000.000-3.162.9830,025639,130,721,00
EUKYO20.000.0001.155.5460,086311,071,290,96
EUYO20.000.0001.427.4390,09768,431,250,82
FFKRL115.000.00052.050.0000,11466,306,260,72
FINBN3.150.000.000809.967.0000,130313,393,561,74
FLAP31.250.0002.928.7590,13626,932,960,94
FMIZP14.276.7908.416.7620,537511,492,226,18
FRIGO5.500.000311,544-0,04460,001,520,66
FROTO350.910.000633.918.0000,337715,389,495,19
GARAN4.200.000.0003.079.565.0000,14658,149,051,19
GARFA79.500.00014.369.0000,101916,482,511,68
GEDIK67.392.0006.742.719-0,22250,001,182,08
GEDZA5.832.0002.976.1670,11798,926,781,05
GENTS110.000.00013.596.3100,10638,581,660,91
GEREL50.000.0001.176.9420,047119,732,080,93
GLBMD40.000.0001.796.704-0,06270,000,980,47
GLRYH16.000.000-2.593.709-0,00520,001,400,76
GLYHO325.888.410-137.767.100-0,19980,003,431,05
GOLTS7.200.0002.246.906-0,06020,0038,342,00
GOODY270.000.00063.456.9200,150216,001,892,40
GOZDE385.000.000-40.085.5900,096016,502,371,58
GRNYO32.000.000983,1650,029424,401,090,72
GSDDE52.180.855-7.043.000-0,29770,001,700,92
GSDHO450.000.00013.318.0000,13043,121,940,41
GUSGR270.000.000-6.964.2710,047716,501,650,79
HALKB1.250.000.0002.227.939.0000,13525,7319,060,77
HALKS129.000.0002.167.8210,120913,711,621,66
HATEK21.000.000-4.048.9980,07016,3110,310,44
HDFGS28.000.0002.865.0220,138420,401,252,82
HEKTS75.857.03343.054.0900,283811,621,803,30
HLGYO820.000.00024.713.4300,06687,732,010,52
HURGZ552.000.000-67.559.020-0,30350,000,641,57
ICBCT860.000.00041.884.0000,050554,281,272,74
IDGYO10.000.000-229,081-0,04680,000,832,98
IEYHO286.121.2647.439.686-0,12790,000,840,58
IHEVA191.370.001213,8470,00000,000,970,71
IHGZT120.000.000719,95-0,01050,002,160,61
IHLAS790.400.00021.102.8300,057219,090,661,09
IHLGM79.542.538217,9160,0079392,240,693,10
IHYAY200.000.000112,706-0,08360,000,701,14
INDES56.000.00029.420.1400,31489,233,402,91
INFO18.467.325299,7210,053216,781,510,89
INTEM4.860.000-4.950.588-38.9500,001,0118,70
ISATR12.887.103.0000,132998,121158,8913,04
ISBTR292.887.103.0000,1327161,8857,9421,48
ISCTR4.499.970.0002.887.103.0000,13276,428,870,85
ISDMR2.900.000.0001.046.048.0000,19666,402,991,26
ISFIN650.302.64562.573.00007,03
ISGSY74.652.4801.919.8770,0033159,153,460,52
ISGYO913.750.00052.140.0800,11613,503,450,41
ISMEN355.000.00070.599.1500,16426,431,691,06
ISYAT160.599.28413.696.3300,10056,301,420,63
ITTFH60.000.000-653,5190,032810,365,950,34
IZFAS11.250.000113,4720,0250102,831,702,57
IZMDC375.000.00046.663.910-0,12160,001,802,05
IZOCM24.534.1433.379.9840,096838,136,703,69
IZTAR7.397.250-521,446-0,06130,002,060,95
JANTS11.100.00019.748.0000,172715,0712,622,60
KAPLM20.000.0002.937.0620,116034,250,873,98
KAREL58.320.00019.599.5100,096218,423,371,77
KARSN600.000.000-11.794.710-0,07880,000,562,63
KARTN2.837.01410.709.1900,0306101,79100,253,12
KATMR25.000.0006.006.6490,108337,863,114,10
KCHOL2.535.898.0002.541.578.0000,16529,7310,901,61
KENT28.977.66121.470.8900,0310439,0611,8013,60
KERVN588.505.080-24.449.530-0,95890,000,251,55
KERVT6.244.000-46.953.2700,99480,00-15,89-3,04
KLGYO124.000.000251.623.4000,25882,398,400,62
KLMSN33.000.0004.601.0820,147310,104,131,49
KLNMA500.000.00066.505.0000,084722,882,381,94
KNFRT6.600.0006.004.2040,13259,5311,421,26
KONYA4.873.4403.091.1640,093745,2663,404,24
KORDS194.529.07688.104.0700,123810,555,961,31
KPHOL4.250.000104,7480,08407,901,110,66
KRDMA240.303.646104.465.500-0,02170,002,051,24
KRDMB119.470.352104.465.500-0,02170,002,051,36
KRDMD780.226.001104.465.500-0,02170,002,051,13
KRGYO66.000.0004.943.2750,122312,141,371,48
KRONT14.269.000760,2120,407018,832,177,66
KRSAN4.900.000-6.466.151-0,18120,008,930,54
KRSTL48.000.0002.353.6760,039855,561,472,21
KRTEK35.100.4981.844.737-0,15630,001,041,59
KSTUR4.311.720-1.170.4020,081216,406,831,33
KUTPO39.917.00013.331.3800,081211,166,560,91
KUYAS27.218.798-2.662.130-0,02910,003,201,14
LIDFA30.000.00011.330.00006,28
LINK5.500.000607,7030,164913,952,982,30
LKMNH24.000.0001.722.9290,064130,082,661,93
LOGO25.000.00023.565.3900,212836,017,197,66
LUKSK10.000.0002.264.3550,22433,147,950,70
MAALT5.516.000674,7030,040341,7710,141,68
MAKTK200.000.0002.418.955-0,01140,000,355,88
MARKA20.990.000-5,8820,036622,402,670,82
MCTAS5.141.000-736,24-0,06320,001,353,82
MEGAP13.221.4501.199.2500,056719,331,081,10
MEPET75.350.0007.312.3400,095414,061,951,34
MERIT2.550.000625,1710,21126,795,211,43
MERKO27.150.000-2.845.745-0,35780,000,971,25
METAL10.000.000532,0380,0126117,570,591,48
METRO300.000.0001.030.9540,06375,363,160,34
METUR18.000.000-476,7310,56623,080,831,75
MGROS178.030.000789.492.0000,55379,635,575,33
MIPAZ178.354.952-10.519.2600,227211,470,892,61
MMCAS13.336.879801,9210,064915,411,021,00
MNDRS250.000.00015.808.970-0,02510,001,170,73
MRDIN109.524.00021.879.3400,202010,502,052,12
MRSHL10.000.000-2.896.947-0,02180,0010,623,38
MSGYO39.000.000165.130.00014.7810,785,731,16
MZHLD10.836.0005.932.928-0,21075,57-3,20-1,17
NIBAS27.000.000-537,325-0,08050,001,360,79
NTHOL338.600.000-16.692.370-0,02500,003,031,04
NTTUR350.000.00023,1410,010952,813,880,57
NUHCM150.213.60070.140.3600,120111,966,961,44
ODAS135.750.000-5.483.132-0,15840,001,114,57
OLMIP32.602.5004.199.603-0,03820,007,611,36
ORGE20.000.00015.713.8200,41496,493,642,69
ORMA27.900.000-28.771.740-0,85210,003,200,35
OSMEN19.823.0093.458.3220,117412,921,601,52
OSTIM27.000.000-2.907.694-0,25530,003,360,67
OTKAR24.000.00028.080.0000,391833,058,7312,95
OYAYO20.000.0001.739.7590,100210,491,091,05
OYLUM8.875.000-607,76-0,11030,001,451,24
OZBAL20.540.000-2.372.58421.9210,00-0,19-15,45
OZGYO100.000.00013.709.1600,10425,513,070,57
OZKGY250.000.00042.796.1000,042813,194,700,56
OZRDN16.000.0003.856.5800,23227,831,271,82
PAGYO87.000.00023.667.0400,05667,958,680,45
PARSN77.112.0008.622.861-0,00080,006,171,69
PEGYO89.100.000-2.203.008-0,02150,001,710,61
PENGD55.600.000-7.329.520-0,35920,000,762,64
PETKM1.500.000.000662.702.9000,33249,322,043,10
PETUN43.335.00025.454.8200,13757,949,171,09
PGSUS102.272.000-42.570.8800,016599,6316,271,65
PINSU44.762.708-8.247.576-0,38710,001,241,51
PKART22.750.000979,5710,091419,271,691,76
PKENT1.036.800-2.806.302-0,69090,007,177,80
PNSUT44.951.05128.945.7300,079313,6612,811,08
POLHO370.000.00040.742.5100,35255,983,612,11
POLTK3.750.0003.082.3730,369018,934,876,99
PRKAB112.234.0001.083.2180,037947,781,411,81
PRKME148.867.243473.396.50010.6391,312,911,40
PRZMA24.000.00038,8430,013779,851,601,09
PSDTC7.425.0003.421.4680,21555,683,251,22
RAYSG163.069.85516.062.7900,24295,720,871,39
RHEAG41.550.000-9.269.186-20.3420,000,195,83
RODRG7.085.000-186,2-0,02320,001,111,67
RTALB23.600.0001.943.4490,061319,232,201,18
RYSAS119.350.0006.497.371-0,20600,001,101,16
SAHOL2.040.404.0001.459.570.0000,11267,7012,040,87
SALIX5.000.000-44,141-0,01680,001,044,74
SAMAT18.300.000-2.748.749-0,21120,001,091,08
SANEL13.225.000-1.142.243-0,04090,001,591,15
SANFM13.202.12436,415-0,10220,001,131,78
SANKO80.000.00012.252.2800,10109,583,240,97
SARKY200.000.00026.928.8400,107414,431,941,55
SASA412.500.000110.115.0000,191115,352,632,93
SAYAS25.750.000-365,818-0,63860,001,261,35
SEKFK45.000.0001.730.000013,50
SEKUR13.885.0002.363.9980,173720,241,293,52
SELEC621.000.000193.670.7000,14178,283,291,17
SELGD21.317.786-138,462-0,05280,000,570,57
SERVE11.559.492-1.562.504-0,66750,000,291,92
SEYKM9.190.000964,1440,175210,551,971,85
SILVR35.709.4224.910.9760,063827,391,121,75
SISE2.250.000.000590.503.1000,11539,574,001,10
SKBNK1.167.186.88451.588.0000,06029,802,220,59
SKTAS40.120.000-25.765.090-0,45910,002,650,81
SNGYO600.000.000-53.548.260-0,09600,001,590,49
SNKRN6.700.000-2.733.060-16.8600,000,564,85
SNPAM79.931.2504.230.3270,103222,781,512,35
SODA900.000.000283.559.2000,24187,183,041,74
SODSN6.000.0001.068.1560,13018,253,391,07
SONME56.065.0004.288.3690,106728,981,213,09
SRVGY52.000.00011.558.8100,13334,716,310,63
TACTR5.875.000-407,59-0,17170,002,251,22
TATGD136.000.00020.817.4000,098317,583,321,73
TAVHL363.281.250235.868.0000,172813,658,882,36
TBORG322.508.253120.690.0000,312813,332,644,17
TCELL2.200.000.0001.162.645.0000,119716,696,442,00
TEKTU145.817.1191.387.783-0,05850,001,160,97
TGSAS7.500.000577,8990,069018,013,701,24
THYAO1.380.000.000-1.615.000.0000,014455,8511,690,80
TIRE200.000.00010.061.2600,076127,710,902,11
TKFEN370.000.000385.582.0000,19009,416,951,79
TKNSA110.000.0009.072.00019.5650,00-0,48-11,02
TKURU1.000.000-295,037-0,30390,001,943,96
TMPOL14.175.000571,515-0,03290,001,264,21
TMSN115.000.000-11.869.7300,0050574,612,532,88
TOASO500.000.000574.891.0000,347215,156,145,26
TRCAS270.000.000-20.169.890-0,03800,002,220,96
TRKCM1.130.000.000262.194.0000,12039,863,111,19
TSGYO150.000.000-17.670.090-0,23370,001,170,58
TSKB2.400.000.000291.334.0000,16306,661,331,09
TTKOM3.500.000.000955.453.000-0,09760,001,245,70
TTRAK53.369.000137.897.2000,504115,2210,917,67
TUCLK30.000.0001.753.9870,039044,202,041,73
TUKAS272.650.0008.702.9510,142334,230,534,87
TUPRS250.419.2002.325.983.0000,41357,7835,823,22
TURGG7.120.69553,6310,022286,7420,221,92
UFUK46.847.0002.978.7430,07225,763,200,42
ULAS11.157.000-1.018.451-0,90770,000,692,53
ULKER342.000.000182.862.6000,135731,585,074,29
ULUSE40.000.00030.678.3400,390310,133,703,95
ULUUN84.500.00012.586.1100,125413,882,271,74
UMPAS42.000.0001.294.5830,04414,432,860,20
UNYEC123.586.41033.897.4800,23468,492,111,99
USAK43.335.9304.513.2370,071614,462,861,04
USAS184.031.3662.354.011-0,15680,001,190,51
UTPYA25.000.000-12.844.610-0,26580,005,070,81
UZERB4.950.000-875,136-17.9960,000,118,97
VAKBN2.500.000.0002.121.410.0000,17214,788,650,82
VAKFN87.000.00011.199.00009,52
VAKKO160.000.0003.834.8030,108127,671,192,99
VANGD25.000.000-1.488.276-0,34140,001,171,73
VERTU52.000.0001.617.9630,016961,412,561,04
VESBE190.000.000139.452.0000,31877,754,452,47
VESTL335.456.275132.292.0000,067222,035,481,48
VKFYO20.000.000358,3820,021283,070,891,76
VKGYO217.500.0004.709.2100,041118,824,000,77
VKING45.000.000-6.903.03828.7030,00-0,15-4,11
YAPRK7.100.0001.175.6880,064215,083,090,97
YATAS42.800.00021.585.2400,253016,623,004,21
YAYLA9.975.000126,814-0,01940,003,820,69
YAZIC160.000.000228.801.000-0,01150,0024,450,96
YBTAS1003.863.3910,14349,531315,071,37
YESIL6.750.00011.716.3900,87540,618,290,53
YGGYO107.520.00072.400.6600,10167,0016,900,71
YGYO235.115.7101.241.896-0,01950,001,031,04
YKBNK4.347.052.0001.893.198.0000,11495,866,550,67
YKGYO40.000.0003430,0108170,261,591,84
YONGA210-802,564-0,01130,00103,372,56
YUNSA29.160.0002.630.204-0,60820,001,621,94
YYAPI232.707.8151.826.5950,57042,321,601,32
ZOREN2.000.000.0002.032.0000,032857,080,881,87
BJKAS240.000.0004.703.927-0,0091243,37-2,16-2,21
GSRAY108.000.000-297.120.4000,44810,00-6,14-1,10
FENER29.000.000-148.261.9000,26710,00-19,14-1,89
TSPOR100.000.000-110.949.0000,39540,00-2,81-1,00

2017 Yılı 3 Aylık Bilançolar

SembolSermayeKar/ZararKarlılıkF/KDef.DeğPD/DD
ACSEL10.721.700225,3590,037243,122,081,60
ADANA88.178.89030.283.3800,38608,821,973,41
ADBGR82.667.70430.283.3800,27458,861,972,43
ADEL23.625.00021.899.0000,132815,579,222,07
ADESE126.000.0002.084.5510,06997,743,710,54
ADNAC165.335.41030.283.3800,038111,041,970,42
AEFES592.105.263-84.912.000-0,02220,0016,431,32
AFYON100.000.000-3.974.4740,0088615,131,715,42
AGYO84.000.000938,7480,075812,763,690,97
AKBNK4.000.000.0001.404.767.0000,14488,438,511,22
AKCNS191.447.06834.773.0900,25009,035,272,26
AKENR729.164.000-151.817.900-0,79150,001,310,83
AKFEN261.900.000-48.054.0000,256016,155,66
AKFGY184.000.000-21.819.770-0,51950,002,900,49
AKGRT306.000.00024.525.3900,175013,481,412,36
AKGUV31.000.0002.019.3900,124811,382,171,42
AKMGY37.264.00019.017.3400,322610,086,573,25
AKPAZ46.086.740-1.566.468-16.4250,000,351,04
AKSA185.000.00070.394.0000,125515,697,181,97
AKSEL8.000.000-5.411.940-0,70080,000,990,55
AKSEN613.169.118-83.141.890-15.7910,000,478,61
AKSGY430.091.850203.064.7000,15663,615,490,56
AKSUE8.352.000-2.509.193-0,12180,003,672,99
ALARK223.467.00017.085.5600,0074148,125,181,09
ALBRK900.000.00035.793.0000,08366,622,530,55
ALCAR10.800.00011.022.8700,131113,2129,791,73
ALCTL38.701.000-1.078.0840,209715,633,673,28
ALGYO10.650.79415.924.1200,21132,8967,550,61
ALKA52.500.0008.106.6210,24799,502,512,35
ALKIM24.725.00013.928.6600,222112,879,512,86
ALYAG60.000.000-497,099-0,25510,000,471,59
ANACM444.000.00040.761.7900,13596,714,050,91
ANELE110.000.00018.338.5100,21363,633,140,78
ANELT50.000.000-1.584.847-0,03540,000,900,88
ANHYT430.000.00051.695.1800,261712,801,783,35
MARKA20.990.0002.310.9360,17829,891,111,76
ANSGR500.000.00061.746.9100,11719,662,521,13
ARCLK675.728.205240.254.0000,229913,188,913,03
ARENA32.000.000210,3950,035314,878,130,53
ARMDA24.000.000694,7580,031430,636,050,96
ARSAN84.690.0001.320.9270,068410,832,190,74
ARTI10.000.000-223,726-0,08620,001,250,50
ASELS1.000.000.000320.884.0000,254921,593,945,50
ASLAN73.000.000731,4840,141669,343,939,82
ASUZU84.000.000-14.548.120-0,23690,002,952,26
ATAGY23.750.000-715,520,118620,581,642,44
ATEKS25.200.0001.194.1450,012652,9015,920,67
ATLAS20.000.0008.019.1800,36322,871,311,04
ATPET12.231.966-32,951-0,02270,001,101,26
ATSYH8.000.000-35,061-0,05450,000,870,72
AVGYO72.000.0008.937.4160,090229,541,892,67
AVISA118.000.00018.215.6600,344438,111,5213,13
AVOD45.000.000-1.197.663-0,05690,001,290,88
AVTUR45.000.000-1.075.1180,096013,251,711,27
AYCES16.757.000-3.103.689-0,06390,008,320,70
AYEN171.042.300-27.231.250-0,27920,001,234,09
AYGAZ300.000.000157.469.0000,20829,438,131,96
BAGFS45.000.0007.490.800-0,09110,0010,931,07
BAKAB36.000.0006.169.3060,124812,583,501,57
BAKAN3.365.000-3.525.862-12.7780,000,821,57
BFREN2.500.00018.505.8600,317220,6123,346,54
BIMAS303.600.000197.857.0000,335729,046,939,75
BISAS21.000.000481,8920,104117,320,571,80
BIZIM40.000.000-19.399.220-0,18530,002,914,13
BLCYT45.000.0003.898.9120,051116,391,950,84
BMEKS120.000.000-57.452.94042.8890,00-0,40-1,60
BNTAS32.250.000859,050,068120,191,901,38
BOLUC143.235.33010.403.5300,29488,252,392,43
BOSSA108.000.000718,76-0,03830,002,751,46
BOYP257.700.000-123.493.000-578.4010,000,03322,75
BRISA305.116.87524.680.3100,140826,711,913,76
BRKO120.000.0007.483.757-0,10720,000,730,63
BRKSN15.600.000344,6230,031043,911,541,36
BRMEN16.437.222280,184-0,24590,002,130,82
BRSAN141.750.00017.734.8100,065911,9210,970,79
BRYAT28.125.00030.247.4700,040834,2829,811,40
BSOKE78.750.000-19.633.530-0,20660,002,500,97
BTCIM80.000.000-20.403.150-0,06420,006,551,15
BUCIM105.815.80813.401.5300,17768,903,671,58
BURCE8.424.000-815,588-0,01080,004,650,85
BURVA7.347.67254,558-0,03880,000,583,44
CCOLA254.370.782-86.033.000-0,03260,0017,372,35
CELHA16.500.0003.060.6750,147712,662,151,87
CEMAS237.000.000-4.645.195-0,18380,000,672,82
CEMTS100.975.68013.796.5600,167412,812,162,14
CIMSA135.084.44231.374.4300,20938,858,131,85
CLEBI24.300.000248,9290,241331,463,807,59
CMBTN1.770.000-729,503-0,12720,0021,041,74
CMENT87.112.463-8.323.000-0,00440,0011,351,00
COMDO66.844.8006.897.179-0,53860,000,765,81
COSMO6.000.000-67,9760,08420,00-0,25-3,90
CRDFA80.000.0006.980.5100,16685,261,960,88
CRFSA700.000.000-22.890.240-10.2690,000,5013,20
CUSAN71.250.0004.324.6730,20407,892,031,61
DAGHL10.800.00069,6510,057916,701,550,97
DAGI43.300.000128,731-0,01800,002,470,85
DARDL53.281.753-9.793.3330,20490,00-3,75-0,60
DENCM6.000.000-1.758.498-0,18510,008,851,28
DENIZ3.316.100.000545.710.0000,14707,733,401,14
DERIM5.400.0002.067.3090,058616,628,300,97
DESA49.222.000-4.804.969-0,37160,000,911,15
DESPC23.000.0002.707.6650,20347,382,551,50
DEVA200.019.28720.904.3000,114914,192,671,63
DGATE30.000.0005.272.9190,23768,172,651,94
DGGYO332.007.7861.050.5070,059221,082,491,25
DGKLB209.069.767-1.183.747-0,66280,000,2615,97
DGZTE105.000.0008.466.2220,20453,254,350,66
DIRIT7.150.000-910,858-10.1540,000,801,88
DITAS10.000.0001.955.188-0,05280,002,212,94
DMISH22.727.083-392,75185.6210,340,082,90
DMSAS35.000.000-1.727.058-0,31680,001,561,45
DOAS220.000.00028.288.0000,19279,525,161,83
DOBUR19.559.175-1.588.794-0,19520,001,283,38
DOGUB20.000.000-406,028-0,09720,000,642,35
DOHOL2.616.938.000-80.400.000-0,10620,000,970,79
DURDO16.576.0001.794.217-0,08650,002,131,22
DYOBY100.000.000-7.486.3630,0180224,191,104,04
DZGYO50.000.0002.078.7590,06568,613,980,56
ECBYO21.000.000427,552-0,00310,002,160,76
ECILC685.260.00036.007.0000,056217,224,800,97
ECZYT105.000.00036.984.7300,09377,1814,480,67
EDIP65.000.000-11.254.170-0,04960,003,540,31
EGCYH40.000.000-1.272.050-42.2360,000,044,65
EGCYO22.000.000-248,246-0,40470,001,120,55
EGEEN3.150.00029.637.3100,37537,3190,782,74
EGGUB10.000.0008.739.1220,139412,4315,391,73
EGLYO20.000.000586,319-0,28720,001,110,43
EGPRO79.600.000-242,0370,198113,223,462,62
EGSER75.000.00012.137.9000,125510,683,391,34
EKGYO3.800.000.000319.696.0000,17236,172,911,06
EKIZ7.177.7291.605.9690,21101,581,380,33
EMKEL24.300.000-588,3020,023923,822,370,57
EMNIS14.573.031-440,692-10.4720,000,766,90
ENKAI4.600.000.000625.612.0000,086313,364,691,15
EPLAS20.000.0005.638.897-16.1436,74-0,39-10,88
ERBOS5.220.00014.051.8800,22438,1538,861,83
EREGL3.500.000.000902.017.0000,148311,784,341,75
ERSU36.000.000357,8130,012164,841,220,79
ESCOM49.992.10046,2190,052115,811,650,82
ESEMS13.316.000-688,4-23.5250,000,231,10
ETILR11.625.000-456,7810,0768174,381,1013,39
ETYAT20.000.000917,3490,045817,141,180,79
EUHOL60.000.000-3.302.8960,012185,710,721,04
EUKYO20.000.000879,4510,055518,941,271,05
EUYO20.000.000981,9430,047217,761,230,84
FENIS50.447.5723.229.2840,07561,811,760,14
FFKRL115.000.00029.155.0000,10627,216,060,77
FINBN3.150.000.000421.839.0000,136214,083,411,92
FLAP31.250.000134,5650,11239,222,831,03
FMIZP14.276.7903.755.6050,618811,781,877,29
FRIGO5.500.000196,46-0,18280,001,410,54
FROTO350.910.000272.268.1000,344515,048,475,18
GARAN4.200.000.0001.525.549.0000,15287,888,661,20
GARFA79.500.0007.055.0000,107313,662,421,47
GDKGS20.000.000315,5530,046321,071,210,98
GEDIK67.392.0002.351.874-0,32700,001,122,10
GEDZA5.832.0001.433.4550,091510,626,510,97
GENTS110.000.0003.624.0530,08669,291,610,80
GENYH10.000.000-111.972.0000,40260,00-27,81-0,01
GEREL50.000.000416,0230,081711,292,100,92
GLBMD40.000.000382,782-0,13800,000,940,47
GLRYH16.000.000112,6810,17055,251,600,90
GLYHO325.888.410-56.794.030-0,32640,001,432,00
GNPWR85.000.000-384,31-0,607440,78-0,01-24,77
GOLTS7.200.000-4.355.074-0,03190,0038,062,05
GOODY270.000.00033.991.2600,145617,821,782,59
GOZDE385.000.000-29.754.4500,094113,722,391,29
GRNYO32.000.000309,580,031621,011,110,66
GSDDE52.180.855-5.981.000-0,30400,001,830,98
GSDHO450.000.00029.907.0000,15212,251,980,34
GUBRF334.000.00010.738.390-0,09050,002,921,74
GUSGR270.000.000885,002-0,06330,001,660,85
GYHOL30.000.0001.000.2810,064116,141,281,03
HALKB1.250.000.0001.219.168.0000,13585,7818,240,78
HATEK21.000.000-1.501.4630,08295,4610,430,45
HDFGS20.000.000957,5490,046661,501,662,87
HEKTS75.857.03327.343.1100,297811,451,603,41
HLGYO790.000.00011.010.7600,06587,682,080,51
HURGZ552.000.000-19.504.880-0,17870,000,751,19
HZNDR15.750.0007.912.6810,13387,974,171,07
ICBCT860.000.00032.239.0000,078654,990,754,32
IDGYO10.000.000-125,959-0,04210,000,843,05
IHEVA191.370.001168,883-0,00640,000,970,43
IHGZT120.000.000136,618-0,00810,002,150,35
IHLAS790.400.0002.492.1260,12685,310,640,67
IHLGM79.542.538-298,474-0,02170,000,691,29
IHYAY200.000.000137,718-0,08250,000,700,59
INDES56.000.00019.131.5000,277410,213,802,83
INFO18.467.325458,4580,082011,721,600,96
INTEM4.860.000-2.276.224-22.0300,001,5612,24
ISCTR4.499.970.0001.642.547.0000,14376,438,310,92
ISGSY74.652.480889,4580,00041295,443,440,51
ISGYO913.750.00020.625.4200,12533,443,410,43
ISMEN355.000.00027.158.0000,12357,781,560,96
ISYAT160.599.2845.983.1000,08567,231,370,62
ITTFH60.000.0003.417.3320,05296,995,920,37
IZMDC375.000.000-2.559.020-0,17410,001,642,04
IZOCM24.534.1431.580.8360,110336,096,623,98
JANTS11.100.0009.599.2960,135316,7612,442,27
KAPLM20.000.0001.991.6970,121132,450,853,93
KAREL58.320.0005.884.0850,042147,553,142,00
KARSN600.000.000-16.474.660-0,19820,000,552,40
KARTN2.837.0141.674.180-0,00190,00100,082,82
KATMR25.000.0002.549.5410,128033,453,004,28
KCHOL2.535.898.0001.124.520.0000,155110,3610,341,61
KENT28.977.6612.756.673-0,01210,0011,1813,46
KERVN588.505.080-36.746.870-12.5520,000,231,64
KERVT6.244.000-22.376.23011.8270,00-11,95-4,01
KLGYO124.000.000215.316.2000,23821,838,110,44
KLMSN33.000.00015.764.2100,30545,874,461,79
KLNMA500.000.00029.457.0000,074031,642,292,34
KNFRT6.600.0004.558.4050,140610,8511,211,53
BERA170.800.0005.280.681-0,00460,007,000,32
KONYA4.873.440-3.875.4680,113538,3061,854,35
KORDS194.529.07661.140.3100,130910,986,041,44
KPHOL4.250.00070,9450,09125,351,110,49
KRDMA240.303.646-5.585.030-0,05810,001,961,03
KRDMB119.470.352-5.585.030-0,05810,001,961,03
KRDMD780.226.001-5.585.030-0,05810,001,960,97
KRGYO66.000.0003.545.7510,45983,051,351,40
KRONT14.269.000515,5720,386122,162,328,56
KRSAN4.900.000-230,451-0,07770,005,860,82
KRSTL48.000.000120,3740,041046,431,421,90
KRTEK35.100.4981.667.494-0,17770,001,040,72
KUTPO39.917.000525,7110,11348,646,260,98
KUYAS27.218.798-3.051.170-0,00740,003,231,38
LIDFA30.000.0006.828.00006,39
LINK5.500.000591,0670,142716,632,982,37
LOGO25.000.00010.426.0200,243833,866,638,26
LUKSK10.000.000358,1560,20283,147,730,64
MAALT5.516.000649,2530,036248,7510,141,76
MAKTK200.000.000786,696-0,07910,000,346,38
MEPET75.350.0002.226.7770,087417,341,851,52
MERKO27.150.000-3.020.926-0,34630,000,961,38
METAL10.000.0003,241-0,09710,000,531,46
METRO300.000.0006.696.7010,04967,483,180,37
METUR18.000.000-327,6420,42844,230,841,81
MGROS178.030.000907.015.0000,58037,656,214,44
MIPAZ178.354.952-9.340.1880,23175,700,891,32
MMCAS13.336.879615,070,056717,001,010,96
MNDRS250.000.0003.804.527-0,04290,001,120,72
MRDIN109.524.00010.251.3500,196811,911,952,34
MRSHL10.000.000-6.016.9320,043580,8810,373,52
MZHLD10.836.0002.729.697-0,16624,45-3,50-0,74
NETAS64.864.800777,8790,037240,668,781,51
NIBAS27.000.000-1.110.914-0,10890,001,340,79
NTHOL338.600.000-29.538.690-0,03250,003,000,96
NTTUR350.000.000-26.507.340-0,00720,003,800,55
NUGYO80.000.000-19.432.4800,134616,032,342,16
NUHCM150.213.60017.871.8200,128610,267,511,32
ODAS135.750.000-13.288.730-0,23390,001,055,20
OLMIP32.602.500-1.260.038-0,05600,007,441,33
ORGE20.000.0007.621.6170,38746,413,512,48
OSTIM27.000.000-4.226.964-0,30270,003,290,69
OTKAR24.000.00037.148.0000,451128,649,1212,92
OYAYO20.000.000783,1670,063316,911,041,07
OYLUM8.875.000-175,238-0,05770,001,901,02
OZBAL20.540.000-2.277.05423.5330,00-0,18-15,44
OZGYO100.000.000691,3850,06508,902,940,58
OZKGY250.000.00039.878.9300,042211,034,680,47
PAGYO87.000.00012.304.5500,05598,278,540,46
PARSN77.112.000-5.627.549-0,01710,005,991,87
PEGYO89.100.000-948,517-0,01460,001,720,60
PENGD55.600.000-4.637.103-0,29150,000,802,63
PETKM1.500.000.000365.924.2000,34089,921,853,38
PETUN43.335.00015.523.3800,15077,268,951,09
PGSUS102.272.000-203.240.700-0,10110,0014,191,50
PIMAS36.000.0003.556.0670,038853,252,492,07
PINSU44.762.708-4.406.653-0,45620,001,321,55
PKART22.750.0001.621.8830,125915,101,721,90
PKENT1.036.800-194,996-0,74900,009,695,99
PNSUT44.951.05123.932.0600,101611,2012,811,14
POLHO370.000.00016.234.5600,36595,953,542,18
PRKAB112.234.000-2.639.1790,068524,591,441,68
PRKME148.867.243491.288.1000,50430,946,290,47
PRZMA24.000.000-91,770,0087141,131,601,23
PSDTC7.425.0002.057.2560,18715,693,481,06
RAYSG163.069.8555.274.8700,24645,860,801,44
RHEAG41.550.000-1.086.414-0,39480,000,383,15
RTALB23.600.0001.129.2940,067917,632,171,20
RYGYO246.000.001-13.172.3500,13882,373,310,33
RYSAS119.350.000-4.356.424-0,33570,001,011,11
SAFGY886.601.66931.630.390-0,00710,001,510,57
SAHOL2.040.404.000669.402.0000,11388,5411,580,97
SAMAT18.300.000-1.667.410-0,16960,001,180,95
SANEL13.225.000-269,754-0,00090,001,661,13
SANFM13.202.12464,445-0,09390,001,131,96
SANKO80.000.0007.967.2270,10379,453,440,98
SARKY200.000.00014.040.3500,099714,501,971,45
SASA412.500.00078.012.0000,402114,741,245,93
SAYAS25.750.000-27,206-0,61990,001,321,28
SEKFK45.000.0003.062.0000,17508,631,421,51
SELEC621.000.000105.787.0000,13059,603,231,25
SERVE11.559.492-537,895-0,35110,000,381,39
SILVR35.709.4221.982.8750,060825,801,031,57
SISE2.050.000.000336.832.0000,107910,504,311,13
SKBNK1.167.186.88425.174.0000,054411,622,200,63
SKTAS40.120.000-16.162.400-0,36310,002,900,79
SNGYO600.000.000-47.088.170-0,10630,001,600,44
SNKRN6.700.000-1.248.786-12.5020,000,782,34
SNPAM79.931.2503.481.9090,118920,501,492,44
SODA750.000.000167.728.4000,25267,833,471,98
SONME56.065.0003.458.1130,106132,521,193,45
SRVGY52.000.0003.600.9920,12924,306,120,56
TATGD136.000.00011.648.5700,126817,083,252,17
TAVHL363.281.25046.011.0000,142318,138,182,58
TBORG322.508.25356.278.0000,318312,442,493,96
TCELL2.200.000.000458.572.0000,085318,597,501,58
TCHOL5.000.000-7,6540,0302150,941,054,55
TEKTU145.817.119-3.087.753-0,09410,001,130,73
TGSAS7.500.000367,5380,076816,233,671,25
THYAO1.380.000.000-1.421.000.000-0,01350,0012,310,72
TIRE200.000.0004.275.4560,040645,090,871,83
TKFEN370.000.000161.718.0000,141410,696,451,51
TKNSA110.000.00096223.0020,00-0,56-11,46
TMPOL14.175.00057,961-0,04090,001,224,20
TMSN115.000.000-9.974.8450,067744,882,553,04
TOASO500.000.000262.408.0000,353715,125,615,35
TRCAS270.000.000-2.079.1110,0009951,562,350,86
TRGYO500.004.283-33.449.0000,16912,7111,880,46
TRKCM930.000.000114.817.8000,17436,753,681,18
TRNSK25.623.283-6,84216.2400,00-0,02-16,97
TSGYO150.000.000-12.504.310-0,21700,001,200,53
TSKB2.400.000.000140.762.0000,16217,421,251,20
TTKOM3.500.000.00065.664.000-0,30720,000,996,38
TTRAK53.369.00055.377.9000,685412,499,438,56
TUCLK30.000.0001.071.2710,038054,192,022,06
TUKAS272.650.0005.031.0300,131039,430,525,17
TUPRS250.419.200868.824.0000,352610,4029,253,67
TURGG7.120.695-19,9390,0044466,3320,212,05
UFUK46.847.0001.071.7210,04329,153,190,40
ULAS11.157.000-1.012.651-10.2020,000,692,27
ULKER342.000.00098.722.6400,147929,544,804,37
ULUSE40.000.0009.147.0150,293911,303,613,32
ULUUN84.500.0009.122.2120,100218,112,231,81
UNYEC123.586.41010.557.3400,23329,401,922,19
USAK43.335.9301.110.7700,043923,342,781,03
UTPYA25.000.000-9.601.843-0,44580,003,201,57
VAKBN2.500.000.0001.224.752.0000,16505,188,270,85
VAKFN87.000.0005.871.0000,13939,962,031,39
VAKKO160.000.000-2.059.4440,098026,671,162,61
VERTU52.000.0001.245.2370,13938,312,551,16
VERUS70.000.000-410,2610,133541,572,875,55
VESBE190.000.00072.728.0000,33856,845,172,32
VESTL335.456.27538.374.0000,054423,865,401,30
VKFYO20.000.000147,478-0,01780,000,881,97
VKGYO213.000.0002.397.8730,044416,324,070,72
VKING45.000.000-4.136.43849.0590,00-0,09-7,17
YAPRK7.100.0001.276.8020,08849,143,110,81
YATAS42.800.0006.656.1180,189323,712,654,49
YAYLA9.975.000-965,879-0,06010,003,710,67
YAZIC160.000.000253.130.0000,0041214,5026,020,87
YESIL6.750.000-46,2320,83860,736,560,61
YGGYO107.520.00038.859.7800,09937,1117,490,71
YGYO235.115.710-8.922.770-0,07740,000,980,75
YKBNK4.347.052.0001.001.281.0000,11666,226,370,73
YKGYO40.000.00052,143-0,07150,001,581,33
YUNSA29.160.000301,423-0,79490,001,532,09
YYAPI232.707.8152.755.0830,54241,741,600,94
ZOREN2.000.000.000-72.040.000-0,03850,000,811,70

2016 Yılı 12 Aylık Bilançolar

SembolSermayeKar/ZararKarlılıkF/KDef.DDönem
ACSEL10,721,700688,2310.031243.482.0516-12
ADANA88,178,890130,943,9000.34578.362.3216-12
ADBGR82,667,704130,943,9000.24598.422.3216-12
ADEL23,625,00018,856,6900.0965208.2716-12
ADESE126,000,00032,277,6300.0686.793.7716-12
ADNAC165,335,410130,943,9000.034110.352.3216-12
AEFES592,105,263-70,795,000-0.0076015.6416-12
AFYON100,000,0009,602,3150.054993.831.7516-12
AGYO84,000,00020,496,6400.06639.793.6816-12
AKBNK4,000,000,0004,528,712,0000.14777.537.6616-12
AKCNS191,447,068286,354,0000.23578.416.3516-12
AKENR729,164,000-548,674,000-0.498701.5116-12
AKFEN261,900,000485,081,0000.283816.156.5316-12
AKFGY184,000,000-256,908,900-0.471802.9616-12
AKGRT306,000,00048,167,2800.119617.531.3216-12
AKGUV31,000,0008,988,7970.137810.212.116-12
AKMGY37,264,00077,821,6600.344811.086.0616-12
AKPAZ46,086,740-21,848,260-1.210200.3916-12
AKSA185,000,000125,798,0000.100715.796.7616-12
AKSEL8,000,000-517,747-0.038901.6616-12
AKSEN613,169,118-363,242,800-0.93200.6416-12
AKSGY430,091,850169,929,2000.14277.522.7716-12
AKSUE8,352,000-1,143,964-0.034603.9616-12
ALARK223,467,000115,520,7000.10210.335.0716-12
ALBRK900,000,000217,609,0000.09555.172.5316-12
ALCAR10,800,00038,081,0500.110916.1931.7916-12
ALCTL38,701,00035,314,5500.25998.943.5116-12
ALGYO10,650,794133,207,2000.18673.4966.9916-12
ALKA52,500,00026,454,8700.21457.122.3516-12
ALKIM24,725,00046,915,3000.212313.088.9416-12
ALYAG60,000,000-7,371,037-0.238900.5116-12
ANACM444,000,000456,857,6000.25343.14.0616-12
ANELE110,000,00059,839,0000.18474.212.9516-12
ANELT50,000,000-1,584,847-0.035400.916-12
ANHYT430,000,000190,274,5000.22111.41216-12
ANSGR500,000,00087,867,3200.071813.712.4516-12
ARCLK675,728,2051,299,912,0000.217511.788.8516-12
ARENA32,000,00014,282,0100.05659.997.9116-12
ARMDA24,000,0008,003,5060.057318.55.8216-12
ARSAN84,690,00012,994,7000.07069.382.1716-12
ARTI10,000,000-1,154,412-0.091601.2616-12
ASCEL180,082,302-24,429,870-0.058102.3316-12
ASELS1,000,000,000795,191,0000.215421.373.6916-12
ASLAN73,000,00053,369,4600.186653.353.9216-12
ASUZU25,420,000-46,336,650-0.1765010.3316-12
ATAGY23,750,0004,354,1540.109825.471.6716-12
ATEKS25,200,0005,657,1690.014141.1215.8916-12
ATLAS20,000,000451,5440.025661.060.8816-12
ATPET12,231,966-738,976-0.054101.1216-12
ATSYH8,000,000-259,893-0.06500.516-12
AVGYO72,000,0004,116,1040.032457.551.7716-12
AVHOL8,300,000-4,490,613-0.461901.1716-12
AVISA118,000,00063,220,4100.3411351.5716-12
AVOD45,000,000-105,654-0.001801.3216-12
AVTUR45,000,0008,658,2080.110736.851.7416-12
AYCES16,757,000-8,051,935-0.056508.516-12
AYEN171,042,300-28,284,720-0.126301.3116-12
AYES15,028,2002,820,9310.08668.262.1716-12
AYGAZ300,000,000415,670,0000.151710.619.1316-12
BAGFS45,000,000-37,585,670-0.0775010.7816-12
BAKAB36,000,00010,810,6300.090213.453.3316-12
BAKAN3,365,000-3,525,862-1.277800.8216-12
BALAT16,128,000682,4900.142712.770.316-12
BANVT100,023,57962,415,0600.182417.343.4216-12
BASCM131,559,12053,651,3800.12066.873.3816-12
BEYAZ36,250,00026,447,0400.285711.992.5516-12
BFREN2,500,00018,505,8600.317220.0623.3416-12
BIMAS303,600,000670,859,0000.352925.36.2616-12
BISAS22,000,00016,588,2601.441.410.5216-12
BIZIM40,000,0001,376,1420.01347.383.4416-12
BLCYT45,000,0003,472,3560.039814.91.9416-12
BMEKS120,000,000-147,813,900-29.78300.0416-12
BMELK17,000,000-4,197,126-0.147801.6716-12
BNTAS28,000,0004,220,8360.069739.62.1616-12
BOLUC143,235,330106,350,3000.24937.962.9816-12
BOSSA108,000,000-8,662,577-0.02902.7616-12
BOYP57,700,000-470,245,500-3.570902.2816-12
BRISA305,116,87580,112,6200.140524.111.8716-12
BRKO60,000,000-15,041,240-0.186601.3416-12
BRKSN15,600,000520,3810.021955.51.5216-12
BRMEN16,437,222-7,684,505-0.221702.1116-12
BRSAN141,750,000102,085,5000.063712.5211.316-12
BRYAT28,125,00031,237,3600.040336.1227.5516-12
BSOKE78,750,000-17,265,000-0.079502.7616-12
BTCIM80,000,0007,311,9900.013470.96.816-12
BUCIM105,815,80874,541,9000.18797.983.7516-12
BURCE8,424,000-1,035,199-0.02604.7316-12
BURVA7,347,672-232,309-0.054800.5816-12
CCOLA254,370,782-28,394,000-0.0066016.9216-12
CELHA16,500,0002,058,5360.061322.22.0416-12
CEMAS237,000,000-25,077,930-0.152900.6916-12
CEMTS100,975,68028,698,1500.13769.962.0616-12
CIMSA135,084,442246,019,5000.19678.489.2616-12
CLEBI24,300,00026,836,0400.306721.193.616-12
CMBTN1,770,000-3,708,354-0.0977021.4516-12
CMENT87,112,4634,667,0000.0047205.711.4416-12
COSMO6,000,000-604,5500.42550-0.2416-12
CRDFA80,000,00025,391,9800.16935.041.8716-12
CRFSA700,000,000-432,167,300-1.153900.5416-12
CUSAN71,250,00028,998,5400.20616.881.9716-12
DAGHL10,800,000868,8170.052117.031.5416-12
DAGI43,300,000-2,401,594-0.022502.4616-12
DARDL53,281,753-22,767,3300.120-3.5616-12
DENCM6,000,000-8,916,188-0.162509.1516-12
DENGE11,000,0008,659,4740.15643.335.0316-12
DENIZ3,316,100,0001,409,281,0000.13349.253.1816-12
DERIM5,400,0003,380,5350.079111.687.9116-12
DESA49,222,000-13,300,120-0.267701.0116-12
DESPC23,000,00010,355,1600.18549.262.4316-12
DEVA200,019,28760,331,1000.117612.832.5616-12
DGATE30,000,00018,077,9800.24337.982.4816-12
DGGYO239,000,33158,650,9300.07116.633.4616-12
DGKLB209,069,767-39,648,120-1.530100.1216-12
DGZTE105,000,00088,224,1000.19663.334.2716-12
DIRIT7,150,000-4,711,089-0.707100.9316-12
DITAS10,000,000-3,831,454-0.190102.0216-12
DMISH22,727,08315,803,8607.20010.360.116-12
DMSAS35,000,000-14,613,480-0.259101.6116-12
DOAS220,000,000237,688,0000.21337.835.0616-12
DOBUR19,559,175-3,976,625-0.149901.3616-12
DOGUB20,000,000-1,273,628-0.09600.6616-12
DOHOL2,616,938,000-219,223,000-0.08500.9916-12
DURDO16,576,000-5,318,125-0.357500.916-12
DYOBY100,000,00011,532,9500.096429.911.216-12
DZGYO50,000,00012,334,5100.06267.53.9416-12
ECBYO21,000,0002,713,8350.060412.382.1416-12
ECILC685,260,000184,803,0000.056813.654.7416-12
ECZYT105,000,000138,181,7000.09327.4514.1316-12
EDIP65,000,000139,3150.0006425.543.7216-12
EGCYH40,000,000-14,418,200-5.274800.0716-12
EGCYO22,000,000-10,768,710-0.430801.1416-12
EGEEN3,150,00098,387,6000.38458.3281.2416-12
EGGUB10,000,00021,659,2400.1499.9214.5316-12
EGLYO20,000,00012,8250.0005784.621.4416-12
EGPRO79,600,00060,346,3100.216111.523.5116-12
EGSER75,000,00029,125,8700.11938.423.2616-12
EKGYO3,800,000,0001,761,276,0000.16416.262.8216-12
EKIZ7,177,7293,142,4240.67210.980.6516-12
EMKEL24,300,0003,105,3130.053710.722.3816-12
EMNIS14,573,031-14,095,400-2.162900.4516-12
ENKAI4,200,000,0001,776,611,0000.089114.424.7516-12
EPLAS20,000,00011,350,990-0.87863.15-0.6516-12
ERBOS5,220,00036,360,8400.19258.2436.1916-12
EREGL3,500,000,0001,516,438,0000.099713.624.3516-12
ERSU36,000,00061,5020.0014487.741.2316-12
ESCOM49,992,1003,960,5520.048116.151.6516-12
ESEMS13,316,000-6,447,721-1.733900.2816-12
ETILR11,625,0001,884,0150.341866.020.4716-12
ETYAT20,000,000881,2050.038720.661.1416-12
EUHOL60,000,0003,631,8610.066512.390.9116-12
EUKYO20,000,0001,323,1160.053813.761.2316-12
EUYO20,000,000789,2570.033427.631.1816-12
FFKRL115,000,00058,677,0000.08798.095.8116-12
FINBN3,150,000,0001,203,410,0000.118813.483.2116-12
FLAP25,000,0009,887,5580.1188.343.3516-12
FMIZP14,276,79016,709,6600.418911.672.7916-12
FRIGO26,000,000-1,409,199-0.18600.2916-12
FROTO350,910,000955,307,6000.30213.089.0216-12
GARAN4,200,000,0005,070,549,0000.14277.348.4616-12
GARFA79,500,00019,716,0000.10638.712.3316-12
GDKGS20,000,0001,105,1360.046321.181.1916-12
GEDIK67,392,000-21,342,250-0.292501.0816-12
GEDZA5,832,0002,727,6360.074717.126.2716-12
GENTS101,650,00017,616,6600.10178.081.716-12
GENYH10,000,000-111,972,0000.40260-27.8116-12
GEREL50,000,0004,723,1910.045717.362.0716-12
GLBMD40,000,000-7,701,107-0.206700.9316-12
GLRYH16,000,0003,298,8800.12984.851.5916-12
GLYHO193,500,000-130,299,500-0.266702.5216-12
GOLTS7,200,0008,785,3630.031768.1938.4516-12
GOODY270,000,00045,964,9900.100921.51.6916-12
GOZDE385,000,000116,824,0000.12287.452.4716-12
GRNYO32,000,0001,820,8080.051513.361.1116-12
GSDDE52,180,855-28,345,000-0.294201.8516-12
GSDHO450,000,00091,051,0000.10732.971.8916-12
GUBRF334,000,000-68,736,970-0.072602.8416-12
GUSGR270,000,000-50,762,450-0.117201.616-12
GYHOL30,000,0002,947,9600.079114.451.2416-12
HALKB1,250,000,0002,558,265,0000.125.0717.0516-12
HALKS129,000,00022,001,7900.106216.061.6116-12
HATEK21,000,00019,163,4400.0874.4410.4916-12
HDFGS20,000,0001,523,9330.046826.121.6316-12
HEKTS75,857,03329,341,9100.237610.061.6316-12
HLGYO790,000,000107,667,1000.0667.042.0616-12
HURGZ552,000,000-72,463,830-0.176100.7516-12
ICBCT420,000,00013,700,0000.02399.021.4216-12
IDGYO10,000,000-309,741-0.036200.8616-12
IEYHO286,121,264-54,767,810-0.234700.8216-12
IHEVA191,370,001-720,019-0.003900.9716-12
IHGZT120,000,000-1,451,844-0.005602.1616-12
IHLAS790,400,00063,088,3200.12545.140.6416-12
IHMAD79,542,538-647,741-0.011800.6916-12
IHYAY200,000,000-11,933,160-0.084700.716-12
INDES56,000,00052,002,2400.269310.243.4516-12
INFO18,467,3252,889,5400.09917.281.5816-12
INTEM4,860,000-16,951,580-1.718802.0316-12
ISATR1,0004,701,206,0000.1303106.621043.5816-12
ISBTR29,0004,701,206,0000.1308152.9152.1816-12
ISCTR4,499,970,0004,701,206,0000.13076.357.9916-12
ISDMR2,900,000,000942,849,0000.11118.432.9316-12
ISFIN600,302,645110,827,0000.13355.741.3816-12
ISGSY74,652,4801,060,2920.0041116.23.4316-12
ISGYO850,000,000420,511,4000.1332.933.7216-12
ISMEN355,000,00053,891,8300.09418.231.6116-12
ISYAT160,599,28419,192,9300.08186.951.4616-12
ITTFH60,000,00014,439,7900.04037.315.9716-12
IZFAS11,250,000599,9350.031646.881.6916-12
IZMDC375,000,000-73,345,200-0.118401.6516-12
IZOCM24,534,14320,942,5600.129827.886.5816-12
IZTAR7,397,250-434,410-0.027502.1416-12
JANTS11,100,00014,456,0400.112519.411.5816-12
KAPLM20,000,000-701,055-0.047900.7316-12
KAREL58,320,00010,235,9300.057714.473.0416-12
KARSN600,000,000-74,177,080-0.215100.5716-12
KARTN2,837,0142,903,4930.0102271.68100.0316-12
KATMR25,000,0009,596,8080.13324.882.8916-12
KCHOL2,535,898,0003,459,993,0000.13411.2510.1816-12
KENT28,977,661-8,606,371-0.0268011.0716-12
KERVN588,505,080-142,874,000-0.825900.2916-12
KERVT6,244,000-73,770,8201.41210-8.3716-12
KLGYO124,000,00030,750,4900.03897.986.3716-12
KLMSN33,000,00040,008,9500.30466.473.9816-12
KLNMA500,000,00071,120,0000.091829.181.5516-12
KNFRT6,600,0009,887,5340.14279.8510.516-12
KOMHL170,800,000-12,465,960-0.011206.5416-12
KONYA4,873,44041,366,9500.123632.5768.6716-12
KORDS194,529,076143,080,8000.12411.045.9316-12
KPHOL4,250,000484,9090.10474.291.0916-12
KRDMA240,303,646-123,789,900-0.055301.9616-12
KRDMB119,470,352-123,789,900-0.055301.9616-12
KRDMD780,226,001-123,789,900-0.055301.9616-12
KRGYO66,000,00036,642,7000.42963.121.2916-12
KRONT14,269,00012,546,5100.385212.662.2816-12
KRSAN4,900,000-2,339,182-0.071706.6516-12
KRSTL48,000,0003,035,1560.044631.311.4216-12
KRTEK35,100,498-10,525,080-0.303100.9916-12
KSTUR4,311,7201,385,0760.041929.897.6616-12
KUTPO39,917,00035,553,2100.13987.486.3716-12
KUYAS27,218,798266,3110.0029365.33.3416-12
LIDFA30,000,00021,368,0000.19027.713.7516-12
LINK5,500,0001,354,0130.085725.062.8716-12
LKMNH24,000,0007,113,1640.114219.642.616-12
LOGO25,000,00045,339,4700.28230.86.4316-12
LUKSK10,000,00013,805,8800.18013.957.6616-12
MAALT5,516,000944,1710.0171107.5210.0216-12
MAKTK200,000,000-9,931,450-0.148300.3316-12
MCTAS5,141,00026,5600.0035971.081.5116-12
MEGAP13,221,450280,7890.021548.930.9916-12
MENBA7,820,000-2,742,348-0.660200.5316-12
MEPET75,350,00010,058,3600.073221.581.8216-12
MERIT2,550,0002,351,8040.18597.744.9616-12
MERKO27,150,000-6,246,356-0.215201.0716-12
METAL10,000,000-615,670-0.115300.5316-12
METRO300,000,00023,090,7600.024416.113.1616-12
METUR18,000,0007,053,3780.45733.90.8616-12
MGROS178,030,000-292,969,000-1.21901.3516-12
MIPAZ178,354,95245,005,5700.26694.40.9516-12
MMCAS13,336,87954,5240.0042203.690.9916-12
MNDRS250,000,000-2,988,871-0.010801.1116-12
MRDIN109,524,00038,016,8400.1613.022.1716-12
MRSHL10,000,0003,663,5840.033898.2510.8316-12
MZHLD10,836,0005,647,494-0.14382.17-3.6216-12
NETAS64,864,80018,670,0100.03435.38.4716-12
NIBAS27,000,000-3,489,664-0.093201.3916-12
NTHOL365,750,000-24,157,790-0.020303.2516-12
NTTUR350,000,0002,329,7180.0017270.393.8816-12
NUGYO80,000,000151,070,4000.73192.452.5816-12
NUHCM150,213,600172,493,0000.15588.997.3716-12
ODAS47,600,180-9,429,340-0.060503.2816-12
OLMIP32,602,500-13,759,270-0.056407.4816-12
ORGE20,000,00025,038,8200.40015.773.1316-12
ORMA27,900,000-66,317,450-0.583504.0716-12
OSMEN19,700,0001,637,8130.058125.981.4316-12
OSTIM27,000,0008,493,9970.09137.313.4416-12
OTKAR24,000,00069,725,8600.28740.8210.1216-12
OYAYO20,000,0001,242,0900.062213.69116-12
OYLUM8,875,000-832,007-0.061101.5316-12
OZBAL20,540,000-6,019,3914.03620-0.0716-12
OZGYO100,000,00023,525,4400.08036.552.9316-12
OZKGY250,000,00014,028,2700.012436.714.5316-12
OZRDN15,000,0001,770,7230.104320.581.1316-12
PAGYO87,000,00041,879,9400.05448.58.8516-12
PARSN77,112,000-4,086,803-0.008706.0816-12
PEGYO89,100,000-1,753,341-0.011401.7316-12
PENGD55,600,000-10,646,820-0.214300.8916-12
PETKM1,500,000,000725,786,3000.241810.48216-12
PETUN43,335,00059,689,1800.14257.89.6716-12
PGSUS102,272,000-133,730,800-0.0849015.416-12
PIMAS36,000,000-202,534-0.002302.4216-12
PINSU44,762,708-21,421,600-0.334801.4316-12
PKART22,750,0003,589,6960.095716.031.6516-12
PKENT1,036,800-9,762,217-0.953309.8816-12
PNSUT44,951,05160,019,5400.101211.713.216-12
POLHO370,000,000472,590,8000.36557.163.4916-12
POLTK3,750,0005,453,8740.350112.244.1516-12
PRKAB112,234,00020,235,9500.123412.921.4616-12
PRKME148,867,243-20,502,370-0.046102.9916-12
PRZMA24,000,000862,3390.022292.711.6216-12
PSDTC7,425,0003,550,0150.14958.183.216-12
RAYSG163,069,85532,885,1300.26036.050.7716-12
RHEAG41,550,000-8,863,815-0.520300.4116-12
RODRG7,085,00010,3420.00121983.81.1416-12
RTALB5,900,0004,087,6980.081916.098.4616-12
RYGYO246,000,001131,380,9000.15891.463.3616-12
RYSAS119,350,000-33,469,410-0.26701.0516-12
SAHOL2,040,404,0002,660,131,0000.11497.6711.3416-12
SAMAT18,300,000-2,585,288-0.110501.2816-12
SANEL13,225,000337,8720.015269.261.6816-12
SANFM13,202,124-1,188,549-0.080201.1216-12
SANKO60,000,00025,708,5700.09628.194.4516-12
SARKY125,000,00030,254,3600.080115.73.0216-12
SASA366,300,000137,048,0000.259510.691.4416-12
SAYAS25,750,000-19,397,340-0.609601.2416-12
SEKFK45,000,0006,864,0000.105711.671.4416-12
SEKUR13,885,000808,8920.0511150.351.1416-12
SELEC621,000,000243,615,8000.12798.513.0716-12
SELGD21,317,786-1,033,402-0.084700.5716-12
SERVE11,559,492-1,257,082-0.253600.4316-12
SEYKM9,190,0002,625,5390.15569.831.8416-12
SILVR30,400,0001,821,5800.05227.21.1516-12
SISE2,050,000,000743,357,8000.08711.54.1716-12
SKBNK1,167,186,884125,194,0000.0494112.1716-12
SKTAS31,620,000-31,663,630-0.258703.8716-12
SNGYO600,000,000-54,846,910-0.05501.6616-12
SNKRN6,700,000-4,870,837-0.746100.9716-12
SNPAM79,931,25013,351,1100.115218.21.4516-12
SODA750,000,000575,805,4000.22167.933.4616-12
SODSN6,000,0003,174,1350.14388.133.6816-12
SONME56,065,0004,561,5780.072138.841.1316-12
SRVGY52,000,00040,102,3300.12894.215.9816-12
TACTR5,875,000-3,118,592-0.228502.3216-12
TATGD136,000,00064,700,5600.140415.933.3916-12
TAVHL363,281,250424,341,0000.141512.48.2516-12
TBORG322,508,253236,890,0000.317112.042.3216-12
TCELL2,200,000,0001,511,736,0000.094417.427.2816-12
TCHOL5,000,000187,1600.035590.641.0516-12
TEKTU145,817,119-12,520,870-0.074801.1516-12
TGSAS7,500,0002,840,8660.104510.013.6216-12
THYAO1,380,000,000-47,000,000-0.0026012.9716-12
TIRE200,000,0001,968,3170.0116128.050.8516-12
TKFEN370,000,000324,411,0000.13819.876.3516-12
TKNSA110,000,000-160,613,0002.59410-0.5616-12
TKURU1,000,00064,6950.0289125.852.2516-12
TMPOL14,175,000206,3950.0119358.51.2216-12
TMSN115,000,00040,030,4300.132119.942.6416-12
TOASO500,000,000970,228,0000.328114.035.9116-12
TRCAS270,000,00018,006,3100.028228.792.3616-12
TRGYO500,004,2831,172,384,0000.19631.9211.9516-12
TRKCM930,000,000546,708,9000.1665.383.5416-12
TRNSK25,623,283-796,776,0001.33410-23.3116-12
TSGYO150,000,000-26,645,070-0.138101.2916-12
TSKB2,050,000,000476,445,0000.16275.941.4316-12
TTKOM3,500,000,000-724,340,000-0.213900.9716-12
TTRAK53,369,000369,796,3000.528411.813.1116-12
TUCLK30,000,00010,882,2700.183612.791.9816-12
TUKAS272,650,00015,227,3200.111623.990.516-12
TUPRS250,419,2001,793,267,0000.221712.632.316-12
TURGG7,120,695309,8440.0022839.3220.2116-12
UFUK46,847,0007,098,2580.06037.922.5116-12
ULAS11,157,000-4,590,070-0.526300.7816-12
ULKER342,000,000230,371,6000.139727.44.8216-12
ULUSE40,000,00036,453,1200.269911.853.3816-12
ULUUN84,500,00014,796,7300.082410.912.1216-12
UMPAS42,000,000-73,348-0.000802.2616-12
UNYEC123,586,41058,281,1900.20518.742.316-12
USAK43,335,9304,995,2620.041817.792.7616-12
USAS184,031,366-49,968,320-0.229201.1816-12
UTPYA25,000,000-30,842,930-0.344603.5816-12
UZERB4,950,000-487,162-0.338200.2916-12
VAKBN2,500,000,0002,703,042,0000.14054.967.716-12
VAKFN87,000,00023,281,0000.13698.781.9616-12
VAKKO160,000,00015,134,3300.08126.431.1716-12
VANGD25,000,000-8,589,423-0.279801.2316-12
VERTU52,000,00022,623,9200.17236.532.5316-12
VERUS70,000,00038,975,6900.193925.612.8716-12
VESBE190,000,000325,005,0000.35337.494.8416-12
VESTL335,456,275167,719,0000.094313.95.316-12
VKFYO20,000,000-237,033-0.013600.8716-12
VKGYO213,000,00042,424,8200.04914.214.0616-12
VKING45,000,000-15,898,480-48.853300.0116-12
YAPRK7,100,0001,180,6600.056911.542.9316-12
YATAS42,800,00017,478,5100.163321.062.516-12
YAYLA9,975,000-2,717,569-0.071603.8116-12
YAZIC160,000,000-255,541,000-0.0681023.4716-12
YBTAS100,00025,623,4000.19277.321329.5316-12
YESIL6,750,00037,083,9600.85320.356.4416-12
YGGYO107,520,000185,920,0000.10098.2117.1316-12
YGYO235,115,710-13,409,360-0.055801.0216-12
YKBNK4,347,052,0002,932,795,0000.11235.636.0116-12
YKGYO40,000,000-9,392,465-0.151701.5516-12
YONGA210,0001,552,7850.061340.15120.6916-12
YUNSA29,160,000-34,106,590-0.755701.5516-12
YYAPI232,707,815207,023,6000.55871.31.5916-12
ZOREN2,000,000,000-4,034,000-0.008700.2316-12

2016 Yılı 9 Aylık Bilançolar

SembolSermayeKar/ZararKarlılıkF/KDef.DDönem
ACSEL10.721.700407,3010,040554,301,4416-09
ADANA88.178.890103.303.0000,36457,492,2216-09
ADBGR82.667.704103.303.0000,25927,472,2216-09
ADEL23.625.00036.730.0700,127313,849,0316-09
ADNAC165.335.410103.303.0000,03609,652,2216-09
AEFES592.105.263364.243.0000,041131,5014,2016-09
AFYON100.000.00013.972.0800,115333,481,7916-09
AGYO84.000.0004.488.1360,13214,473,4916-09
AKBNK4.000.000.0003.444.017.0000,14547,087,4816-09
AKCNS191.447.068233.264.5000,25707,936,0516-09
AKENR729.164.000-178.524.400-0,07370,002,0116-09
AKFGY184.000.000-28.916.8000,007757,612,9916-09
AKGRT306.000.0005.179.876-0,05960,001,1716-09
AKMGY37.264.00059.092.1200,36849,045,5616-09
AKPAZ46.086.740-1.210.434-0,51780,000,8616-09
AKSA185.000.000136.335.0000,16427,726,6316-09
AKSGY200.000.00034.218.3300,28041,795,2616-09
AKSUE8.352.000-1.676.252-0,03720,003,9016-09
ALBRK900.000.000178.867.0000,12153,842,4716-09
ALCAR10.800.00020.451.2400,100813,2930,1616-09
ALGYO10.650.79426.755.9400,13234,1656,9516-09
ALKA52.500.00013.259.2400,10977,652,1116-09
ALYAG60.000.000-1.492.726-0,02820,000,8516-09
ANHYT430.000.000130.212.6000,191412,941,9216-09
ANSGR500.000.00060.190.6600,067310,562,4116-09
ARCLK675.728.2051.070.531.0000,243510,517,7916-09
ARENA32.000.00010.106.8400,09166,836,6516-09
ASLAN73.000.00044.527.7000,227045,323,7916-09
ATAGY23.750.000-1.378.000-0,00990,001,4316-09
ATLAS20.000.000-1.094.976-0,08290,000,8116-09
ATPET12.231.966-832,349-0,06810,001,1116-09
AVGYO72.000.0002.145.9920,11215,801,7416-09
AVISA118.000.00052.145.0300,192070,531,5016-09
AYCES16.757.000-4.720.479-0,05310,008,7016-09
AYGAZ300.000.000276.541.0000,15807,548,9116-09
BAGFS45.000.0001.861.5160,44281,9311,6416-09
BAKAN3.365.000-338,646-0,07720,001,7416-09
BFREN2.500.0008.388.8830,248027,9819,4316-09
BIZIM40.000.00011.607.3600,110728,283,8416-09
BNTAS21.500.0002.347.5390,071916,642,5316-09
BOLUC143.235.33082.468.9500,27767,802,8116-09
BRISA305.116.87546.118.4900,243916,361,6416-09
BRYAT28.125.00031.586.4500,059418,2624,8216-09
BSOKE78.750.0004.754.1690,011856,373,0216-09
BURVA7.347.67282,1080,150613,600,6216-09
CCOLA254.370.782331.727.0000,083425,5015,8416-09
CELHA16.500.0002.167.3080,19845,142,0716-09
CEMTS100.975.68022.507.8500,12169,282,0016-09
CIMSA135.084.442204.844.7000,20798,078,9316-09
COMDO66.844.800-119.160.300-0,38320,003,9816-09
CRDFA80.000.00018.450.39004,6816-09
CRFSA700.000.000-430.717.400-13.9610,000,5416-09
DAGHL10.800.0001.284.2960,079610,811,5816-09
DAGI43.300.000-365,0070,013235,932,5216-09
DENCM6.000.000-6.407.862-0,10600,009,6616-09
DENIZ3.316.100.0001.106.393.0000,12078,593,1316-09
DERIM5.400.0003.193.7590,15396,127,4116-09
DESPC23.000.0004.120.9940,101013,962,1616-09
DEVA200.000.00052.986.1500,113213,552,5316-09
DGZTE105.000.00025.328.2800,07968,513,6816-09
DITAS10.000.000-2.569.245-0,22360,002,2216-09
DMSAS35.000.000-888,3950,014840,722,0116-09
DOBUR19.559.175-3.264.949-0,16050,001,4116-09
DOGUB20.000.000-1.022.330-0,12510,000,5716-09
DYOBY100.000.00015.548.9200,24399,221,2416-09
DZGYO50.000.0004.145.2110,05806,843,7816-09
ECBYO21.000.0002.298.3990,040315,092,1216-09
EGCYH40.000.000-14.480.830-123.6580,000,0716-09
EGCYO22.000.000-980,01-0,13200,001,5816-09
EGGUB10.000.00014.175.0700,26045,9813,7516-09
EGLYO20.000.000-86,476-0,04310,001,4416-09
EGSER75.000.00020.779.2600,13027,313,1316-09
EKGYO3.800.000.0001.524.965.0000,19645,682,7616-09
EKIZ7.177.7292.647.2610,74290,800,5916-09
EMNIS14.573.031-8.416.111-257.6740,000,0316-09
ERBOS5.220.00020.143.1900,14147,9329,0516-09
EREGL3.500.000.000977.770.0000,081613,413,5616-09
ERSU36.000.000-776,832-0,03850,001,2216-09
ETILR11.625.0001.848.8610,446216,980,4816-09
ETYAT20.000.000219,71-0,05890,001,1016-09
EUHOL60.000.000544,163-0,03640,000,8616-09
EUKYO20.000.000610,85-0,01990,001,1916-09
EUYO20.000.00057,594-0,06080,001,1416-09
FENIS50.447.5723.229.2840,07561,961,7616-09
FFKRL115.000.00044.276.00007,3916-09
FINBN3.000.000.000851.399.0000,091115,993,2316-09
FLAP25.000.000-736,2890,14244,911,9316-09
FMIZP14.276.79010.908.7900,344915,562,3916-09
FROTO350.910.000638.021.7000,279811,769,4016-09
GARAN4.200.000.0003.910.880.0000,14026,668,2116-09
GARFA79.500.00015.105.00006,6316-09
GDKGS20.000.000855,4430,045921,771,1816-09
GOODY270.000.00018.795.8100,048144,301,5916-09
GOZDE385.000.000-31.779.7700,22374,652,0816-09
GRNYO32.000.0001.648.2980,052010,481,1016-09
GUSGR270.000.000-68.856.770-0,57620,001,0316-09
GYHOL30.000.0003.451.3150,15186,801,2616-09
HALKB1.250.000.0002.195.436.0000,13303,9717,1016-09
HDFGS20.000.000122,5160,09179,661,5616-09
HEKTS75.857.03335.316.1300,26477,921,7016-09
HLGYO790.000.00029.398.1000,057213,311,1416-09
HZNDR15.750.0007.912.6810,13387,974,1716-09
ICBCT420.000.0003.024.0000,036940,461,4316-09
IDGYO10.000.000-225,0870,065423,810,8716-09
IHGZT120.000.0001.745.3950,012518,112,1616-09
INFO18.467.3252.342.8020,11724,411,5516-09
ISATR13.336.567.0000,1200127,031016,2916-09
ISBTR293.336.567.0000,1208154,7850,8116-09
ISCTR4.499.970.0003.336.567.0000,12055,037,7816-09
ISGSY74.652.4803.497.3320,0025175,933,4616-09
ISGYO850.000.000128.695.4000,17002,623,3716-09
ISMEN355.000.00040.363.0500,09527,061,5816-09
ISYAT160.599.28414.556.2300,08597,481,4316-09
IZOCM24.534.14312.730.0300,140429,266,2316-09
JANTS11.100.00012.387.2800,129115,7311,4516-09
KAPLM20.000.000-630,172-0,07700,000,7716-09
KAREL58.320.00011.590.3700,15293,733,0716-09
KENT28.977.6611.138.3540,00771410,7711,4016-09
KLGYO124.000.0001.495.5040,025410,856,1316-09
KLNMA160.000.00049.146.0000,093613,604,7116-09
KORDS194.529.076105.577.0000,14327,575,2816-09
KPHOL4.250.000259,5380,018222,311,0416-09
KRDMA240.303.64611.166.0200,08517,332,0716-09
KRDMB119.470.35211.166.0200,08517,842,0716-09
KRDMD780.226.00111.166.0200,08516,372,0716-09
KRGYO66.000.00030.203.2900,37673,161,1916-09
KRONT14.269.0002.910.6440,25718,041,6116-09
KRTEK35.100.498-6.455.415-0,01770,001,1016-09
KUYAS27.218.7981.666.8960,020241,743,3916-09
LIDFA30.000.00015.540.85009,0516-09
LINK5.500.000-1.111.9200,043454,622,4316-09
MAALT5.516.000-778,619-0,00690,009,7216-09
MEPET75.350.0008.433.4930,059525,071,8016-09
METAL10.000.000-228,725-0,05340,000,5716-09
METRO300.000.000-42.737.000-0,00320,002,9416-09
MIPAZ178.354.952-1.352.2700,18306,220,6916-09
MRDIN109.524.00023.367.9700,161312,812,0216-09
NIBAS27.000.000-941,923-0,04090,001,4416-09
OTKAR24.000.00033.083.6100,465424,818,6016-09
OYAYO20.000.0001.069.2600,047014,610,9916-09
OYLUM8.875.000-515,498-0,02610,001,6716-09
OZGYO100.000.00012.627.0100,20751,982,8216-09
PEGYO89.100.000-1.177.4820,0017126,811,7416-09
PETKM1.500.000.000510.105.0000,22779,321,8516-09
PETUN43.335.00046.843.0500,17566,089,3616-09
PINSU44.762.708-13.346.570-0,28170,001,6116-09
PKART22.750.0003.077.8540,090816,861,6316-09
PKENT1.036.800-5.103.089-0,66760,0014,3716-09
PNSUT44.951.05155.460.2100,13578,2613,0416-09
POLHO370.000.00044.334.4300,104719,962,2716-09
PRKME148.867.243-12.086.940-0,01580,002,4816-09
PRZMA24.000.000746,8140,028948,941,6216-09
PSDTC7.425.0002.604.0220,157811,403,0616-09
RAYSG163.069.85522.667.8500,13815,390,7116-09
RHEAG41.550.000-3.715.052-0,68620,000,5316-09
RYGYO246.000.001-9.081.7460,009453,851,1916-09
SAFGY886.601.66931.630.390-0,00710,001,5116-09
SAHOL2.040.404.0001.889.899.0000,10837,5811,0416-09
SAMAT18.300.000-673,36-0,03580,001,3916-09
SANEL13.225.000234,052-0,00810,001,6716-09
SANKO60.000.00017.351.1300,08037,224,3116-09
SASA366.300.00066.012.0000,16298,461,2516-09
SERVE11.559.492-827,764-0,18440,000,4316-09
SNKRN6.700.000-2.336.878-0,47190,001,3516-09
SNPAM79.931.2507.986.3370,084810,831,3816-09
SONME56.065.0003.345.9200,081015,271,1116-09
TATGD136.000.00052.440.4100,132812,413,3116-09
TAVHL363.281.250359.268.0000,18578,917,3216-09
TCELL2.200.000.0001.161.087.0000,113312,107,0016-09
TCHOL5.000.000109,7970,051076,401,0516-09
TEKTU145.817.119-1.815.393-0,01630,001,2216-09
TKFEN370.000.000209.972.0000,110210,905,9216-09
TKNSA110.000.000-170.774.00033.3520,00-0,6616-09
TOASO500.000.000689.424.0000,333011,545,6916-09
TSGYO150.000.000-17.000.7400,11573,971,3516-09
TSKB2.050.000.000366.858.0000,16795,581,4016-09
TTKOM3.500.000.000663.990.0000,362911,411,3416-09
TTRAK53.369.000276.119.8000,573511,4011,6216-09
TUCLK30.000.00010.480.6600,178511,141,9716-09
TUKAS272.650.00011.835.3800,098229,620,4916-09
TUPRS250.419.200990.299.0000,23368,4430,8716-09
TURGG7.120.695-2.413.9180,0157116,0019,8216-09
UFUK46.847.000-4.237.095-0,04810,002,5116-09
ULAS11.157.000334,723-0,01780,001,0716-09
UNYEC123.586.41045.970.0000,20978,892,1916-09
VAKFN87.000.00015.893.00005,2816-09
VERTU52.000.00017.636.2000,23356,452,4316-09
VESBE190.000.000284.247.0000,41346,244,5716-09
VESTL335.456.275266.389.0000,22625,025,3716-09
VKFYO20.000.000-195,750,0029412,000,8716-09
VKGYO213.000.00010.768.0200,07507,973,9116-09
VKING45.000.000-7.380.679-0,82640,000,2016-09
YESIL6.750.000-72,8790,21214,310,8616-09
YKBNK4.347.052.0002.362.819.0000,11984,815,7616-09
YKGYO40.000.000-8.716.822-0,00280,001,5716-09
YUNSA29.160.000-11.720.980-0,18870,002,4316-09

2016 Yılı 6 Aylık Bilançolar

SembolSermayeKar/ZararKarlılıkF/KDef.DDçnem
ADANA88.178.89074.084.5600,39907,212,1416-06
ADBGR82.667.70474.084.5600,28377,002,1416-06
ADEL23.625.00029.507.1000,33595,858,7216-06
ADESE90.000.0001.660.9040,11516,244,9716-03
ADNAC165.335.41074.084.5600,03947,732,1416-06
AEFES592.105.263232.164.0000,0092162,5013,5116-06
AFYON100.000.00011.339.9800,129026,011,7716-06
AGYO84.000.0002.799.9440,12363,733,4716-06
AKBNK4.000.000.0002.339.393.0000,13518,247,2616-06
AKCNS191.447.068141.775.2000,25859,175,5916-06
AKENR729.164.000-31.473.620-0,13180,002,2116-06
AKFEN261.900.00057.722.0000,123216,155,4316-03
AKFGY184.000.0006.122.723-0,04150,004,3116-06
AKGRT306.000.000-12.880.750-0,05670,001,1116-06
AKGUV31.000.0002.618.5890,095613,882,0916-03
AKMGY37.264.00040.913.9000,41088,195,0716-06
AKPAZ46.086.7405.493.639-0,69840,001,0116-06
AKSA185.000.00083.091.0000,15308,576,2916-06
AKSEL8.000.000-390,2990,068211,081,6816-03
AKSEN613.169.1188.182.326-0,17800,001,1216-03
AKSGY200.000.00041.250.3200,33191,615,3016-06
AKSUE8.352.000158,519-0,09520,004,1216-06
ALARK223.467.000124.052.700-0,00980,005,2916-03
ALBRK900.000.000128.550.0000,13404,052,4116-06
ALCAR10.800.00012.450.0900,111011,8129,4616-06
ALCTL38.701.0004.446.4400,34477,442,2716-03
ALGYO10.650.7947.030.1020,17572,9755,0916-06
ALKA52.500.0007.777.3010,11296,272,0116-06
ALKIM24.725.00021.323.4100,19388,677,9416-06
ALYAG60.000.000-131,09-0,04450,000,7416-06
ANACM444.000.000382.706.8000,18343,103,9016-06
ANELE110.000.00013.434.6400,08405,692,7616-06
ANELT50.000.0002.155.0230,32255,650,9716-06
ANHYT430.000.00086.303.5600,197713,781,8416-06
ANSA10.000.000511,273-0,83310,000,4416-03
ANSGR500.000.00046.574.7800,062311,452,3916-06
ARBUL27.000.000-537,779-0,05430,001,3115-09
ARCLK675.728.205807.710.0000,253212,227,1916-06
ARENA32.000.0008.957.1680,09477,446,3916-06
ARMDA24.000.0007.578.1890,085717,734,7716-06
ARSAN84.690.0001.649.4770,08727,462,0716-03
ARTI10.000.000-302,369-14.2050,001,4316-03
ASCEL180.082.3024.658.6250,017385,652,4916-06
ASELS1.000.000.000236.014.0000,131023,783,0416-06
ASLAN73.000.00031.740.5900,225443,893,6216-06
ASUZU25.420.000-10.031.360-0,00920,0011,7816-06
ASYAB900.000.000-876.872.000-0,53400,001,8214-12
ATAGY23.750.000-460,0350,0032986,701,4716-06
ATEKS25.200.0001.787.0240,19143,3815,8716-03
ATLAS20.000.000-1.076.738-0,15670,000,8416-06
ATPET12.231.966-451,951-0,02670,001,1516-06
ATSYH8.000.00083,417-0,19390,000,5116-03
AVGYO72.000.0001.430.0120,10225,541,7316-06
AVHOL8.300.0004.338.4410,30163,961,7315-12
AVISA118.000.00036.105.3500,226859,481,3916-06
AVOD45.000.0002.196.4680,10398,751,2616-06
AVTUR45.000.000-1.848.172-0,00410,001,6016-06
AYCES16.757.000-5.896.853-0,01740,008,6316-06
AYEN171.042.3003.026.851-0,14400,001,3316-03
AYES15.028.2002.911.5620,14584,302,1916-06
AYGAZ300.000.000158.090.0000,16248,138,5416-06
BAGFS45.000.00011.563.3200,41802,2311,8716-06
BAKAB36.000.0001.267.7010,036921,043,2016-03
BAKAN3.365.000-2.193.118-0,37630,001,7315-12
BALAT16.128.000-1.353.350-0,33260,000,3816-06
BANVT100.023.57928.395.490-0,15140,002,3616-06
BASCM131.559.12021.896.9000,13116,323,1416-06
BEYAZ36.250.00021.444.4200,55942,852,4216-06
BFREN2.500.0005.677.2400,300925,3718,3416-06
BIMAS303.600.000305.932.0000,376326,005,3916-06
BISAS22.000.00015.821.6400,99590,840,4816-03
BIZIM40.000.0007.148.3720,117332,583,7316-06
BJKAS240.000.000-58.663.3700,10740,00-2,2815-12
BLCYT45.000.0004.924.4560,19772,922,0116-06
BMEKS120.000.000628,2320,048320,371,2916-03
BMELK17.000.000484,595-0,13420,000,9516-06
BNTAS21.500.0001.728.9850,078213,702,2816-06
BOLUC143.235.33051.443.1200,29107,822,5916-06
BOSSA108.000.0003.440.6860,10886,252,8716-03
BOYNR92.070.000-29.577.300-0,90810,000,3515-12
BOYP57.700.000-156.396.800-0,72270,007,8716-03
BRISA305.116.87547.711.7100,356812,141,6316-06
BRKO60.000.0001.883.340-0,11820,001,6316-03
BRKSN15.600.000118,5790,0063230,031,2016-03
BRMEN16.437.2221.189.673-0,07550,002,6516-03
BRSAN141.750.00067.382.9200,059815,729,0716-06
BRYAT28.125.00037.287.4300,063518,2123,6516-06
BSOKE78.750.0008.298.1610,032621,083,0616-06
BTCIM80.000.00020.546.0000,11107,767,1616-03
BUCIM105.815.80849.490.6500,21717,993,5216-06
BURCE8.424.000-1.429.349-0,10550,004,8216-03
BURVA7.347.672239,6330,080823,530,6416-06
CCOLA254.370.782177.541.0000,063041,9914,7416-06
CELHA16.500.0002.210.6670,090211,672,0716-06
CEMAS237.000.000-686,565-0,05640,000,7816-03
CEMTS100.975.68016.105.3700,111911,091,9416-06
CIMSA135.084.442133.421.6000,21968,148,4016-06
CLEBI24.300.0004.822.9530,62416,405,4916-03
CMBTN1.770.000297,5670,069921,7223,7616-03
CMENT87.112.4637100,067611,7211,4016-03
COMDO66.844.800731,5110,029325,035,6616-06
COSMO6.000.000-545,07110.6160,00-0,2316-03
CRDFA80.000.0006.199.47204,5516-03
CRFSA700.000.000-266.550.100-0,72610,000,7716-06
CUSAN71.250.0003.785.4270,118515,101,7916-03
DAGHL10.800.0001.331.1530,070512,651,8116-06
DAGI43.300.000-69,6710,017030,862,5716-06
DARDL53.281.7538.324.8620,02610,00-2,9816-03
DENCM6.000.000-2.880.855-0,04080,0010,2416-06
DENGE11.000.0009.872.5610,21112,084,2515-12
DENIZ3.316.100.000758.284.0000,11147,043,0516-06
DERIM5.400.0003.239.5390,13927,167,4216-06
DESA49.222.000-1.158.364-0,03280,001,2616-06
DESPC23.000.0001.866.0590,120513,782,0616-06
DEVA200.000.00041.900.1000,123912,072,4716-06
DGATE10.000.0007.947.5340,31796,766,4416-06
DGGYO227.208.15520.776.0500,11109,923,3216-06
DGKLB209.069.767-4.650.881-0,56730,000,1516-03
DGZTE105.000.00014.550.3300,13315,003,5716-06
DIRIT7.150.000-183,435-0,08140,001,5416-06
DITAS10.000.000-851,112-0,12700,002,3916-06
DMSAS35.000.000402,7260,07118,672,0416-06
DOAS220.000.00047.125.0000,193310,365,1216-03
DOBUR19.559.175-111,65-0,06740,001,5716-06
DOCO9.744.00090.747.2500,138423,1967,2915-12
DOGUB20.000.000-700,122-0,12550,000,5916-06
DOHOL2.616.938.000-30.331.000-0,05640,001,0016-03
DURDO16.576.000305,629-0,28840,001,3816-06
DYOBY100.000.00025.685.8900,170510,871,3616-06
DZGYO50.000.0002.519.1010,05656,623,7516-06
ECBYO21.000.0002.133.006-0,02730,002,1116-06
ECILC548.208.00035.729.0000,024826,235,2316-03
ECZYT70.000.00032.788.4100,039016,7617,8516-03
EDIP65.000.000308,2330,08682,353,7216-03
EGCYH40.000.000-8.514.897-63.2850,000,2216-06
EGCYO22.000.000-769,567-0,25850,001,5916-06
EGEEN3.150.00020.702.3300,44207,7970,3216-03
EGGUB10.000.00012.184.1700,17998,5513,2416-06
EGLYO20.000.000-88,89-0,07620,001,4416-06
EGPRO79.600.0005.501.3490,134310,182,8316-03
EGSER75.000.00018.977.6700,20796,053,0916-06
EKGYO3.800.000.000630.769.0000,13568,582,5316-06
EKIZ7.177.7293.937.0800,23552,390,6816-06
EMKEL24.299.9991.140.4680,09905,522,0916-03
EMNIS14.573.031-7.384.944-88.2360,000,1016-06
EMSAN00,00
ENKAI4.200.000.0001.046.086.0000,103111,773,7716-06
EPLAS20.000.0004.257.978-0,43353,20-0,9916-03
ERBOS5.220.00013.155.6200,13399,2127,7216-06
EREGL3.500.000.000481.926.0000,071720,483,3016-06
ERSU36.000.000-418,357-0,03010,001,2416-06
ESCOM49.992.100-293,6490,028422,321,6116-03
ESEMS13.316.000-983,982-0,24600,000,6916-06
ETILR11.625.000453,4650,218729,610,3616-06
ETYAT20.000.000-23,143-0,11210,001,0916-06
EUHOL60.000.000-635,294-14.8490,000,8416-06
EUKYO20.000.000255,829-0,09120,001,1816-06
EUYO20.000.000-227,374-0,11020,001,1316-06
FENER29.000.000-116.529.6000,28710,00-14,0015-12
FENIS50.447.5722.715.8180,04873,291,7516-06
FFKRL115.000.00028.238.00008,7016-06
FINBN3.000.000.000552.528.0000,079819,263,1516-06
FLAP25.000.000234,3670,16513,991,9616-06
FMIZP14.276.7908.109.8240,489711,532,2116-06
FRIGO26.000.000206,553-0,23060,000,3016-03
FROTO350.910.000464.102.7000,282313,399,0816-06
GARAN4.200.000.0002.580.262.0000,12627,897,8716-06
GARFA79.500.00013.733.00005,5616-06
GDKGS20.000.000583,3690,050021,081,1716-06
GEDIK67.392.0005.667.9120,17777,921,5716-03
GEDZA5.832.0001.042.0470,034030,756,0316-06
GENTS101.650.0005.849.9260,10147,771,6216-03
GENYH10.000.000-65.633.6300,31060,00-23,1516-06
GEREL50.000.000-3.451.8070,28873,371,9016-03
GLBMD40.000.000-3.454.223-0,17350,001,0416-06
GLRYH16.000.000820,6880,08156,941,6116-06
GLYHO193.500.000-45.069.340-0,07960,002,6916-06
GMSTRF00,00
GNPWR85.000.000581,339-25.8560,000,0016-06
GOLTS7.200.00013.167.8900,023970,9840,2116-03
GOODY270.000.00032.786.6200,142814,921,6416-06
GOZDE385.000.000-10.776.1900,18365,652,1416-06
GRNYO32.000.0001.781.3780,05779,251,1016-06
GSDDE52.180.855-5.231.000-0,15190,001,7416-03
GSDHO250.000.000-14.858.0000,26921,163,1716-03
GSRAY21.645.000-79.675.5900,21770,00-16,9115-12
GUBRF334.000.00030.268.8400,080721,163,2216-03
GUSGR150.000.000-78.994.630-0,71440,001,5116-06
GYHOL30.000.0003.054.1300,15346,691,2516-06
HALKB1.250.000.0001.565.680.0000,12644,1216,7816-06
HALKS129.000.000-1.148.681-0,00390,001,4316-06
HATEK21.000.000-489,2380,026939,553,6616-03
HDFGS20.000.000-469,8420,044624,671,5316-06
HEKTS75.857.03333.559.6900,26278,361,6816-06
HLGYO790.000.00022.041.3500,062612,251,1316-06
HURGZ552.000.000-33.204.320-0,15060,000,6516-06
HZNDR15.750.0005.500.7560,13198,484,0216-06
ICBCT420.000.0002900,0111141,431,4616-06
IDAS22.727.083-24.445.08017.3120,00-0,6215-12
IDGYO10.000.000-148,5740,063022,720,8916-06
IEYHO286.121.264-11.631.970-0,08120,001,1316-03
IHEVA191.370.001-503,6240,03049,581,0616-06
IHGZT120.000.0001.979.556-0,00050,002,1616-06
IHLAS790.400.0001.617.573-0,11560,000,5716-03
IHMAD79.542.538-227,744-0,00680,000,7016-06
IHYAY200.000.000-110,102-0,02400,000,7616-06
INDES56.000.00012.112.3500,24359,233,4016-03
INFO18.467.3251.703.6460,12943,981,5216-06
INTEM4.860.000-2.514.545-0,47970,003,2716-03
IPEKE259.785.56126.117.0000,04945,323,2015-09
ISATR12.287.418.0000,1027169,901003,1516-06
ISBIR635,0444.067.0100,24051,65288,4815-12
ISBTR292.287.418.0000,1024194,6350,1616-06
ISCTR4.499.970.0002.287.418.0000,10276,217,6816-06
ISDMR2.900.000.000281.364.0000,088711,442,1916-06
ISFIN600.302.64556.798.00006,2016-06
ISGSY74.652.4802.131.6680,0018222,653,4516-06
ISGYO850.000.000107.017.4000,22562,163,3516-06
ISMEN355.000.00026.202.4500,07958,411,5416-06
ISYAT160.599.2849.939.0660,05859,991,4016-06
ITTFH60.000.000-937,2380,15181,936,1616-03
IZFAS11.250.000235,9370,024630,051,6916-06
IZMDC375.000.00055.238.840-0,07810,000,6816-06
IZOCM24.534.1438.405.5450,160623,366,0716-06
IZTAR7.397.250-19,634-0,01350,002,2016-06
JANTS11.100.00010.006.3500,121013,7811,2516-06
KAPLM20.000.000210,4-0,15090,000,7916-06
KAREL58.320.00010.897.3200,10545,303,0616-06
KARSN460.000.000-25.633.210-0,28090,000,5416-03
KARTN2.837.0145.116.7740,120419,62100,3716-03
KATMR25.000.0002.550.1540,30168,682,6216-03
KCHOL2.535.898.0001.433.300.0000,15409,369,4216-06
KENT28.977.6612.271.4700,0685177,9311,4916-06
KERVN588.505.080-8.620.308-0,22270,000,4316-03
KERVT6.244.000-22.038.890-360.1910,000,2716-06
KIPA1.332.682.000-60.642.0000,000,4416-03
KLGYO124.000.00012.807.380-0,01200,006,2316-06
KLMSN33.000.00024.553.6500,18887,503,5016-06
KLNMA160.000.00036.668.0000,09429,164,6316-06
KNFRT6.600.0005.909.7320,14688,449,9116-06
KOMHL170.800.000-1.695.0060,007831,986,5216-03
KONYA4.873.4403.266.4210,156128,7860,7416-03
KORDS194.529.07687.559.4700,15169,235,1316-06
KOZAA388.080.00045.906.0000,05074,333,8815-09
KOZAL152.500.000249.669.0000,20224,0913,1615-09
KPHOL4.250.000191,5040,03929,001,0216-06
KRATL66.750.00015.975.2400,05977,681,7216-03
KRDMA240.303.64631.217.5200,043416,442,0916-06
KRDMB119.470.35231.217.5200,043417,432,0916-06
KRDMD780.226.00131.217.5200,043415,672,0916-06
KRGYO66.000.00030.546.8200,37833,021,2016-06
KRONT14.269.000716,4410,26238,061,4616-06
KRSAN4.900.000-341,949-0,02920,007,0316-03
KRSTL48.000.0002.589.8830,055417,311,4816-06
KRTEK35.100.498-2.962.152-0,23010,001,2016-06
KSTUR4.311.720-2.177.507-0,01700,006,8416-06
KUTPO39.917.00027.608.8300,16746,326,1816-06
KUYAS27.218.798137,5950,0087110,743,3316-06
LIDFA30.000.0009.387.88306,3716-06
LINK5.500.000-738,3650,090030,662,4916-06
LKMNH24.000.0004.751.1630,12369,892,6316-06
LOGO25.000.00030.654.1600,354922,715,5616-06
LUKSK10.000.000-1.515.5580,0020207,965,6816-03
MAALT5.516.000-635,3340,020246,439,7416-06
MAKTK100.000.000-3.783.2980,39790,00-0,2616-03
MARTI87.120.000-15.649.930-11.5680,001,0216-03
MCTAS5.141.000-271,1380,076742,481,5516-06
MEGAP13.221.450672,5970,10695,891,0216-06
MENBA7.820.000-798,767-0,22160,000,4916-06
MEPET75.350.0003.324.5950,045327,511,7316-06
MERIT2.550.000172,540,14437,824,0916-06
MERKO27.150.000282,7850,035533,120,9916-06
METAL10.000.000-157,947-0,04290,000,5816-06
METRO300.000.000-36.294.420-0,02500,002,9616-06
METUR18.000.000254,299-0,54980,000,4816-03
MGROS178.030.000-27.924.000-0,83650,002,7316-03
MIPAZ178.354.952-1.429.1600,18476,170,6816-06
MMCAS13.336.879-26,5530,025622,690,9816-06
MNDRS250.000.00012.882.2100,020424,021,2316-03
MRDIN109.524.00014.518.6300,191410,711,9416-06
MRGYO110.000.000-3.150.047-0,41620,002,9516-03
MRSHL10.000.000-6.866.334-0,03430,009,9416-03
MRTGG17.000.000265,1370,60690,00-0,0516-03
MZHLD10.836.0002.074.637-0,09422,75-3,9416-03
NETAS64.864.8003.662.2250,079415,916,7716-06
NIBAS27.000.000-1.063.841-0,00190,001,4316-06
NTHOL365.750.000-20.697.7200,052013,444,4316-03
NTTUR350.000.000-14.584.6000,05885,733,5616-03
NUGYO80.000.00097.178.1400,38645,611,9116-06
NUHCM150.213.60045.314.7800,17557,377,3916-03
ODAS47.600.18010.678.1700,053340,813,8716-03
OLMIP32.602.500-79,451-0,01660,007,9816-06
ORGE20.000.00010.535.1800,33756,122,4016-06
ORMA23.700.000-19.020.250-0,21620,005,4616-06
OSMEN19.700.0001.382.5760,089127,541,4216-06
OSTIM18.000.00031.144.4800,39941,586,6216-03
OTKAR24.000.00015.738.3200,505125,607,8616-06
OYAYO20.000.000807,5810,013950,000,9816-06
OYLUM8.875.000-22,782-0,02870,001,7316-06
OZBAL20.540.000471,663-13.9720,000,2516-03
OZGYO100.000.0005.276.7170,28941,472,7516-06
OZKGY250.000.0004.495.2230,18523,054,5916-03
OZRDN15.000.000904,5390,136310,321,0816-06
PAGYO87.000.00022.778.8800,12914,058,6216-06
PARSN77.112.000-1.806.0690,033742,446,1416-03
PEGYO89.100.000-687,5970,003563,301,7416-06
PENGD55.600.000-2.237.5800,0158110,961,0516-03
PETKM1.500.000.000373.381.1000,29258,521,7616-06
PETUN43.335.00030.480.4900,17836,318,9916-06
PGSUS102.272.000-203.831.300-0,03980,0012,6916-06
PIMAS36.000.000-121,388-0,09680,002,2616-03
PINSU44.762.708-8.259.711-0,19040,001,7216-06
PKART22.750.0001.063.6290,063723,851,5416-06
PKENT1.036.800-7.432.708-0,17140,0012,1216-06
PLASP6.187.500-34.512.88014.3020,00-3,9015-12
PNSUT44.951.05143.297.2100,12958,9312,8516-06
POLHO370.000.00043.051.8800,079327,632,2716-06
POLTK3.750.0001.794.5850,422011,293,4416-06
PRKAB112.234.0006.551.9550,134314,021,4216-03
PRKME148.867.243-7.464.8460,0039205,792,5116-06
PRZMA24.000.000374,7650,028137,731,6216-06
PSDTC7.425.0001.771.8720,16846,632,9616-06
RAYSG163.069.85514.454.4800,10227,240,6616-06
RHEAG41.550.000-2.334.711-0,62470,000,5716-06
RODRG7.085.0006,9040,0154118,081,1216-06
ROYAL60.000.0009.160.9270,07802,513,2716-03
RTALB5.900.0001.749.7470,16066,497,8616-03
RYGYO246.000.001464,217-0,05790,001,2316-06
RYSAS119.350.0002.835.490-0,09210,001,2916-03
SAFGY886.601.66932.740.0200,16853,421,5116-06
SAHOL2.040.404.0001.352.645.0000,10768,3710,8016-06
SAMAT18.300.000-1.115.222-0,01970,001,3716-06
SANEL13.225.00058,8630,012685,381,7116-06
SANFM13.202.124374,895-0,06070,001,0816-06
SANKO60.000.00011.753.3300,08786,964,2216-06
SARKY125.000.0004.975.1440,081612,722,9416-03
SASA266.300.00039.764.0000,162711,061,6216-06
SAYAS25.750.0001.672.9600,19895,192,2016-03
SEKFK45.000.000-1.286.000010,3616-03
SEKUR13.885.00064,472-0,30130,001,0816-06
SELEC621.000.000147.858.6000,13427,102,9216-06
SELGD21.317.786-144,1180,14113,230,6116-03
SERVE11.559.492-566,935-0,14900,000,4516-06
SEYKM8.400.000417,9580,114910,561,9016-06
SILVR30.400.0001.561.9990,048023,271,1516-03
SISE2.050.000.000297.484.3000,082711,363,7816-06
SKBNK1.167.186.88420.810.0000,023423,822,2216-06
SKTAS31.620.000-5.519.265-0,47690,001,8416-03
SNGYO600.000.000-17.132.600-0,05680,001,7316-06
SNKRN6.700.000-1.248.019-0,32970,001,5216-06
SNPAM79.931.2505.161.5790,09599,371,3516-06
SODA750.000.000197.774.0000,20087,252,8416-06
SODSN6.000.0001.858.3370,08909,363,4815-12
SONME56.065.0001.632.8060,065518,281,0816-06
SRVGY52.000.0002.554.9950,18162,495,2716-03
TACTR5.875.000-1.253.083-0,11240,002,6416-06
TARAF9.600.000659,0850,17161,202,3316-03
TATGD136.000.00041.123.6200,145711,913,2316-06
TAVHL363.281.250102.728.0000,20969,156,3416-06
TBORG322.508.25337.479.0000,286612,201,7016-03
TCELL2.200.000.000979.344.0000,143610,246,9516-06
TCHOL5.000.00091,1870,049338,721,0416-06
TEKTU145.817.119-1.259.0000,016430,821,2316-06
TGSAS7.500.0001.090.9470,13009,533,3916-03
THYAO1.380.000.000-1.238.000.0000,10885,359,2116-03
TIRE200.000.000-1.611.9330,0098148,700,8316-06
TKFEN370.000.000148.878.0000,117010,265,7816-03
TKNSA110.000.000-48.057.000-25.8300,000,4216-06
TKURU1.000.00039,53-0,39920,002,2416-06
TMPOL14.175.000974,450,140139,641,2816-03
TMSN115.000.00010.197.1100,128425,822,3716-03
TOASO500.000.000479.860.0000,336712,695,4216-06
TRCAS270.000.00015.351.040-0,00330,002,4016-03
TRGYO500.000.000134.372.0000,24871,959,9916-03
TRKCM930.000.000386.074.7000,15994,843,1916-06
TRNSK25.623.283177,61916.32613,710,0216-03
TSGYO150.000.000-3.357.0770,08335,001,4416-06
TSKB2.050.000.000249.176.0000,16046,431,3616-06
TSPOR100.000.000-113.465.4000,66870,00-1,7015-12
TTKOM3.500.000.000655.306.0000,258017,721,3316-06
TTRAK53.369.000214.074.6000,635212,8810,5716-06
TUCLK30.000.00010.247.1600,193310,091,9616-06
TUKAS272.650.0003.303.0180,0274114,970,4616-06
TUPRS250.419.200409.429.0000,27307,3628,8816-06
TURGG7.120.695-2.826.5330,0100173,2119,7716-06
UFUK46.847.000-739,428-0,01080,002,9216-06
ULAS11.157.0001.383.5690,0102124,251,1616-06
ULKER342.000.000177.992.4000,228222,094,2916-06
ULUSE40.000.0003.109.0660,134519,062,7316-03
ULUUN84.500.0005.071.8140,09588,522,0716-03
UMPAS42.000.00013.376.4400,35300,711,8015-06
UNYEC123.586.41031.059.4200,22018,702,0716-06
USAK43.335.930640,8060,014037,702,1816-06
USAS184.031.366-2.902.422-0,06470,001,2916-03
UTPYA25.000.000-4.742.796-0,17660,004,5316-03
UYUM60.000.000-1.425.660-0,03100,000,8016-06
UZERB4.950.000-358,987-0,66440,000,3216-06
VAKBN2.500.000.0001.103.587.0000,12274,907,2116-06
VAKFN87.000.00010.160.00004,1916-06
VAKKO160.000.000-1.677.6400,044928,061,0616-06
VANGD25.000.000-106,485-0,00750,001,5716-06
VERTU52.000.00021.997.4600,30065,392,5116-06
VERUS70.000.00026.675.3100,284421,092,7616-06
VESBE190.000.000194.672.0000,38707,754,1216-06
VESTL335.456.275176.389.0000,15639,085,1216-06
VIAGO90.000.00020.623.3900,045013,5320,3916-03
VKFYO20.000.000-256,292-0,04380,000,8716-06
VKGYO213.000.00011.430.8600,08456,593,9216-06
VKING45.000.000-3.319.164-12.0030,000,2916-06
YAPRK7.100.000507,6090,08996,802,8316-03
YATAS42.800.0002.650.4910,113914,062,1616-03
YAYLA9.975.000-1.851.538-0,15490,003,9016-06
YAZIC160.000.000-19.358.000-0,06170,0021,9716-03
YBTAS10010.629.5000,21836,751181,2916-06
YESIL6.750.000-194,5510,16926,080,7916-06
YGGYO107.520.00073.642.7400,18224,1816,0816-06
YGYO235.115.710-7.454.7270,021018,601,0516-06
YKBNK4.347.052.0001.552.174.0000,10306,255,5916-06
YKGYO40.000.000-6.726.7180,015449,551,6416-06
YONGA210996,0510,238110,67118,0116-06
YUNSA29.160.000-2.783.321-0,03380,002,8316-06
YYAPI232.707.8157.307.6630,49962,100,7316-03
ZOREN750.000.000-59.470.000-0,18320,000,8716-06

2016 Yılı 3 Aylık Bilançolar

SembolSermayeKar/ZararKarlılıkHal. AçTem. VerF/KDef. DeğPD/DDDönem
ACSEL10.721.70085,3580,049354,5060,671,412,9916-03
ADANA88.178.89036.880.9400,443758,3410,877,872,043,4916-03
ADBGR82.667.70436.880.9400,31569,9010,767,962,042,5116-03
ADEL23.625.00011.831.2400,326727,705,596,409,232,0916-03
ADESE90.000.0001.660.9040,115113,406,914,970,7916-03
ADNAC165.335.41036.880.9400,043849,419,918,632,040,3816-03
AEFES592.105.26360.283.0000,009632,151,05157,0113,091,5116-03
AFYON100.000.0004.120.4820,108448,4431,231,703,3916-03
AGYO84.000.000-2.072.3990,111314,884,743,410,5316-03
AKBNK4.000.000.0001.007.185.0000,118951,151,659,436,871,1216-03
AKCNS191.447.06868.969.4700,282120,468,858,755,242,4716-03
AKENR729.164.00053.037.340-0,073225,240,002,320,4616-03
AKFEN261.900.00057.722.0000,12329,310,6016,155,431,9916-03
AKFGY184.000.000-1.403.962-0,063024,410,004,220,3616-03
AKGRT306.000.000-2.696.3570,004628,00399,971,131,8216-03
AKGUV31.000.0002.618.5890,095617,643,0816,022,091,5316-03
AKMGY37.264.00017.834.0700,441618,2810,959,574,454,2316-03
AKPAZ46.086.7403.394.512-0,807435,800,000,970,4916-03
AKSA185.000.00029.493.0000,141237,158,728,566,861,2116-03
AKSEL8.000.000-390,2990,068288,5211,081,680,7616-03
AKSEN613.169.1188.182.326-0,178020,660,001,122,2516-03
AKSGY200.000.0003.305.4970,305324,245,511,745,110,5316-03
AKSUE8.352.00077,045-0,061968,590,004,102,4216-03
ALARK223.467.000124.052.700-0,009828,575,850,005,290,7116-03
ALBRK900.000.00063.075.0000,143020,143,224,412,350,6316-03
ALCAR10.800.0006.928.5530,115114,788,7212,0628,941,3916-03
ALCTL38.701.0004.446.4400,344734,937,552,272,6016-03
ALGYO10.650.794-2.847.4190,178748,761,963,3354,170,5916-03
ALKA52.500.0001.953.4730,076719,069,071,900,7016-03
ALKIM24.725.0008.620.5150,171931,374,3010,128,161,7416-03
ALYAG60.000.000-658,605-0,074534,550,000,771,0216-03
ANACM444.000.000253.392.9000,135420,744,033,800,5516-03
ANELE110.000.0004.321.9500,059348,700,947,602,710,4516-03
ANELT50.000.00012.029.5500,259123,739,310,932,4115-12
ANHYT410.000.00041.442.2900,206416,683,9314,171,802,9316-03
ANSA10.000.000511,273-0,833182,590,000,440,6816-03
ANSGR500.000.0002.144.0410,036141,7620,392,350,7416-03
ARBUL27.000.000-537,779-0,054357,270,001,310,3115-09
ARCLK675.728.205155.701.0000,197825,031,7014,496,772,8716-03
ARENA32.000.0005.302.7900,085348,871,948,096,150,6916-03
ARMDA24.000.0004.144.9210,097819,2416,724,521,6416-03
ARSAN84.690.0001.649.4770,087243,977,522,070,6616-03
ARTI10.000.000-302,369-14.20598,750,001,430,4316-03
ASCEL180.082.30216.213.7300,03650,5141,092,471,5015-12
ASELS500.000.000111.913.5000,125515,280,3726,305,823,3016-03
ASLAN73.000.00013.483.0000,23343,161,4251,373,3711,9916-03
ASUZU25.420.000-2.125.5190,043514,492,6429,3012,611,2816-03
ASYAB900.000.000-876.872.000-0,534052,370,001,820,3114-12
ATAGY23.750.000-978,6730,186933,0815,111,442,8216-03
ATEKS25.200.0001.787.0240,191416,733,4415,870,6616-03
ATLAS20.000.000372,655-0,066330,560,000,910,9516-03
ATPET12.231.966-466,148-0,034493,290,001,151,1216-03
ATSYH8.000.00083,417-0,193987,480,000,510,7216-03
AVGYO72.000.000767,940,098138,425,571,720,5516-03
AVHOL8.300.0004.338.4410,301633,076,261,731,8915-12
AVISA118.000.00019.724.0100,235219,841,1957,511,3813,5316-03
AVOD45.000.0002.010.5570,094047,6911,141,261,0516-03
AVTUR45.000.000179,0190,022329,4441,431,640,9316-03
AYCES16.757.000-2.252.749-0,00607,460,008,850,4016-03
AYEN171.042.3003.026.851-0,144015,010,001,332,2816-03
AYES15.028.2002.242.8860,072918,684,856,902,050,5015-12
AYGAZ300.000.00065.409.0000,160324,038,047,738,951,2416-03
BAGFS45.000.00014.719.6000,432857,972,4911,941,0816-03
BAKAB36.000.0001.267.7010,036916,5014,2221,133,200,7816-03
BAKAN3.365.000-2.193.118-0,376319,400,001,731,1015-12
BALAT16.128.000-855,852-0,112639,490,000,471,5115-12
BANVT100.023.579-14.764.360-0,425720,930,002,081,1316-03
BASCM131.559.12048.982.4400,11814,875,807,093,150,8415-12
BEYAZ36.250.00042.503.7000,638013,623,151,842,0115-12
BFREN2.500.0002.737.0510,256615,482,6327,2221,916,9816-03
BIMAS303.600.000162.037.0000,342564,861,5529,405,9810,0716-03
BISAS22.000.00015.821.6400,995921,301,360,481,3516-03
BIZIM40.000.0003.534.7410,117345,080,5236,663,744,3016-03
BJKAS240.000.000-48.284.7900,204848,960,00-2,30-1,6915-09
BLCYT45.000.0002.896.3720,189233,093,151,970,6016-03
BMEKS120.000.000628,2320,048338,270,8528,071,291,3616-03
BMELK17.000.000-3.745.469-0,240319,990,000,921,4015-12
BNTAS21.500.000894,4740,072133,703,3811,062,600,8016-03
BOLUC143.235.33015.937.1800,309129,458,688,642,352,6716-03
BOSSA108.000.0003.440.6860,10886,248,186,922,870,7516-03
BOYNR92.070.000-29.577.300-0,90810,920,000,3514,9815-12
BOYP57.700.000-156.396.800-0,722713,230,007,879,9316-03
BRISA305.116.87522.542.0800,390010,166,0311,851,574,6216-03
BRKO60.000.0001.883.340-0,118291,090,001,630,3916-03
BRKSN15.600.000118,5790,006366,83181,121,201,1416-03
BRMEN16.437.2221.189.673-0,075549,440,002,650,4216-03
BRSAN141.750.00017.355.6000,039217,861,5822,598,530,8816-03
BRYAT28.125.00027.240.1900,065112,031,2017,6123,081,1516-03
BSOKE78.750.0003.793.5160,059425,2712,233,010,7316-03
BTCIM80.000.00020.546.0000,111019,281,118,157,160,9016-03
BUCIM105.815.80818.983.1600,185425,872,318,663,231,6116-03
BURCE8.424.000-1.429.349-0,105546,500,004,820,7416-03
BURVA7.347.672-12,0960,047054,4244,570,612,1016-03
CCOLA254.370.78229.427.0000,066625,950,2937,3314,002,4916-03
CELHA16.500.000-121,61-0,026820,620,001,931,0816-03
CEMAS237.000.000-686,565-0,056423,380,000,780,7416-03
CEMTS100.975.6805.929.8850,074540,901,5613,991,841,0416-03
CIMSA135.084.44247.446.5400,239140,358,008,557,742,0416-03
CLEBI24.300.0004.822.9530,624121,649,567,795,494,8616-03
CMBTN1.770.000297,5670,069949,6921,9723,761,5416-03
CMENT87.112.4637100,06761,5911,6011,400,7816-03
COMDO66.844.8002.006.6660,05116,4015,675,700,8016-03
COSMO6.000.000-545,07110.61629,180,00-0,23-4,9616-03
CRDFA80.000.0006.199.472014,6016,694,5516-03
CRFSA700.000.000-93.983.070-0,33503,370,001,027,6316-03
CUSAN71.250.0003.785.4270,118515,564,7614,161,791,6816-03
DAGHL10.800.000-31,7410,002762,26294,131,590,8116-03
DAGI43.300.000-345,770,054526,3132,371,411,7616-03
DARDL53.281.7538.324.8620,026131,380,00-2,98-0,5016-03
DENCM6.000.000-840,0560,013048,9798,0610,591,2716-03
DENGE8.000.0009.872.5610,211142,992,225,850,4715-12
DENIZ1.816.100.000298.113.0000,09960,156,224,830,6216-03
DERIM5.400.0002.821.6450,163134,398,007,341,3016-03
DESA49.222.000-1.464.934-0,074719,110,001,260,6416-03
DESPC23.000.0001.152.0570,120038,227,0215,552,401,8716-03
DEVA200.000.00019.913.0900,108217,7615,012,361,6216-03
DGATE10.000.0004.445.7860,326734,272,248,826,592,8816-03
DGGYO227.208.15510.713.4300,10575,7310,333,281,0916-03
DGKLB209.069.767-4.650.881-0,56737,890,000,158,7816-03
DGZTE105.000.0003.200.0990,12586,1314,224,843,470,6116-03
DIRIT7.150.000195,95-0,147874,490,001,590,4816-03
DITAS10.000.000-707,79-0,069226,340,002,401,6916-03
DMSAS35.000.000973,8970,071445,895,329,152,160,6516-03
DOAS220.000.00047.125.0000,193324,7710,4111,245,122,1716-03
DOBUR19.559.175-696,773-0,00685,429,030,001,541,2716-03
DOCO9.744.00076.644.0600,140219,220,3031,7068,134,4415-09
DOGUB20.000.000-428,545-0,125543,820,000,603,4316-03
DOHOL2.616.938.000-30.331.000-0,056435,950,001,000,5116-03
DURDO16.576.000-471,587-0,393132,020,001,191,9616-03
DYOBY100.000.0002.070.4440,060025,1628,611,131,7216-03
DZGYO50.000.0001.350.8150,05418,607,203,720,3916-03
ECBYO21.000.0003.281.4120,015956,3236,262,170,5816-03
ECILC548.208.00067.647.0000,024720,4211,6823,584,990,5815-12
ECZYT70.000.00025.041.5000,021023,248,5933,1817,000,7015-12
EDIP65.000.000308,2330,086838,212,393,720,2116-03
EGCYH40.000.000-9.518.616-110.14173,530,000,151,2116-03
EGCYO22.000.000-1.000.200-0,269081,140,001,580,2116-03
EGEEN3.150.00020.702.3300,442034,663,868,5070,323,7616-03
EGGUB10.000.0008.944.2690,152040,140,6011,3413,091,7216-03
EGLYO20.000.000-199,434-0,108315,960,001,430,6316-03
EGPRO79.600.0005.501.3490,13432,458,182,831,1016-03
EGSER75.000.0009.376.5990,221333,265,742,961,2716-03
EKGYO3.800.000.000176.782.0000,104350,143,5610,432,501,0916-03
EKIZ7.177.7292.655.923-0,240175,360,000,630,6816-03
EMKEL24.299.9991.140.4680,099075,391,505,712,090,5716-03
EMNIS14.573.031-2.952.228144.6634,220,00-0,04-93,5116-03
ENKAI4.000.000.000539.835.0000,101712,341,6710,963,821,1116-03
EPLAS20.000.0004.257.978-0,433525,193,97-0,99-1,7216-03
ERBOS5.220.0004.908.2630,115450,143,2510,6427,581,2316-03
EREGL3.500.000.000163.945.0000,086547,515,9116,063,151,3916-03
ERSU36.000.000-113,2850,004129,63161,711,260,6616-03
ESCOM49.992.100-293,6490,028433,0128,441,610,8116-03
ESEMS13.316.0008,852-0,269464,070,000,760,3816-03
ETILR11.625.000441,120,426648,977,510,363,2116-03
ETYAT20.000.000713,7290,033793,760,3614,681,130,4916-03
EUHOL60.000.000-196,453-13.78454,490,000,850,5816-03
EUKYO20.000.000787,490,037574,490,4011,061,210,4116-03
EUYO20.000.000611,4170,031499,640,3714,631,170,4616-03
FENER29.000.000-75.508.7400,250030,940,00-14,60-2,5115-09
FENIS50.447.5721.880.1080,019531,818,601,730,1716-03
FFKRL115.000.00013.795.00001,098,2116-03
FINBN3.000.000.000161.970.0000,06380,1924,423,061,5616-03
FLAP25.000.00089,7450,142891,814,162,050,5916-03
FMIZP14.276.7903.933.8350,614114,977,7911,301,926,9416-03
FONSY46.847.0001.717.4300,05436,977,693,330,4216-03
FRIGO26.000.000206,553-0,230610,390,000,302,7416-03
FROTO350.910.000203.050.5000,279117,752,4714,878,304,1516-03
GARAN4.200.000.0001.040.538.0000,115850,031,548,547,530,9916-03
GARFA79.500.0006.110.00008,375,8516-03
GDKGS20.000.000300,8610,061026,5116,641,151,0116-03
GEDIK67.392.0005.667.9120,17775,924,017,591,571,3516-03
GEDZA5.832.000686,3070,037844,9327,215,971,0316-03
GENTS95.000.0005.849.9260,101433,032,647,321,740,7416-03
GENYH10.000.000-57.129.070-0,494299,990,0018,640,0316-03
GEREL50.000.000-3.451.8070,288754,162,951,900,8516-03
GLBMD40.000.000-2.124.783-0,169222,230,001,070,4516-03
GLRYH16.000.000-945,0620,029162,5023,121,500,6716-03
GLYHO193.500.000-34.877.760-0,102455,410,002,760,5616-03
GNPWR85.000.000-16.928.910-17.39325,810,000,102,3016-03
GOLTS7.200.00013.167.8900,023967,742,2781,7340,211,9616-03
GOODY11.917.6639.954.6860,138524,333,7225,8935,203,5916-03
GOZDE385.000.000378,3860,147426,348,362,171,2316-03
GRNYO32.000.0001.003.7470,035677,315,8616,061,120,5716-03
GSDDE52.180.855-5.231.000-0,151919,090,001,740,5616-03
GSDHO250.000.000-14.858.0000,269259,5216,721,433,170,3916-03
GSRAY21.645.000-56.655.7100,078131,240,00-16,05-1,3915-09
GUBRF334.000.00030.268.8400,080723,381,6220,193,221,6316-03
GUSGR150.000.000-21.523.310-0,452812,630,001,940,7516-03
GYHOL30.000.0001.493.7670,12778,288,131,191,0416-03
HALKB1.250.000.000680.083.0000,118348,871,734,7216,320,5616-03
HALKS94.000.0008.333.6580,05696,1641,851,562,3815-12
HATEK21.000.000-489,2380,026918,2735,593,660,9616-03
HDFGS20.000.000933,9520,082130,111,3011,731,600,9616-03
HEKTS75.857.03320.575.7300,278642,236,228,831,512,4616-03
HLGYO743.000.00010.701.7400,064820,880,7113,271,200,8616-03
HURGZ552.000.000-18.403.000-0,151222,340,000,660,8616-03
HZNDR15.750.0002.617.2060,09792,002,1811,853,951,1616-03
ICBCT420.000.000-4.418.000-0,02647,170,001,421,7516-03
IDAS22.727.083-24.445.08017.31294,350,00-0,62-0,5015-12
IDGYO10.000.000-80,4510,059424,9929,000,891,7216-03
IEYHO286.121.264-11.631.970-0,081269,890,001,130,2116-03
IHEVA191.370.001630,5830,024377,9010,781,070,2616-03
IHGZT120.000.000781,061-0,001732,930,002,150,1916-03
IHLAS790.400.0001.617.573-0,115686,220,000,570,3916-03
IHMAD79.542.538-38,349-0,005774,170,000,700,9016-03
IHYAY200.000.000-250,496-0,026148,040,000,750,2916-03
INDES56.000.00012.112.3500,243535,676,888,973,402,1916-03
INFO18.467.325921,4380,111632,858,414,721,550,5316-03
INTEM4.860.000-2.514.545-0,479716,980,003,275,2516-03
IPEKE259.785.56126.117.0000,049437,697,223,200,3615-09
ISATR1969.006.0000,093924,030,00192,31968,8918,0616-03
ISBIR635,0444.067.0100,24059,860,691,77288,480,4315-12
ISCTR4.499.970.000969.006.0000,094030,853,326,287,420,5916-03
ISDMR2.900.000.00004,814,620,00
ISFIN530.302.64528.288.000024,583,345,8816-03
ISGSY74.652.4801.848.2070,005531,2274,343,440,4116-03
ISGYO850.000.00050.332.2200,215347,783,682,363,280,5116-03
ISMEN355.000.00012.618.0100,076328,178,808,541,500,6516-03
ISYAT160.599.2846.295.6280,049767,3015,2411,941,380,5916-03
ITTFH60.000.000-937,2380,151862,152,246,160,3416-03
IZFAS11.250.000538,2240,028935,4924,471,650,7115-12
IZMDC375.000.00031.448.670-0,183317,260,000,663,6016-03
IZOCM24.534.1434.601.6830,18774,881,7522,955,924,3116-03
IZTAR7.397.25014,2070,000947,75824,272,200,7115-12
JANTS11.100.0005.376.0120,122714,491,2315,0411,221,8416-03
KAPLM20.000.000-779,893-0,425416,660,000,741,5616-03
KAREL58.320.0008.393.5030,118628,654,793,030,5716-03
KARSN460.000.000-25.633.210-0,280934,760,000,542,0616-03
KARTN2.837.0145.116.7740,120424,5220,70100,372,4916-03
KATMR25.000.0002.550.1540,301636,297,392,622,2316-03
KCHOL2.535.898.000515.220.0000,153122,191,948,929,331,3716-03
KENT28.977.661-1.927.5260,13120,540,93119,9211,4415,7416-03
KERVN588.505.080-53.696.950-0,206725,360,000,440,4115-12
KERVT6.244.000-7.897.121-38.49112,540,002,5420,1416-03
KIPA1.332.682.000-215.980.000-0,33214,500,000,494,4715-12
KLGYO124.000.0006.667.081-0,119830,870,001,870,9316-03
KLMSN33.000.00010.801.1100,198431,231,516,343,131,2616-03
KLNMA160.000.00015.863.0000,08800,919,664,500,8516-03
KNFRT6.600.0004.039.6700,136931,089,699,641,3316-03
KOMHL170.800.000-1.695.0060,007842,0236,496,520,2916-03
KONYA4.873.4403.266.4210,156115,654,3032,0860,745,0116-03
KORDS194.529.07650.502.6700,148528,464,448,344,821,2416-03
KOZAA388.080.00045.906.0000,050744,866,063,880,3115-09
KOZAL152.500.000249.669.0000,202230,005,275,9613,161,2115-09
KPHOL4.250.000126,5120,043558,859,141,010,4016-03
KRATL66.750.00015.975.2400,059726,4310,881,720,6516-03
KRDMA240.303.646232,5390,028471,0325,852,060,7316-03
KRDMB119.470.352232,5390,028470,0527,732,060,7916-03
KRDMD780.226.001232,5390,028493,8722,772,060,6516-03
KRGYO66.000.000-657,702-0,03122,900,000,731,7616-03
KRONT14.269.000298,6230,267158,937,511,432,0116-03
KRSAN4.900.000-341,949-0,029245,880,007,030,2816-03
KRSTL48.000.000364,6690,031172,0029,581,430,9216-03
KRTEK35.100.498-2.389.391-0,303723,230,001,210,4316-03
KSTUR4.311.7204.026.2830,11732,454,3711,787,961,3815-12
KUTPO39.917.0007.727.9170,123123,970,867,055,680,8716-03
KUYAS27.218.798-2.131.741-0,018469,810,003,251,1716-03
LIDFA30.000.0003.973.53708,5213,827,6516-03
LINK5.500.000-393,2590,079431,0026,422,572,1016-03
LKMNH24.000.0003.205.2170,114658,332,9011,142,701,2816-03
LOGO25.000.00015.381.7400,361625,2229,244,9710,5716-03
LUKSK10.000.000-1.515.5580,002014,51241,595,680,4816-03
MAALT5.516.000-429,9430,034829,5229,7910,281,0416-03
MAKTK100.000.000-3.783.2980,397916,580,00-0,26-3,8716-03
MARTI87.120.000-20.560.200-0,182157,770,003,470,1315-09
MCTAS5.141.0001.366.3460,151315,001,4218,821,762,8515-12
MEGAP13.221.4502.102.6160,164030,364,090,970,6715-12
MENBA7.820.000-506,7970,469020,900,00-0,14-12,7315-12
MEPET75.350.00072,5510,026727,723,2649,331,691,3216-03
MERIT2.550.0001.846.6870,179915,116,684,031,2015-12
MERKO27.150.000-253,0120,046136,7830,540,971,4116-03
METAL10.000.000-93,475-0,027658,700,000,591,3316-03
METRO300.000.000-17.542.850-0,044655,830,003,020,2016-03
METUR18.000.000254,299-0,549850,570,000,482,2116-03
MGROS178.030.000-27.924.000-0,836519,400,002,736,0716-03
MIPAZ178.354.952-1.229.3700,182313,554,720,690,8616-03
MMCAS13.336.879-91,7880,124078,205,130,980,6416-03
MNDRS250.000.00012.882.2100,020446,8226,831,230,5516-03
MRDIN109.524.0006.320.7200,224044,857,2910,291,872,3116-03
MRGYO110.000.00015.605.1500,488648,380,194,270,0915-09
MRSHL10.000.000-6.866.334-0,03438,800,009,943,3816-03
MRTGG17.000.000265,1370,606984,310,00-0,05-6,8016-03
MZHLD10.836.0002.074.637-0,094238,983,12-3,94-0,2916-03
NETAS64.864.800-1.767.7710,065436,9524,286,541,5916-03
NIBAS27.000.000-646,1830,007553,542,2860,201,470,4516-03
NTHOL365.750.000-20.697.7200,052039,4913,264,430,6916-03
NTTUR350.000.000-14.584.6000,058822,717,313,560,4316-03
NUGYO80.000.000106.479.2000,117827,7519,102,022,2516-03
NUHCM150.213.60045.314.7800,175513,236,848,147,391,4316-03
ODAS47.600.18010.678.1700,053337,4536,213,871,9316-03
OLMIP32.602.500-1.420.1850,05157,9120,797,941,0716-03
ORGE20.000.0005.459.3280,320045,120,575,982,171,9116-03
ORMA23.700.000-42.346.740-0,28099,360,006,360,2115-12
OSMEN19.700.000935,1660,104615,9814,871,401,5516-03
OSTIM18.000.00031.144.4800,399434,551,336,620,5316-03
OTKAR24.000.0008.166.7420,494927,462,6925,317,5712,5316-03
OYAYO20.000.000711,7650,024552,6829,350,970,7216-03
OYLUM8.875.000-32,519-0,044364,610,001,391,8816-03
OZGYO100.000.0005.121.1380,378228,551,192,750,4516-03
OZKGY250.000.0004.495.2230,185215,512,574,590,4816-03
OZRDN10.668.6693.610.2560,214014,994,338,221,581,7615-12
PAGYO87.000.00012.617.3900,130821,809,994,038,500,5316-03
PARSN77.112.000-1.806.0690,033727,8440,416,141,3616-03
PEGYO89.100.000-467,7990,007450,0031,551,750,2316-03
PENGD55.600.000-2.237.5800,015829,66126,721,052,0016-03
PETKM1.500.000.000146.470.1000,298442,686,188,981,622,6816-03
PETUN43.335.00016.742.0700,183933,147,207,168,701,3216-03
PGSUS102.272.000-190.200.300-0,002236,210,0012,531,1916-03
PIMAS36.000.000-121,388-0,096812,380,002,260,9316-03
PINSU12.789.3451.228.373-0,135032,400,004,260,7816-03
PKART22.750.000284,80,064633,7928,271,511,8316-03
PKENT1.036.800-2.432.8450,05468,4853,9516,952,9416-03
PLASP6.187.500-34.512.88014.30235,320,00-3,90-0,1615-12
PNSUT44.951.05125.468.8400,114338,084,6012,7612,541,4616-03
POLHO370.000.0009.927.3710,05688,210,9226,782,221,5216-03
POLTK3.750.0006.909.3280,425919,606,769,234,333,9315-12
PRKAB112.234.0006.551.9550,134316,251,8814,381,421,9316-03
PRKME148.867.243-1.307.2710,064931,4712,8714,772,550,9616-03
PSDTC7.425.000778,3550,161119,939,742,831,5716-03
RAYSG163.069.8555.870.595-0,02494,860,000,610,8016-03
RHEAG41.550.000-3.653.112-0,810894,560,000,542,0716-03
RODRG7.085.000122,2610,015332,2181,881,121,2615-12
ROYAL60.000.0009.160.9270,078024,565,716,313,270,4916-03
RTALB5.900.0001.749.7470,160633,907,907,861,2716-03
RYGYO246.000.0015.266.284-0,064938,000,001,250,5116-03
RYSAS119.350.0002.835.490-0,092163,720,001,290,5716-03
SAFGY886.601.669-20.742.0000,205044,812,782,721,450,5616-03
SAHOL2.040.404.000640.514.0000,105244,081,448,1310,380,8616-03
SAMAT18.300.000-576,6380,005162,28134,481,400,6916-03
SANEL13.225.00087,532-0,005443,751,970,001,711,1416-03
SANFM13.202.124279,304-0,108337,750,001,081,1316-03
SANKO50.000.0005.148.8310,08368,904,798,275,140,6916-03
SARKY125.000.0004.975.1440,081682,453,8813,722,941,1216-03
SASA216.300.0009.065.0000,165515,188,951,851,4816-03
SAYAS25.750.0001.672.9600,198926,936,542,201,3016-03
SEKFK45.000.000-1.286.000015,769,4116-03
SEKUR13.885.000-4.109.214-0,274823,450,001,082,6915-12
SELEC621.000.00087.428.8500,128915,012,107,432,890,9616-03
SELGD21.317.786953,3230,072084,606,930,620,5015-12
SERVE11.559.492-246,372-0,100054,960,000,481,3616-03
SEYKM8.400.0001.741.6900,110718,972,7911,721,871,3015-12
SILVR30.400.0001.561.9990,048043,6618,001,150,8616-03
SISE1.900.000.000127.562.3000,093934,203,149,673,920,9116-03
SKBNK1.167.186.88410.786.0000,032924,1319,412,190,6416-03
SNGYO600.000.000-120,828-0,048739,620,001,750,3516-03
SNKRN6.700.000436,988-0,114139,700,001,771,7316-03
SNPAM79.931.2502.637.3510,11083,448,301,320,9216-03
SODA660.000.00086.729.8700,210928,966,197,723,071,6316-03
SODSN6.000.0001.858.3370,089010,216,0611,273,481,0015-12
SONME56.065.000933,5230,06855,7421,791,061,4916-03
SRVGY52.000.0002.554.9950,181611,122,565,270,4716-03
TACTR5.875.000-426,247-0,024341,180,002,991,0215-12
TARAF9.600.0003.686.6810,162850,721,932,360,3115-12
TATGD136.000.00020.224.5100,169541,252,069,933,081,6816-03
TAVHL363.281.25047.471.0000,263840,555,489,066,212,3916-03
TBORG322.508.25337.479.0000,28664,2713,521,703,8716-03
TCELL2.200.000.000563.093.0000,168234,819,426,731,5816-03
TCHOL5.000.00020,490,044713,1824,351,031,0916-03
TEKTU145.817.119-142,1570,029353,8317,981,230,5316-03
TGSAS7.500.0001.090.9470,130043,929,143,391,1916-03
THYAO1.380.000.000-1.238.000.0000,108850,466,109,210,6616-03
TIRE200.000.000-809,4620,003024,55451,100,831,3616-03
TKFEN370.000.000148.878.0000,117043,372,0010,215,781,2016-03
TKNSA110.000.000-17.705.000-19.30214,650,000,4812,2016-03
TKURU950-448,203-0,36033,930,001,316,7015-12
TMPOL14.175.000974,450,140123,8148,871,286,8516-03
TMSN115.000.00010.197.1100,128423,4925,982,373,3416-03
TOASO500.000.000240.487.0000,353924,112,8912,394,894,3916-03
TRCAS270.000.00015.351.040-0,003330,412,900,002,400,6516-03
TRGYO500.000.000134.372.0000,248721,232,272,129,990,5316-03
TRKCM895.000.00064.822.3400,062230,594,2110,343,260,6416-03
TRNSK25.623.283177,61916.32686,8311,190,0218,2616-03
TSGYO150.000.0009.036.3810,041222,8410,131,460,4215-12
TSKB1.750.000.000132.324.0000,171339,281,685,981,481,0216-03
TSPOR100.000.000-110.733.70010.16048,970,00-1,67-1,5315-09
TTKOM3.500.000.000407.670.0000,243012,533,4016,331,513,9716-03
TTRAK53.369.00080.253.3700,679924,896,0814,318,079,7316-03
TUCLK30.000.0009.650.2460,203029,049,851,952,0016-03
TUKAS272.650.0001.727.2780,306611,9911,270,453,4616-03
TUPRS250.419.20078.912.0000,278048,908,626,8233,811,9016-03
TURGG7.120.695-343,619-0,009623,400,0020,122,0216-03
ULAS11.157.0002.263.610-0,056342,410,001,241,3116-03
ULKER342.000.00086.185.8500,212442,731,0923,634,265,0216-03
ULUSE40.000.0003.109.0660,13459,162,0219,742,732,6516-03
ULUUN84.500.0005.071.8140,095824,051,609,132,070,8716-03
UMPAS42.000.00013.376.4400,353024,490,781,800,2815-06
UNYEC123.586.41013.599.5400,23958,598,839,251,932,2116-03
USAK43.335.930815,450,013657,8641,842,170,5716-03
USAS184.031.366-2.902.422-0,064751,670,001,290,3016-03
UTPYA25.000.000-4.742.796-0,176638,640,004,530,4416-03
UYUM60.000.000-512,7680,05671,9283,860,824,7516-03
UZERB4.950.000-516,46-0,26399,410,000,392,4115-12
VAKBN2.500.000.000516.663.0000,115825,200,785,406,950,6316-03
VAKFN65.000.0004.611.000022,524,2316-03
VAKKO160.000.000-5.041.8290,045810,3628,201,031,2916-03
VANGD25.000.000-1.578.058-0,040133,280,001,570,6415-12
VERTU52.000.0005.400.7330,255127,926,177,642,491,9516-03
VERUS20.000.00011.791.7500,278814,850,5221,639,256,0316-03
VESBE190.000.00065.315.0000,29565,385,638,644,072,5516-03
VESTL335.456.275107.526.0000,149921,058,274,801,2416-03
VKFYO20.000.000224,3570,011834,4781,520,900,9616-03
VKGYO205.400.0006.320.7290,088524,696,584,040,5816-03
VKING45.000.000-645,425-12.03125,250,000,351,5016-03
YAPRK7.100.000507,6090,089926,067,862,830,7116-03
YATAS42.800.0002.650.4910,113956,5112,312,161,4016-03
YAYLA9.975.000-1.456.394-0,155631,250,003,940,7316-03
YAZIC160.000.000-19.358.000-0,061723,870,410,0021,970,5916-03
YBTAS10023.835.4300,21202,501,799,531124,162,0215-12
YESIL6.750.000-106,1210,211842,954,720,801,0016-03
YGGYO107.520.00038.117.8300,175381,465,874,9016,580,8616-03
YGYO235.115.710-4.401.5580,018527,8317,781,060,3316-03
YKBNK4.347.052.000704.287.0000,086217,828,385,450,7216-03
YKGYO40.000.000-4.822.726-0,023344,510,001,690,8716-03
YONGA2108.300.3470,31590,392,149,46125,122,9915-12
YUNSA29.160.0001.638.7950,029538,323,0831,822,940,9416-03
YYAPI232.707.8157.307.6630,499614,852,240,731,1216-03
ZOREN750.000.000-13.879.000-0,201415,520,000,961,5916-03

2015 Yılı 12 Aylık Bilançolar

SembolSermayeKar/ZararKarlılıkHalk. AçTem. VerF/KDef. DeğPD/DDDönem
ACSEL10.721.700355,6970,023755,23140,351,403,3315-12
ADANA88.178.890144.077.7000,373858,3410,068,702,363,2515-12
ADBGR82.667.704144.077.7000,26589,9010,058,722,362,3215-12
ADEL23.625.00071.501.2900,347527,705,186,898,712,3915-12
ADESE90.000.00051.325.4200,115613,408,794,931,0215-12
ADNAC165.335.410144.077.7000,036949,419,099,642,360,3615-12
AEFES592.105.263-197.759.000-0,025732,150,950,0013,021,6815-12
AFYON100.000.00014.227.0800,086048,4244,141,653,8015-12
AGYO84.000.00037.939.1000,131514,883,903,440,5115-12
AKBNK4.000.000.0001.007.185.0000,118951,151,5310,216,871,2116-03
AKCNS191.447.068281.120.2000,236820,468,249,456,202,2415-12
AKENR729.164.000-351.005.600-0,214725,240,002,240,5415-12
AKFEN261.900.00037.465.0000,02709,710,5976,275,302,0615-12
AKFGY184.000.000-46.983.080-0,060723,940,004,200,3915-12
AKGRT306.000.000-2.696.3570,004628,00394,151,131,7916-03
AKGUV31.000.0007.197.4230,114917,052,7315,552,021,7915-12
AKMGY37.264.00073.325.0500,326218,2810,699,796,033,1915-12
AKPAZ46.086.740-37.793.490-0,918135,800,000,890,5715-12
AKSA185.000.000199.475.0000,159837,157,389,086,751,4515-12
AKSEL8.000.0001.166.5500,084488,519,801,730,8315-12
AKSEN613.169.118-226.621.400-0,286120,660,001,292,2315-12
AKSGY200.000.000291.947.3000,278324,245,211,975,240,5515-12
AKSUE8.352.0001.382.1430,040548,7272,524,092,9315-12
ALARK223.467.000-125.133.800-0,117928,575,440,004,750,8515-12
ALBRK900.000.000211.861.0000,143020,132,995,082,190,7315-09
ALCAR10.800.00036.825.4000,105014,787,7913,1932,461,3915-12
ALCTL38.701.00025.238.7800,303134,939,682,152,9315-12
ALGYO10.650.794131.791.2000,224848,761,543,3155,040,7415-12
ALKA52.500.00010.120.7300,103119,067,941,870,8215-12
ALKIM24.725.00030.545.4500,157731,374,1811,817,831,8615-12
ALYAG60.000.000-4.850.290-0,109534,550,000,740,9615-12
ANACM444.000.00051.601.5100,031420,7417,903,700,5615-12
ANELE110.000.00014.415.3800,050348,700,929,542,600,4815-12
ANELT50.000.00012.029.5500,259123,069,730,932,5215-12
ANHYT410.000.000145.067.3000,186416,683,7815,521,902,8915-12
ANSA10.000.000-4.883.563-12.47482,590,000,390,8415-12
ANSGR500.000.00063.806.2400,053141,7613,952,400,7415-12
ARBUL27.000.000-537,779-0,054357,270,001,310,3115-09
ARCLK675.728.205155.701.0000,197825,031,7614,006,772,7716-03
ARENA32.000.00012.374.4300,061948,871,6812,626,240,7815-12
ARMDA24.000.0009.835.1720,091619,2422,044,472,0215-12
ARSAN84.690.00018.899.2600,108644,276,362,050,6915-12
ARTI10.000.000-20.071.420-37.00288,080,000,541,2415-12
ASCEL180.082.30216.213.7300,03650,5043,322,471,5815-12
ASELS500.000.000212.930.0000,075015,280,3646,665,683,5015-12
ASLAN73.000.00054.119.5300,19183,161,2661,183,8711,7315-12
ASUZU25.420.00017.743.9000,054914,492,2626,9812,721,4815-12
ASYAB900.000.000-876.872.000-0,534052,350,001,820,4014-12
ATAGY23.750.0007.083.2970,200733,2213,781,492,7715-12
ATEKS25.200.00076.957.9800,214716,733,7714,220,8115-12
ATLAS20.000.000-695,827-0,039130,550,000,891,0115-12
ATPET12.231.966-20,892-0,001493,290,001,191,1715-12
ATSYH8.000.000-1.022.582-0,254887,420,000,500,6215-12
AVGYO72.000.0008.883.0750,072238,428,351,710,6015-12
AVHOL8.300.0004.338.4410,301631,817,651,732,3115-12
AVISA118.000.00035.448.2400,205419,831,1266,241,4613,6115-12
AVOD45.000.0001.725.1660,045845,1132,610,841,4915-12
AVTUR45.000.0002.055.4000,027929,4435,691,641,0015-12
AYCES16.757.000-1.536.660-0,01027,450,008,980,4215-12
AYEN171.042.300-29.159.900-0,129115,010,001,322,5215-12
AYES15.028.2002.242.8860,072918,643,689,112,050,6615-12
AYGAZ300.000.000418.375.0000,160324,037,968,048,701,2915-12
BAGFS45.000.000233.942.0000,447457,963,0511,621,3715-12
BAKAB36.000.0002.617.1810,023116,5113,8335,223,140,8115-12
BAKAN3.365.000-2.193.118-0,376319,410,001,731,0715-12
BALAT16.128.000-855,852-0,112639,490,000,471,6315-12
BANVT100.023.579-99.674.870-0,455420,930,002,191,1515-12
BASCM131.559.12048.982.4400,11814,866,006,853,150,8115-12
BEYAZ36.250.00042.503.7000,638013,623,331,842,1315-12
BFREN2.500.00013.275.0000,253515,482,5030,3420,957,6915-12
BIMAS303.600.000583.131.0000,349164,861,5032,445,5011,3215-12
BISAS22.000.000-6.171.95411.75921,300,00-0,24-2,1815-12
BIZIM40.000.00014.375.1700,098345,080,4947,363,664,6615-12
BJKAS240.000.000-48.284.7900,204848,930,00-2,30-2,2315-09
BLCYT45.000.00014.308.9800,164432,794,151,930,6815-12
BMEKS120.000.0009.388.2710,061038,250,8622,111,281,3515-12
BMELK17.000.000-3.745.469-0,240319,990,000,920,9515-12
BNTAS21.500.0003.705.0420,067425,793,5811,322,560,7615-12
BOLUC143.235.330106.715.0000,259129,458,089,032,882,3415-12
BOSSA108.000.00021.803.0700,07086,2418,0711,392,850,8115-12
BOYNR92.070.000-29.577.300-0,90810,920,000,3514,9815-12
BOYP57.700.000-381.635.400-0,619413,230,0010,687,9015-12
BRISA305.116.875192.168.2000,296810,155,3113,082,123,8815-12
BRKO60.000.000-13.513.150-0,137789,360,001,640,2915-12
BRKSN15.600.000400,5410,021466,8357,581,201,2315-12
BRMEN16.437.222-6.560.891-0,154349,440,002,590,4315-12
BRSAN141.750.00019.119.9600,015317,841,6852,498,790,8115-12
BRYAT28.125.00034.495.0000,055112,031,1023,6022,271,3015-12
BSOKE78.750.00019.441.2800,083625,279,602,950,8015-12
BTCIM80.000.00064.016.1700,115919,271,028,876,911,0315-12
BUCIM105.815.80849.488.0000,145825,842,5610,033,211,4615-12
BURCE8.424.000-2.990.028-0,071946,500,004,940,7715-12
BURVA7.347.672104,2830,027254,42103,860,522,8215-12
CCOLA254.370.782117.159.0000,032525,950,2587,4114,192,8415-12
CELHA16.500.000635,6790,019920,6258,891,941,1715-12
CEMAS237.000.000-16.223.020-0,087223,380,000,790,7315-12
CEMTS100.975.6807.725.9420,042040,901,6423,921,821,0015-12
CIMSA135.084.442245.279.8000,206640,357,828,928,791,8415-12
CLEBI24.300.00083.058.1800,624821,647,3210,195,476,3615-12
CMBTN1.770.0001.482.6270,035549,6948,5023,591,7215-12
CMENT87.112.46373.232.0000,07381,5911,6511,390,8615-12
COMDO66.844.8002.006.6660,05116,4013,925,700,7116-03
COSMO6.000.000-1.169.27214.05829,180,00-0,14-7,9415-12
CRDFA80.000.00027.201.740014,6016,044,5915-12
CRFSA700.000.000-31.687.010-0,03933,240,001,156,6215-12
CUSAN71.250.00020.299.9300,187615,565,269,551,521,7915-12
DAGHL10.800.000-43,796-0,002662,450,001,590,9215-12
DAGI43.300.0003.931.3430,064426,3126,991,411,7415-12
DARDL53.281.753-24.660.1300,147631,380,00-3,14-0,4915-12
DENCM6.000.0002.185.3060,034048,9741,5210,711,4115-12
DENGE8.000.0009.872.5610,211142,312,355,850,5015-12
DENIZ1.816.100.000762.645.0000,09220,157,124,550,6615-12
DERIM5.400.0005.224.5070,141934,398,166,821,1615-12
DESA49.222.000-4.098.059-0,064519,110,001,290,6215-12
DESPC23.000.0009.741.6240,180138,226,2411,902,352,1415-12
DEVA200.000.00047.659.6700,105217,7515,862,271,6715-12
DGATE10.000.00022.148.4700,360134,272,019,546,153,4315-12
DGGYO227.208.15577.601.5200,10575,7310,833,231,1515-12
DGKLB209.069.767-27.732.450-0,77477,890,000,177,5315-12
DGZTE105.000.00060.817.0900,15296,1313,453,853,790,5915-12
DIRIT7.150.000-2.757.063-0,246574,450,001,560,5015-12
DITAS10.000.000-271,617-0,011126,340,002,461,8615-12
DMSAS35.000.0005.304.0280,070845,835,439,112,140,6415-12
DOAS220.000.000302.921.0000,223024,779,588,796,181,9615-12
DOBUR19.559.1753.515.5510,10085,427,4313,181,781,3315-12
DOCO9.744.00076.644.0600,140219,220,2833,5368,134,7015-09
DOGUB20.000.000-1.528.648-0,121943,880,000,632,8715-12
DOHOL2.616.938.000-160.820.000-0,060635,940,001,010,5715-12
DURDO16.576.000-9.372.019-0,418932,020,001,351,7915-12
DYOBY100.000.0002.961.1870,026525,1672,271,121,9215-12
DZGYO50.000.00010.293.3800,05578,607,533,700,4215-12
ECBYO21.000.000-4.162.776-0,098657,390,002,010,6315-12
ECILC548.208.00067.647.0000,024720,499,7428,284,990,7015-12
ECZYT70.000.00025.041.5000,021023,247,7636,7317,000,7715-12
EDIP65.000.00019.440.4900,080538,042,743,710,2215-12
EGCYH40.000.000-69.839.100-43.48883,410,000,400,4715-12
EGCYO22.000.000-8.447.363-0,236281,140,001,630,2215-12
EGEEN3.150.000102.009.4000,508534,663,379,3663,694,7615-12
EGGUB10.000.0001.845.9530,015140,120,62118,7412,201,8015-12
EGLYO20.000.000-3.813.097-0,131415,960,001,450,4915-12
EGPRO79.600.00028.876.4800,13142,459,152,761,2015-12
EGSER75.000.00050.877.8700,237733,266,552,851,5615-12
EKGYO3.800.000.000952.605.0000,102250,143,3011,692,451,1915-12
EKIZ7.177.729-4.486.297-24.18775,360,000,261,7415-12
EMKEL24.299.9991.766.8810,035575,381,4017,332,050,6215-12
EMNIS14.573.031-9.133.812-39.3004,220,000,1629,3415-12
ENKAI4.000.000.0001.439.816.0000,096612,391,4313,843,731,3415-12
EPLAS20.000.0004.398.409-0,186225,197,28-1,18-1,3515-12
ERBOS5.220.00017.459.0200,125450,092,9011,3226,661,4215-12
EREGL3.500.000.000163.945.0000,086547,515,1918,303,151,5816-03
ERSU36.000.000-1.033.426-0,022525,930,001,271,0315-12
ESCOM49.992.1002.086.5020,027133,0032,341,540,8815-12
ESEMS13.316.000-5.193.468-0,510664,060,000,760,3815-12
ETILR11.625.000359,0190,097248,1442,420,324,1215-12
ETYAT20.000.000169,4430,007793,760,3567,461,100,5215-12
EUHOL60.000.000-70.126.390-13.75254,490,000,850,6015-12
EUKYO20.000.000134,5550,005874,490,3877,041,170,4515-12
EUYO20.000.000189,1010,008399,640,3757,141,140,4715-12
FENER29.000.000-75.508.7400,250030,860,00-14,60-2,9515-09
FENIS50.447.572-2.418.010-0,028331,810,001,690,1815-12
FFKRL115.000.00013.795.00001,097,9716-03
FINBN3.000.000.000705.772.0000,07820,1923,213,011,8215-12
FLAP25.000.00010.771.0300,225791,773,501,910,7915-12
FMIZP14.276.79015.484.4300,381214,967,2613,172,855,0215-12
FONSY46.847.0009.313.1300,06046,977,143,290,4315-12
FRIGO26.000.000-3.641.606-0,472610,390,000,302,7715-12
FROTO350.910.000841.910.7000,275117,752,1416,578,724,5615-12
GARAN4.200.000.0003.406.507.0000,110050,031,3810,257,381,1315-12
GARFA79.500.00025.430.00008,376,5015-12
GDKGS20.000.0001.390.5030,061526,4620,131,131,2415-12
GEDIK67.392.00018.161.5800,17995,923,299,571,501,7215-12
GEDZA5.832.0001.091.6190,032144,7733,595,841,0815-12
GENTS95.000.00010.301.5700,064733,312,4811,991,680,7815-12
GENYH10.000.000-31.709.900-0,130299,850,0024,350,0215-12
GEREL50.000.00035.100.8900,355847,963,191,971,1415-12
GLBMD40.000.000-4.312.486-0,095822,230,001,120,4315-12
GLRYH16.000.0003.904.3530,209562,514,341,160,9115-12
GLYHO193.500.000-48.035.540-0,085755,630,002,900,6015-12
GNPWR85.000.0002.003.4290,077725,8112,310,300,9615-12
GOLTS7.200.00010.414.9200,037667,581,9264,3638,512,4215-12
GOODY11.917.66372.410.7500,152324,333,3023,4239,893,5715-12
GOZDE385.000.00080.378.7400,096326,3413,032,171,2515-12
GRNYO32.000.000282,2620,008177,315,6076,031,090,6215-12
GSDDE52.180.855-15.218.000-0,154319,090,001,890,5415-12
GSDHO250.000.000220.606.0000,273459,5216,191,433,230,3915-12
GSRAY21.645.000-56.655.7100,078131,240,00-16,05-1,2915-09
GUBRF334.000.00089.382.3400,084823,381,4322,163,151,8815-12
GUSGR150.000.000-162.568.900-0,531112,630,002,040,7615-12
GYHOL30.000.0001.433.6840,12548,2623,870,402,9915-09
HALKB1.250.000.0002.315.313.0000,119248,861,465,8215,540,6915-12
HALKS94.000.0008.333.6580,05696,1442,301,562,4015-12
HATEK21.000.0002.196.2090,028518,2736,913,671,0515-12
HDFGS20.000.0007.570.1660,240830,111,154,601,571,1115-12
HEKTS75.857.03324.249.5800,210242,237,959,101,521,9115-12
HLGYO743.000.00057.423.9000,065320,880,6813,841,180,9015-12
HURGZ552.000.000-30.499.110-0,081922,340,000,670,8715-12
HZNDR15.750.0004.008.4890,06722,0018,903,781,2715-12
ICBCT420.000.000-17.016.000-0,02897,170,001,401,8615-12
IDAS22.727.083-24.445.08017.31294,350,00-0,62-0,5315-12
IDGYO10.000.000516,5050,057324,9930,950,901,7715-12
IEYHO286.121.264-21.225.540-0,063069,850,001,180,2115-12
IHEVA191.370.00112.456.9800,061177,884,461,070,2715-12
IHGZT120.000.000-2.955.689-0,011532,930,002,150,2015-12
IHLAS790.400.000-83.538.860-0,186686,210,000,570,4115-12
IHMAD79.542.538-232,429-0,004174,160,000,700,9815-12
IHYAY200.000.000-10.000.430-0,066248,040,000,760,2915-12
INDES56.000.00044.920.2000,251535,676,2710,193,192,5615-12
INFO18.467.3252.919.5850,105132,857,935,501,500,5815-12
INTEM4.860.000-3.697.964-0,200717,310,003,794,7515-12
IPEKE259.785.56126.117.0000,049437,698,813,200,4315-09
ISATR13.082.691.0000,095724,030,00196,63929,6518,8215-12
ISBIR635,0444.067.0100,24059,830,661,84288,480,4415-12
ISCTR4.499.970.0003.082.691.0000,096230,852,987,147,120,6915-12
ISDMR2.900.000.00004,804,270,00
ISFIN530.302.64582.003.000022,623,376,1415-12
ISGSY74.652.480772,6490,003031,22143,903,420,4415-12
ISGYO746.000.000555.932.9000,199247,783,682,553,740,5115-12
ISMEN355.000.00040.475.4200,072528,178,718,681,570,6315-12
ISYAT160.599.2845.911.8730,025167,3014,7123,091,470,5815-12
ITTFH60.000.00057.696.0500,156162,152,536,160,3915-12
IZFAS11.250.000538,2240,028935,4924,051,650,7015-12
IZMDC375.000.000-183.064.700-0,741717,260,000,663,6915-12
IZOCM24.534.14327.622.5300,17824,881,5126,246,324,6715-12
IZTAR7.397.25014,2070,000947,75671,042,200,5815-12
JANTS11.100.00013.549.8200,113714,491,1318,4510,742,1015-12
KAPLM20.000.000-7.441.213-0,471716,660,000,791,4615-12
KAREL58.320.0007.401.3910,044028,6514,112,890,6215-12
KARSN460.000.000-62.595.700-0,228634,760,000,602,1815-12
KARTN2.837.01421.698.7700,077124,5135,9599,192,7715-12
KATMR25.000.00018.620.8700,297236,298,972,512,6715-12
KCHOL2.535.898.0003.567.593.0000,154222,191,6710,569,121,6315-12
KENT28.977.66151.364.7600,12660,541,0095,1214,0012,0415-12
KERVN588.505.080-53.696.950-0,206725,360,000,440,4115-12
KERVT6.244.000-85.157.500-35.87212,540,003,8014,7315-12
KIPA1.332.682.000-207.183.000-0,77974,500,000,494,5915-09
KLGYO124.000.000-70.624.580-0,313130,870,001,821,0215-12
KLMSN33.000.00021.891.0000,236331,231,396,442,811,5215-12
KLNMA160.000.00062.740.0000,08920,9110,714,400,9615-12
KNFRT6.600.0006.531.9890,110031,0813,149,001,4415-12
KOMHL170.800.0006.011.1120,005441,9455,986,520,3015-12
KONYA4.873.44046.417.8200,126215,653,9035,2875,494,4515-12
KORDS194.529.07699.250.9000,102728,414,6411,194,971,1515-12
KOZAA388.080.00045.906.0000,050744,867,383,880,3715-09
KOZAL152.500.000249.669.0000,202230,004,566,9013,161,3915-09
KPHOL4.250.00088,3090,021258,8521,730,980,4615-12
KRATL66.750.000-2.618.384-0,026526,430,001,480,7015-12
KRDMA240.303.646-21.335.050-0,009171,020,002,060,8315-12
KRDMB119.470.352-21.335.050-0,009170,050,002,060,8915-12
KRDMD780.226.001-21.335.050-0,009193,850,002,060,7515-12
KRGYO66.000.000-762,396-0,01572,850,000,741,6815-12
KRONT14.269.000298,6230,267158,938,611,432,3016-03
KRSAN4.900.000-2.491.830-0,091445,880,005,560,4115-12
KRSTL48.000.0002.061.7180,030172,0032,591,430,9815-12
KRTEK35.100.498-11.705.350-0,260623,230,001,280,4615-12
KSTUR4.311.7204.026.2830,11732,453,8513,397,961,5715-12
KUTPO39.917.00025.511.4800,115223,971,036,485,550,7515-12
KUYAS27.218.798582,3810,006471,32164,623,331,0615-12
LIDFA30.000.0006.373.27004,9715,8910,0715-12
LINK5.500.0001.896.0010,130731,0019,292,642,5215-12
LKMNH24.000.0005.362.0600,085856,842,8715,582,601,3415-12
LOGO25.000.00039.894.7900,367525,2231,554,3411,6015-12
LUKSK10.000.0002.074.9930,035714,5114,515,820,5215-12
MAALT5.516.0003.267.5960,057229,5217,8210,361,0215-12
MAKTK100.000.000-13.381.5400,607116,580,00-0,22-4,5415-12
MARTI87.120.000-20.560.200-0,182157,760,003,470,1415-09
MCTAS5.141.0001.366.3460,151315,001,4418,521,762,8015-12
MEGAP13.221.4502.102.6160,164030,364,090,970,6715-12
MENBA7.820.000-506,7970,469011,250,00-0,14-18,2315-12
MEPET75.350.000973,7040,007627,723,02186,441,691,4315-12
MERIT2.550.0001.846.6870,179914,986,774,031,2215-12
MERKO27.150.000658,9440,024836,7858,910,981,4615-12
METAL10.000.00027,0650,004558,70303,700,601,3815-12
METRO300.000.000-139.124.800-0,150555,830,003,080,2115-12
METUR18.000.00014.817.68017.53450,571,290,472,2615-12
MGROS178.030.000-370.464.000-0,718919,400,002,896,6315-12
MIPAZ178.354.95223.255.9400,188213,554,910,690,9215-12
MMCAS13.336.8793.093.3210,236260,423,880,980,9215-12
MNDRS250.000.000-29.905.310-0,101746,820,001,180,4915-12
MRDIN109.524.00044.097.9100,184144,846,6911,702,192,1515-12
MRGYO110.000.00015.605.1500,488648,360,204,270,1015-09
MRSHL10.000.000-503,85-0,00478,790,0010,623,5115-12
MRTGG17.000.000-1.050.21211.73884,310,00-0,05-7,9815-12
MZHLD10.836.0001.979.336-0,044438,666,57-4,12-0,2915-12
NETAS64.864.80034.305.0800,078536,9520,336,741,5915-12
NIBAS27.000.0002.128.0960,052353,542,069,261,510,4815-12
NTHOL365.750.00066.056.8900,040344,0117,054,480,6915-12
NTTUR350.000.00085.637.4300,067922,666,503,600,4415-12
NUGYO80.000.000-105.613.000-19.10227,750,000,696,3815-12
NUHCM150.213.600174.138.0000,163713,236,719,287,081,5215-12
ODAS47.600.180-561,708-0,003437,450,003,482,0315-12
OLMIP32.602.5007.542.0870,02907,9138,047,981,1015-12
ORGE20.000.00010.433.5000,274845,120,676,751,901,8515-12
ORMA23.700.000-42.346.740-0,28099,141,620,006,360,1615-12
OSMEN19.700.0002.958.7530,111415,9814,981,351,6715-12
OSTIM18.000.00017.135.0300,194434,083,714,900,7215-12
OTKAR24.000.00079.506.1500,324227,442,3532,7210,2210,6115-12
OYAYO20.000.000-754,904-0,040352,590,000,940,8115-12
OYLUM8.875.000-650,051-0,052664,610,001,391,4215-12
OZGYO100.000.000113.462.0000,420928,551,242,700,5215-12
OZKGY250.000.000191.735.9000,167815,513,144,570,5315-12
OZRDN10.668.6693.610.2560,214014,873,699,631,582,0615-12
PAGYO87.000.00095.899.7600,125221,8010,024,068,810,5115-12
PARSN77.112.00018.969.2100,039917,6432,526,171,3015-12
PEGYO89.100.000842,7350,005450,0047,561,750,2615-12
PENGD55.600.0003.813.7960,063029,6631,201,091,9715-12
PETKM1.500.000.000626.378.8000,228542,686,649,651,832,2115-12
PETUN43.335.00066.505.9000,163733,146,747,989,371,3115-12
PGSUS102.272.000113.125.7000,077736,1914,6214,231,1415-12
PIMAS36.000.000-6.391.417-0,078112,380,002,270,9415-12
PINSU12.789.345-8.997.599-0,167432,400,004,200,8115-12
PKART22.750.0001.987.5860,058033,7931,241,511,8115-12
PKENT1.036.800815,9460,04088,4864,1619,292,6215-12
PLASP6.187.500-34.512.88014.30235,320,00-3,90-0,1615-12
PNSUT44.951.05162.235.9100,106038,064,9212,3513,061,3115-12
POLHO370.000.00033.024.2000,04068,211,1031,482,201,2815-12
POLTK3.750.0006.909.3280,425919,636,2210,044,334,2815-12
PRKAB112.234.00013.833.0100,090316,251,8222,961,372,0715-12
PRKME148.867.24329.234.8800,066931,4711,1414,412,930,9615-12
PSDTC4.500.0003.114.9410,153932,8911,634,501,7915-12
RAYSG163.069.855-14.813.840-0,15764,860,000,580,9215-12
RHEAG41.550.000-15.620.860-0,603294,560,000,622,0115-12
RODRG7.085.000122,2610,015329,0471,431,121,1015-12
ROYAL60.000.00013.572.5000,072224,565,757,073,130,5115-12
RTALB5.900.0007.788.4590,174733,908,367,561,4615-12
RYGYO246.000.001-43.054.120-0,142238,000,001,230,5015-12
RYSAS119.350.000-31.875.580-0,210263,640,001,270,5715-12
SAFGY886.601.669248.126.5000,186744,962,932,751,500,5115-12
SAHOL2.040.404.0002.236.328.0000,106844,081,279,1710,260,9815-12
SAMAT18.300.000553,5280,021362,2833,361,420,7115-12
SANEL13.225.000413,2280,026843,751,7149,681,691,3315-09
SANFM13.202.124-5.023.461-0,358837,530,001,061,3215-12
SANKO50.000.00022.807.3400,09078,901,698,005,030,7315-12
SARKY125.000.00035.771.5800,098482,453,5512,542,911,2315-12
SASA216.300.00070.731.0000,180915,187,981,811,4415-12
SAYAS25.750.0009.502.4240,173826,9310,652,121,8515-12
SEKFK45.000.0006.841.0000,111315,766,181,370,6915-12
SEKUR13.885.000-4.109.214-0,274821,440,001,082,3115-12
SELEC621.000.000190.697.2000,111515,012,089,092,761,0115-12
SELGD21.317.786953,3230,072084,597,380,620,5315-12
SERVE11.559.492-249,066-0,043155,070,000,501,2615-12
SEYKM8.400.0001.741.6900,110718,982,0611,671,871,2915-12
SILVR30.400.000-465,155-0,014043,663,180,001,100,8415-12
SISE1.900.000.000722.763.2000,096834,203,039,703,930,9415-12
SKBNK1.167.186.884102.649.0000,040624,1318,192,160,7415-12
SNGYO600.000.000-52.220.540-0,049839,130,001,750,3815-12
SNKRN6.700.000-2.474.535-0,216039,700,001,711,3815-12
SNPAM79.931.25012.680.0300,12373,448,071,281,0015-12
SODA660.000.000434.414.7000,201528,836,187,603,271,5315-12
SODSN6.000.0001.858.3370,089010,216,3210,823,480,9615-12
SONME56.065.0004.687.0400,07985,7419,861,051,5815-12
SRVGY52.000.00047.069.2300,174412,122,685,190,4715-12
TACTR5.875.000-426,247-0,024341,190,002,991,0815-12
TARAF9.600.0003.686.6810,162849,342,032,360,3315-12
TATGD136.000.00067.318.1900,160941,251,7512,323,081,9815-12
TAVHL363.281.250632.912.0000,246640,554,969,417,062,3215-12
TBORG322.508.253157.752.0000,30964,2713,131,584,0615-12
TCELL2.200.000.0002.069.893.0000,144434,8112,806,521,8515-12
TCHOL5.000.000253,6370,049713,1820,871,021,0415-12
TEKTU145.817.1192.334.1650,013053,8339,361,230,5115-12
TGSAS7.500.0002.374.7910,097543,9213,713,251,3415-12
THYAO1.380.000.0002.993.000.0000,212450,413,2010,210,6815-12
TIRE200.000.0001.573.5760,009424,55156,290,831,4715-12
TKFEN370.000.000185.466.0000,090143,402,2812,075,561,0915-12
TKNSA110.000.000-94.573.000-12.35914,630,000,709,0115-12
TKURU950-448,203-0,36034,080,001,316,7115-12
TMPOL14.175.0002.068.5900,121023,8135,151,214,2515-12
TMSN115.000.00033.594.3200,128023,4828,282,283,6215-12
TOASO500.000.000830.801.0000,321724,112,6214,245,164,5815-12
TRCAS270.000.000-36.421.620-0,057530,412,730,002,350,7015-12
TRGYO500.000.000953.604.0000,196221,232,072,539,720,5015-12
TRKCM895.000.000159.261.0000,055130,584,0912,143,230,6715-12
TRNSK25.623.2839.484.043368.59486,830,950,0134,8515-12
TSGYO150.000.0009.036.3810,041222,8410,461,460,4315-12
TSKB1.750.000.000406.845.0000,163539,291,487,401,421,2115-12
TSPOR100.000.000-110.733.70010.16048,970,00-1,67-1,5815-09
TTKOM3.500.000.000407.670.0000,243012,533,1517,631,514,2816-03
TTRAK53.369.00080.253.3700,679924,895,8314,948,0710,1616-03
TUCLK30.000.0001.731.2210,035629,0471,921,622,5615-12
TUKAS272.650.00037.953.9300,312211,9912,640,453,9515-12
TUPRS250.419.2002.550.168.0000,307148,907,417,3333,162,2515-12
TURGG7.120.6953.497.1020,024423,4090,0420,162,1915-12
ULAS11.157.000-5.362.551-0,462741,070,001,041,7315-12
ULKER342.000.000260.288.9000,170342,731,0628,914,474,9215-12
ULUSE40.000.00013.688.1300,12879,162,0820,542,662,6415-12
ULUUN84.500.0008.303.2090,048924,051,4220,862,011,0215-12
UMPAS42.000.00013.376.4400,353024,450,821,800,2915-06
UNYEC123.586.41048.335.8000,17288,598,8510,922,261,8915-12
USAK43.335.9301.194.1660,012857,9447,552,150,6115-12
USAS184.031.366-15.303.300-0,063651,620,001,310,3215-12
UTPYA25.000.000-23.576.160-0,200237,810,004,710,4715-12
UYUM60.000.000948,7130,019213,99251,630,834,8215-12
UZERB4.950.000-516,46-0,26399,410,000,392,1815-12
VAKBN2.500.000.0001.930.109.0000,115125,200,686,456,710,7415-12
VAKFN65.000.00023.637.000022,524,6715-12
VAKKO160.000.0004.729.9190,027710,4851,751,071,4315-12
VANGD25.000.000-1.578.058-0,040133,280,001,570,6615-12
VERTU52.000.00033.202.5900,267227,925,428,682,392,3215-12
VERUS20.000.00046.500.9400,268314,850,4925,278,666,7815-12
VESBE190.000.00065.315.0000,29565,384,7910,164,073,0016-03
VESTL335.456.27559.620.0000,039121,0537,924,541,4815-12
VKFYO20.000.000-281,219-0,015934,470,000,881,0015-12
VKGYO205.400.00074.143.7300,090124,697,374,000,6615-12
VKING45.000.000-21.951.370-13.25725,250,000,371,4715-12
YAPRK7.100.0001.828.2860,093326,068,082,760,7515-12
YATAS42.800.0009.051.5090,100556,0614,892,101,5015-12
YAYLA9.975.000-3.985.830-0,097931,250,004,080,8115-12
YAZIC160.000.000-210.587.000-0,059723,870,350,0022,040,6815-12
YBTAS10023.835.4300,21202,471,749,421124,162,0015-12
YESIL6.750.000366,5780,066642,9515,450,821,0315-12
YGGYO107.520.000302.766.5000,173581,465,775,1516,230,8915-12
YGYO235.115.7101.067.9930,004227,8381,451,080,3415-12
YKBNK4.347.052.0001.860.545.0000,080617,819,955,310,8015-12
YKGYO40.000.0005.844.8530,080944,5110,131,810,8215-12
YONGA2108.300.3470,31590,391,7411,64125,123,6815-12
YUNSA29.160.0004.894.0670,057938,322,8018,112,901,0515-12
YYAPI232.707.81566.080.5900,404214,852,890,701,1715-12
ZOREN750.000.000-267.376.000-0,354915,520,001,001,6815-12
SembolSermayeNet K/ZKarlılıkF/KDEFDEGPD/DD
ACSEL10.721.700403,1430,034540,332,041,39
ADANA88.178.89057.649.5500,34269,132,053,13
ADBGR82.667.70457.649.5500,24369,022,052,20
ADEL23.625.00034.115.0000,110318,659,012,06
ADESE126.000.00010.735.9100,07497,383,780,55
ADNAC165.335.41057.649.5500,033812,422,050,42
AEFES592.105.26390.162.000-0,02290,0015,691,37
AFYON100.000.000-5.862.384-0,04500,001,695,06
AGYO84.000.000-192,0760,056714,013,680,79
AKBNK4.000.000.0002.905.562.0000,14288,018,921,14
AKCNS191.447.06856.695.9900,196010,625,362,08
AKENR729.164.000-174.330.100-0,74170,001,280,84
AKFGY184.000.000-52.883.020-0,64350,002,670,72
AKGRT306.000.00058.755.9500,25647,971,532,04
AKMGY37.264.00038.608.6100,390010,315,204,02
AKPAZ46.086.740-5.098.516-25.6340,000,271,27
AKSA185.000.000153.946.0000,161812,006,571,94
AKSEN613.169.118-87.808.020-16.4210,000,448,99
AKSGY430.091.850263.656.8000,17263,625,280,62
AKSUE8.352.000-2.844.461-0,13700,003,622,69
ALARK223.467.00080.159.5000,069419,065,131,32
ALBRK900.000.000131.297.0000,09275,762,640,53
ALCAR10.800.00020.085.2400,138213,2330,641,83
ALCTL38.701.0002.192.8820,142316,213,842,31
ALGYO10.650.7949.838.7270,19063,2767,000,62
ALKA52.500.00012.551.0400,27567,832,162,16
ALKIM24.725.00036.691.2600,26389,659,552,55
ALYAG60.000.0001.004.972-0,20010,000,522,08
ANACM750.000.000111.715.9000,10139,202,450,93
ANELE110.000.00039.529.9300,23803,243,280,77
ANELT50.000.000-66,092-0,08500,000,900,77
ANHYT430.000.000114.823.4000,260313,111,953,41
ANSGR500.000.00085.984.8100,095611,202,661,07
ARCLK675.728.205496.835.0000,159716,409,162,62
ARENA32.000.000604,4360,023622,787,850,54
ARMDA24.000.0002.883.3960,023340,405,920,94
ARSAN84.690.00015.380.4100,08679,522,350,83
ARTI10.000.000115,901-0,06750,001,060,77
ASCEL180.082.30228.138.940-0,00210,002,492,09
ASELS1.000.000.000564.575.0000,268923,624,186,35
ASLAN73.000.00012.870.9300,115583,964,099,70
ASUZU84.000.000-19.038.220-0,23050,002,863,11
ATAGY23.750.000-1.011.3790,098425,791,632,54
ATEKS25.200.000-1.631.1890,0017433,6715,790,73
ATLAS20.000.0008.019.1800,36322,661,310,97
ATPET12.231.966-273,817-0,04260,001,081,51
ATSYH8.000.000-587,968-0,40860,000,232,62
AVGYO72.000.00011.798.0700,10429,051,930,94
AVHOL8.300.000485,611-0,48320,001,231,73
AVISA118.000.00041.810.2200,334534,891,7511,67
AVOD45.000.00050,999-0,03530,001,420,82
AVTUR45.000.00013,9670,13457,961,741,07
AYCES16.757.000-6.316.689-0,06230,008,120,70
AYEN171.042.300-9.517.171-0,24280,001,423,46
AYES15.028.2002.237.9910,063211,412,260,72
AYGAZ300.000.000325.965.0000,21647,928,991,71
BAGFS45.000.000-7.371.804-0,11850,0010,601,03
BAKAB36.000.00012.908.3700,151210,263,541,55
BANVT100.023.579106.291.7000,316614,134,434,47
BERA170.800.00029.464.4500,013031,447,170,41
BEYAZ45.312.5004.314.1780,096133,072,143,18
BFREN2.500.0008.633.1020,411725,2820,8510,41
BIMAS303.600.000414.276.0000,417928,856,1412,06
BISAS21.000.000183,1440,117515,350,551,80
BLCYT45.000.0007.630.4580,068412,752,010,87
BMEKS120.000.000-177.813.30019.2240,00-1,40-0,41
BMELK17.000.000-1.036.325-0,20900,001,610,69
BNTAS32.250.0001.111.5650,058422,201,911,30
BOLUC143.235.33041.009.8400,25768,242,602,12
BOYP257.700.000-162.495.900-75.9090,000,2043,79
BRISA305.116.87526.604.3300,102935,271,883,63
BRKO120.000.0003.478.688-0,09390,000,760,60
BRKSN15.600.000630,1710,024456,541,561,38
BRMEN16.437.222271,955-0,18750,002,370,59
BRSAN141.750.000119.182.3000,096110,1611,300,98
BRYAT28.125.00049.296.6100,052726,2729,191,38
BSOKE260.000.000-22.991.990-0,25000,000,751,77
BTCIM80.000.000-13.960.420-0,08180,006,621,18
BUCIM105.815.80830.891.7400,137010,293,861,41
BURCE8.424.000-766,564-0,04530,004,620,85
BURVA7.347.67288,67-0,09020,000,583,25
CCOLA254.370.782145.314.000-0,01370,0017,342,33
CELHA16.500.0005.251.2940,135312,042,281,63
CEMAS237.000.0002.147.285-0,11370,000,702,94
CEMTS100.975.68025.582.8200,165911,142,281,85
CIMSA135.084.44281.334.6200,16879,938,511,67
CLEBI24.300.00023.357.1200,493818,203,328,99
CMBTN1.770.000-1.538.409-0,16600,0020,581,92
CMENT87.112.463-6.091.000-0,02350,0011,371,14
COMDO66.844.80037.258.8600,056288,381,154,96
COSMO6.000.000188,506-0,341717,36-0,21-5,93
CRDFA80.000.00012.246.33005,49
CRFSA700.000.000-83.704.540-0,85730,000,4219,50
CUSAN71.250.0007.102.9290,145811,281,901,64
DAGI43.300.000614,444-0,01600,002,480,92
DARDL53.281.753-14.108.3900,22840,00-3,82-0,67
DENCM6.000.000-3.648.282-0,18900,008,541,28
DENGE11.000.0002.554.0220,10245,484,970,56
DENIZ3.316.100.000985.678.0000,13878,913,561,24
DERIM5.400.000-1.133.745-0,02290,008,030,91
DESA49.222.000-3.273.449-0,33320,000,941,09
DESPC23.000.0003.127.9980,22567,092,241,60
DEVA200.019.28740.519.1500,106614,392,761,53
DGATE30.000.00011.918.7500,28927,862,542,27
DGGYO332.007.78611.701.3300,059121,102,521,25
DGKLB209.069.7675.201.883-0,45080,000,2912,89
DGZTE105.000.00011.105.5500,18443,654,380,67
DIRIT7.150.000-304,998-0,75910,000,891,62
DITAS10.000.0002.368.201-0,02720,002,253,04
DMSAS35.000.00035,902-0,27090,001,581,23
DOAS220.000.00069.739.0000,164510,325,371,70
DOBUR19.559.175-2.110.112-0,24460,001,253,67
DOGUB20.000.000-663,189-0,09810,000,632,14
DOHOL2.616.938.000-174.293.000-0,15010,000,930,90
DURDO16.576.0004.554.390-0,02810,002,301,46
DYOBY100.000.000-8.507.383-0,20880,001,094,98
DZGYO50.000.0004.624.5700,071610,154,040,73
ECBYO21.000.0001.596.7720,049015,142,120,74
ECILC685.260.000121.566.0000,064215,954,431,02
ECZYT105.000.000179.518.7000,14525,3114,700,77
EDIP65.000.000-19.974.730-0,09490,003,410,36
EGCYH40.000.000-1.289.951-49.8330,000,046,10
EGCYO22.000.000-408,581-0,42330,001,120,56
EGEEN3.150.00055.184.6400,41787,5685,463,16
EGGUB10.000.00013.453.4500,149311,5615,351,73
EGLYO20.000.000617,052-0,29040,001,110,48
EGSER75.000.00024.318.1600,133410,643,441,42
EKGYO3.800.000.000625.844.0000,15476,402,990,99
EKIZ7.177.7291.123.0340,034912,911,310,45
EMKEL24.300.00093,9210,052010,692,460,56
EMNIS5.000.000-2.320.702-14.6140,001,243,72
ENKAI4.600.000.0001.353.150.0000,100111,724,531,17
EPLAS20.000.00012.209.970-120.6047,11-0,06-85,71
ERBOS5.220.00025.108.4100,24057,7138,481,86
EREGL3.500.000.0001.769.401.0000,181110,094,421,83
ERSU36.000.0001.074.7420,035126,391,230,93
ESCOM49.992.100681,720,059812,891,660,77
ESEMS13.316.000-3.108.026-131.1860,000,0512,84
ETILR11.625.000-1.307.1040,0103921,491,039,46
ETYAT20.000.0001.299.6110,09169,531,200,87
EUHOL60.000.000-3.162.9830,025639,130,721,00
EUKYO20.000.0001.155.5460,086311,071,290,96
EUYO20.000.0001.427.4390,09768,431,250,82
FFKRL115.000.00052.050.0000,11466,306,260,72
FINBN3.150.000.000809.967.0000,130313,393,561,74
FLAP31.250.0002.928.7590,13626,932,960,94
FMIZP14.276.7908.416.7620,537511,492,226,18
FRIGO5.500.000311,544-0,04460,001,520,66
FROTO350.910.000633.918.0000,337715,389,495,19
GARAN4.200.000.0003.079.565.0000,14658,149,051,19
GARFA79.500.00014.369.0000,101916,482,511,68
GEDIK67.392.0006.742.719-0,22250,001,182,08
GEDZA5.832.0002.976.1670,11798,926,781,05
GENTS110.000.00013.596.3100,10638,581,660,91
GEREL50.000.0001.176.9420,047119,732,080,93
GLBMD40.000.0001.796.704-0,06270,000,980,47
GLRYH16.000.000-2.593.709-0,00520,001,400,76
GLYHO325.888.410-137.767.100-0,19980,003,431,05
GOLTS7.200.0002.246.906-0,06020,0038,342,00
GOODY270.000.00063.456.9200,150216,001,892,40
GOZDE385.000.000-40.085.5900,096016,502,371,58
GRNYO32.000.000983,1650,029424,401,090,72
GSDDE52.180.855-7.043.000-0,29770,001,700,92
GSDHO450.000.00013.318.0000,13043,121,940,41
GUSGR270.000.000-6.964.2710,047716,501,650,79
HALKB1.250.000.0002.227.939.0000,13525,7319,060,77
HALKS129.000.0002.167.8210,120913,711,621,66
HATEK21.000.000-4.048.9980,07016,3110,310,44
HDFGS28.000.0002.865.0220,138420,401,252,82
HEKTS75.857.03343.054.0900,283811,621,803,30
HLGYO820.000.00024.713.4300,06687,732,010,52
HURGZ552.000.000-67.559.020-0,30350,000,641,57
ICBCT860.000.00041.884.0000,050554,281,272,74
IDGYO10.000.000-229,081-0,04680,000,832,98
IEYHO286.121.2647.439.686-0,12790,000,840,58
IHEVA191.370.001213,8470,00000,000,970,71
IHGZT120.000.000719,95-0,01050,002,160,61
IHLAS790.400.00021.102.8300,057219,090,661,09
IHLGM79.542.538217,9160,0079392,240,693,10
IHYAY200.000.000112,706-0,08360,000,701,14
INDES56.000.00029.420.1400,31489,233,402,91
INFO18.467.325299,7210,053216,781,510,89
INTEM4.860.000-4.950.588-38.9500,001,0118,70
ISATR12.887.103.0000,132998,121158,8913,04
ISBTR292.887.103.0000,1327161,8857,9421,48
ISCTR4.499.970.0002.887.103.0000,13276,428,870,85
ISDMR2.900.000.0001.046.048.0000,19666,402,991,26
ISFIN650.302.64562.573.00007,03
ISGSY74.652.4801.919.8770,0033159,153,460,52
ISGYO913.750.00052.140.0800,11613,503,450,41
ISMEN355.000.00070.599.1500,16426,431,691,06
ISYAT160.599.28413.696.3300,10056,301,420,63
ITTFH60.000.000-653,5190,032810,365,95