Anasayfa»BİLANÇO ANALİZ»Bilanço Analizi

Bilanço Analizi

Borsa İstanbul pay piyasasında işlem gören hisse senetlerinin, son dönem bilançoları ve bu bilançolara ait son değerleri.

Bilanço Analizi tablosunda yer alan kısaltmaların açıklamaları

Sermaye: Ödenmiş Sermaye   F/K: Fiyat Kazanç Oranı   Def. D: Defter Değeri   PD/DD: Piyasa Değeri Defter Değeri Oranı

“BUL” Bölümlerinin her birine hisse kodunu yazarak dönem karşılaştırması yapabilirsiniz.

Veriler 23.05.2017 tarihinde saat 08.00 itibariyle güncellenmiştir.


2017 YILI 3 AYLIK BİLANÇOLAR


SembolSermayeKar/ZararKarlılıkF/KDef.DDönem
ADANA88.178.89030.283.3800,38608,981,9717-03
ADESE126.000.0002.084.5510,06996,863,7117-03
ADNAC165.335.41030.283.3800,038110,901,9717-03
AEFES592.105.263-84.912.000-0,02220,0016,4317-03
AFYON100.000.000-3.974.4740,0088570,671,7117-03
AGYO84.000.000938,7480,07589,503,6917-03
AKBNK4.000.000.0001.404.767.0000,14487,598,5117-03
AKCNS191.447.06834.773.0900,25008,755,2717-03
AKENR729.164.000-151.817.900-0,79150,001,3117-03
AKGRT306.000.00024.525.3900,175010,631,4117-03
AKGUV31.000.0002.019.3900,124811,052,1717-03
AKMGY37.264.00019.017.3400,322611,106,5717-03
AKPAZ46.086.740-1.566.468-16.4250,000,3517-03
AKSA185.000.00070.394.0000,125512,427,1817-03
AKSEL8.000.000-5.411.940-0,70080,000,9917-03
AKSEN613.169.118-83.141.890-15.7910,000,4717-03
AKSGY430.091.850203.064.7000,15663,855,4917-03
AKSUE8.352.000-2.509.193-0,12180,003,6717-03
ALARK223.467.00017.085.5600,0074149,955,1817-03
ALBRK900.000.00035.793.0000,08365,672,5317-03
ALCAR10.800.00011.022.8700,131114,5129,7917-03
ALCTL38.701.000-1.078.0840,209712,343,6717-03
ALGYO10.650.79415.924.1200,21133,0767,5517-03
ALKA52.500.0008.106.6210,24796,872,5117-03
ALKIM24.725.00013.928.6600,222112,929,5117-03
ALYAG60.000.000-497,099-0,25510,000,4717-03
ANACM444.000.00040.761.7900,13596,804,0517-03
ANELE110.000.00018.338.5100,21363,813,1417-03
ANHYT430.000.00051.695.1800,261711,581,7817-03
ANSA20.990.0002.310.9360,17826,441,1117-03
ANSGR500.000.00061.746.9100,11718,822,5217-03
ARCLK675.728.205240.254.0000,229911,858,9117-03
ARENA32.000.000210,3950,035314,178,1317-03
ARMDA24.000.000694,7580,031430,476,0517-03
ARSAN84.690.0001.320.9270,06849,962,1917-03
ARTI10.000.000-223,726-0,08620,001,2517-03
ASELS1.000.000.000320.884.0000,254920,913,9417-03
ASLAN73.000.000731,4840,141668,123,9317-03
ASUZU84.000.000-14.548.120-0,23690,002,9517-03
ATAGY23.750.000-715,520,118621,601,6417-03
ATEKS25.200.0001.194.1450,012646,2815,9217-03
ATLAS20.000.0004.988.5950,21795,171,1617-03
ATPET12.231.966-32,951-0,02270,001,1017-03
ATSYH8.000.000-35,061-0,05450,000,8717-03
AVGYO72.000.0008.937.4160,090230,181,8917-03
AVISA118.000.00018.215.6600,344436,961,5217-03
AVOD45.000.000-1.197.663-0,05690,001,2917-03
AVTUR45.000.000-1.075.1180,096028,201,7117-03
AYCES16.757.000-3.103.689-0,06390,008,3217-03
AYEN171.042.300-27.231.250-0,27920,001,2317-03
AYGAZ300.000.000157.469.0000,20829,368,1317-03
BAGFS45.000.0007.490.800-0,09110,0010,9317-03
BAKAB36.000.0006.169.3060,124810,473,5017-03
BANVT100.023.57932.881.6200,288510,323,8117-03
BIMAS303.600.000197.857.0000,335727,196,9317-03
BISAS21.000.000481,8920,104117,990,5717-03
BIZIM40.000.000-19.399.220-0,18530,002,9117-03
BLCYT45.000.0003.898.9120,051118,001,9517-03
BMEKS120.000.000-57.452.94042.8890,00-0,4017-03
BNTAS32.250.000859,050,068115,801,9017-03
BOLUC143.235.33010.403.5300,29488,202,3917-03
BOSSA108.000.000718,76-0,03830,002,7517-03
BOYP57.700.000-123.493.000-578.4010,000,1317-03
BRISA305.116.87524.680.3100,140825,861,9117-03
BRKO120.000.0007.483.757-0,10720,000,7317-03
BRKSN15.600.000344,6230,031038,901,5417-03
BRMEN16.437.222280,184-0,24590,002,1317-03
BRSAN141.750.00017.734.8100,065913,0710,9717-03
BRYAT28.125.00030.247.4700,040836,8129,8117-03
BSOKE78.750.000-19.633.530-0,20660,002,5017-03
BTCIM80.000.000-20.403.150-0,06420,006,5517-03
BUCIM105.815.80813.401.5300,17768,653,6717-03
BURCE8.424.000-815,588-0,01080,004,6517-03
BURVA7.347.67254,558-0,03880,000,5817-03
CCOLA254.370.782-86.033.000-0,03260,0017,3717-03
CELHA16.500.0003.060.6750,147712,282,1517-03
CEMAS237.000.000-4.645.195-0,18380,000,6717-03
CEMTS100.975.68013.796.5600,167410,692,1617-03
CIMSA135.084.44231.374.4300,20938,818,1317-03
CLEBI24.300.000248,9290,241325,173,8017-03
CMBTN1.770.000-729,503-0,12720,0021,0417-03
CMENT87.112.463-8.323.000-0,00440,0011,3517-03
COMDO66.844.8006.897.179-0,53860,000,7617-03
COSMO6.000.000-67,9760,08420,00-0,2517-03
CRDFA80.000.0006.980.5100,16685,071,9617-03
CRFSA700.000.000-22.890.240-10.2690,000,5017-03
CUSAN71.250.0004.324.6730,20408,322,0317-03
DAGHL10.800.00069,6510,057915,591,5517-03
DAGI43.300.000128,731-0,01800,002,4717-03
DARDL53.281.753-9.793.3330,20490,00-3,7517-03
DENCM6.000.000-1.758.498-0,18510,008,8517-03
DENIZ3.316.100.000545.710.0000,14707,493,4017-03
DERIM5.400.0002.067.3090,058615,078,3017-03
DESA49.222.000-4.804.969-0,37160,000,9117-03
DESPC23.000.0002.707.6650,20348,032,5517-03
DEVA200.019.28720.904.3000,114913,182,6717-03
DGATE30.000.0005.272.9190,23768,382,6517-03
DGGYO332.007.7861.050.5070,059222,842,4917-03
DGKLB209.069.767-1.183.747-0,66280,000,2617-03
DGZTE105.000.0008.466.2220,20453,384,3517-03
DIRIT7.150.000-910,858-10.1540,000,8017-03
DITAS10.000.0001.955.188-0,05280,002,2117-03
DMISH22.727.083-392,75185.6210,350,0817-03
DMSAS35.000.000-1.727.058-0,31680,001,5617-03
DOAS220.000.00028.288.0000,19278,685,1617-03
DOBUR19.559.175-1.588.794-0,19520,001,2817-03
DOGUB20.000.000-406,028-0,09720,000,6417-03
DOHOL2.616.938.000-80.400.000-0,10620,000,9717-03
DURDO16.576.0001.794.217-0,08650,002,1317-03
DYOBY100.000.000-7.486.3630,0180162,961,1017-03
DZGYO50.000.0002.078.7590,06567,813,9817-03
ECBYO21.000.000427,552-0,00310,002,1617-03
ECILC685.260.00036.007.0000,056214,184,8017-03
ECZYT105.000.00036.984.7300,09376,9814,4817-03
EDIP65.000.000-11.254.170-0,04960,003,5417-03
EGCYO22.000.000-248,246-0,40470,001,1217-03
EGEEN3.150.00029.637.3100,37537,3290,7817-03
EGGUB10.000.0008.739.1220,139410,2715,3917-03
EGPRO79.600.000-242,0370,198112,833,4617-03
EGSER75.000.00012.137.9000,12558,703,3917-03
EKGYO3.800.000.000319.696.0000,17235,732,9117-03
EKIZ7.177.7291.605.9690,21101,511,3817-03
EMKEL24.300.000-588,3020,023923,472,3717-03
EMNIS14.573.031-440,692-10.4720,000,7617-03
ENKAI4.600.000.000625.612.0000,086313,264,6917-03
EPLAS20.000.0005.638.897-16.1433,52-0,3917-03
ERBOS5.220.00014.051.8800,22438,6238,8617-03
EREGL3.500.000.000902.017.0000,148310,224,3417-03
ERSU36.000.000357,8130,012159,441,2217-03
ESCOM49.992.10046,2190,052114,531,6517-03
ESEMS13.316.000-688,4-23.5250,000,2317-03
ETILR11.625.000-456,7810,0768175,671,1017-03
ETYAT20.000.000917,3490,045814,931,1817-03
EUHOL60.000.000-3.302.8960,012182,290,7217-03
EUKYO20.000.000879,4510,055512,301,2717-03
EUYO20.000.000981,9430,047215,521,2317-03
FFKRL115.000.00029.155.0000,10627,466,0617-03
FINBN3.150.000.000421.839.0000,136211,843,4117-03
FLAP25.000.000134,5650,11238,163,5417-03
FMIZP14.276.7903.755.6050,618811,301,8717-03
FRIGO5.500.000196,46-0,18280,001,4117-03
FROTO350.910.000272.268.1000,344513,348,4717-03
GARAN4.200.000.0001.525.549.0000,15287,218,6617-03
GARFA79.500.0007.055.0000,10739,202,4217-03
GDKGS20.000.000315,5530,046321,431,2117-03
GEDIK67.392.0002.351.874-0,32700,001,1217-03
GEDZA5.832.0001.433.4550,091513,696,5117-03
GENTS101.650.0003.624.0530,08669,381,7517-03
GEREL50.000.000416,0230,08179,952,1017-03
GLBMD40.000.000382,782-0,13800,000,9417-03
GLRYH16.000.000112,6810,17054,111,6017-03
GLYHO193.500.000-56.794.030-0,32640,002,4117-03
GOLTS7.200.000-4.355.074-0,03190,0038,0617-03
GOODY270.000.00033.991.2600,145615,701,7817-03
GOZDE385.000.000-29.754.4500,094113,282,3917-03
GRNYO32.000.000309,580,031622,431,1117-03
GSDDE52.180.855-5.981.000-0,30400,001,8317-03
GSDHO450.000.00029.907.0000,15212,121,9817-03
GUBRF334.000.00010.738.390-0,09050,002,9217-03
GUSGR270.000.000885,002-0,06330,001,6617-03
GYHOL30.000.0001.000.2810,064116,871,2817-03
HALKB1.250.000.0001.219.168.0000,13584,9818,2417-03
HATEK21.000.000-1.501.4630,08295,1010,4317-03
HDFGS20.000.000957,5490,046643,801,6617-03
HEKTS75.857.03327.343.1100,29789,711,6017-03
HLGYO790.000.00011.010.7600,06587,542,0817-03
HURGZ552.000.000-19.504.880-0,17870,000,7517-03
ICBCT860.000.00032.239.0000,078647,480,7517-03
IDGYO10.000.000-125,959-0,04210,000,8417-03
IEYHO286.121.264-2.770.251-0,20000,000,8017-03
IHEVA191.370.001168,883-0,00640,000,9717-03
IHGZT120.000.000136,618-0,00810,002,1517-03
IHLAS790.400.0002.492.1260,12685,190,6417-03
IHLGM79.542.538-298,474-0,02170,000,6917-03
IHYAY200.000.000137,718-0,08250,000,7017-03
INDES56.000.00019.131.5000,27749,823,8017-03
INFO18.467.325458,4580,082011,491,6017-03
INTEM4.860.000-2.276.224-22.0300,001,5617-03
ISATR11.642.547.0000,143895,131085,1417-03
ISBTR291.642.547.0000,1436134,7354,2617-03
ISCTR4.499.970.0001.642.547.0000,14375,928,3117-03
ISFIN600.302.64532.228.00006,0217-03
ISGSY74.652.480889,4580,00041200,293,4417-03
ISGYO913.750.00020.625.4200,12533,343,4117-03
ISMEN355.000.00027.158.0000,12357,521,5617-03
ISYAT160.599.2845.983.1000,08566,981,3717-03
ITTFH60.000.0003.417.3320,05295,755,9217-03
IZMDC375.000.000-2.559.020-0,17410,001,6417-03
IZOCM24.534.1431.580.8360,110333,186,6217-03
JANTS11.100.0009.599.2960,135315,6612,4417-03
KAPLM20.000.0001.991.6970,121126,270,8517-03
KAREL58.320.0005.884.0850,042129,663,1417-03
KARSN600.000.000-16.474.660-0,19820,000,5517-03
KARTN2.837.0141.674.180-0,00190,00100,0817-03
KATMR25.000.0002.549.5410,128032,963,0017-03
KCHOL2.535.898.0001.124.520.0000,155110,4110,3417-03
KENT28.977.6612.756.673-0,01210,0011,1817-03
KERVT6.244.000-22.376.23011.8270,00-11,9517-03
KLGYO124.000.000215.316.2000,23821,398,1117-03
KLMSN33.000.00015.764.2100,30545,614,4617-03
KLNMA500.000.00029.457.0000,074026,092,2917-03
KNFRT6.600.0004.558.4050,14069,5711,2117-03
KOMHL170.800.0005.280.681-0,00460,007,0017-03
KONYA4.873.440-3.875.4680,113538,5961,8517-03
KORDS194.529.07661.140.3100,130910,986,0417-03
KPHOL4.250.00070,9450,09124,461,1117-03
KRDMA240.303.646-5.585.030-0,05810,001,9617-03
KRDMB119.470.352-5.585.030-0,05810,001,9617-03
KRDMD780.226.001-5.585.030-0,05810,001,9617-03
KRGYO66.000.0003.545.7510,45982,921,3517-03
KRONT14.269.000515,5720,386115,422,3217-03
KRSAN4.900.000-230,451-0,07770,005,8617-03
KRSTL48.000.000120,3740,041032,851,4217-03
KRTEK35.100.4981.667.494-0,17770,001,0417-03
KUTPO39.917.000525,7110,11348,736,2617-03
KUYAS27.218.798-3.051.170-0,00740,003,2317-03
LIDFA30.000.0006.828.00006,8117-03
LINK5.500.000591,0670,142714,562,9817-03
LKMNH24.000.0002.474.5940,098020,272,7117-03
LOGO25.000.00010.426.0200,243836,156,6317-03
LUKSK10.000.000358,1560,20282,567,7317-03
MAALT5.516.000649,2530,036248,4510,1417-03
MAKTK200.000.000786,696-0,07910,000,3417-03
MEPET75.350.0002.226.7770,087416,971,8517-03
MERKO27.150.000-3.020.926-0,34630,000,9617-03
METAL10.000.0003,241-0,09710,000,5317-03
METRO300.000.0006.696.7010,04967,423,1817-03
METUR18.000.000-327,6420,42844,170,8417-03
MGROS178.030.000907.015.0000,58037,206,2117-03
MIPAZ178.354.952-9.340.1880,23175,460,8917-03
MMCAS13.336.879615,070,056716,651,0117-03
MNDRS250.000.0003.804.527-0,04290,001,1217-03
MRDIN109.524.00010.251.3500,196811,701,9517-03
MRSHL10.000.000-6.016.9320,043579,7310,3717-03
MZHLD10.836.0002.729.697-0,16622,15-3,5017-03
NETAS64.864.800777,8790,037232,778,7817-03
NIBAS27.000.000-1.110.914-0,10890,001,3417-03
NTHOL365.750.000-29.538.690-0,03250,002,7817-03
NTTUR350.000.000-26.507.340-0,00720,003,8017-03
NUHCM150.213.60017.871.8200,128611,097,5117-03
ODAS135.750.000-13.288.730-0,23390,001,0517-03
OLMIP32.602.500-1.260.038-0,05600,007,4417-03
ORGE20.000.0007.621.6170,38746,893,5117-03
OSMEN19.700.0001.209.6280,065126,791,4917-03
OSMEN19.700.0001.209.6280,065126,791,4917-03
OSTIM27.000.000-4.226.964-0,30270,003,2917-03
OTKAR24.000.00037.148.0000,451130,739,1217-03
OYAYO20.000.000783,1670,063315,381,0417-03
OYLUM8.875.000-175,238-0,05770,001,9017-03
OZBAL20.540.000-2.277.05423.5330,00-0,1817-03
OZGYO100.000.000691,3850,06508,542,9417-03
OZKGY250.000.00039.878.9300,042210,984,6817-03
PAGYO87.000.00012.304.5500,05598,468,5417-03
PARSN77.112.000-5.627.549-0,01710,005,9917-03
PEGYO89.100.000-948,517-0,01460,001,7217-03
PENGD55.600.000-4.637.103-0,29150,000,8017-03
PETKM1.500.000.000365.924.2000,34088,871,8517-03
PETUN43.335.00015.523.3800,15077,728,9517-03
PGSUS102.272.000-203.240.700-0,10110,0014,1917-03
PIMAS36.000.0003.556.0670,038843,512,4917-03
PINSU44.762.708-4.406.653-0,45620,001,3217-03
PKART22.750.0001.621.8830,125912,471,7217-03
PKENT1.036.800-194,996-0,74900,009,6917-03
PNSUT44.951.05123.932.0600,101611,5712,8117-03
POLHO370.000.00016.234.5600,36596,233,5417-03
PRKAB112.234.000-2.639.1790,068522,561,4417-03
PRKME148.867.243491.288.1000,50430,946,2917-03
PRZMA24.000.000-91,770,0087211,341,6017-03
PSDTC7.425.0002.057.2560,18716,703,4817-03
RAYSG163.069.8555.274.8700,24645,560,8017-03
RHEAG41.550.000-1.086.414-0,39480,000,3817-03
RTALB5.900.0001.129.2940,067922,128,6617-03
RYGYO246.000.001-13.172.3500,13882,163,3117-03
RYSAS119.350.000-4.356.424-0,33570,001,0117-03
SAHOL2.040.404.000669.402.0000,11388,1311,5817-03
SAMAT18.300.000-1.667.410-0,16960,001,1817-03
SANEL13.225.000-269,754-0,00090,001,6617-03
SANFM13.202.12464,445-0,09390,001,1317-03
SANKO60.000.0007.967.2270,103710,474,5917-03
SARKY200.000.00014.040.3500,099714,291,9717-03
SASA412.500.00078.012.0000,402114,781,2417-03
SAYAS25.750.000-27,206-0,61990,001,3217-03
SEKFK45.000.0003.062.0000,17507,791,4217-03
SELEC621.000.000105.787.0000,13058,513,2317-03
SELGD21.317.786176,679-0,05760,000,5817-03
SERVE11.559.492-537,895-0,35110,000,3817-03
SILVR30.400.0001.982.8750,060820,471,2117-03
SISE2.050.000.000336.832.0000,107910,114,3117-03
SKBNK1.167.186.88425.174.0000,054410,122,2017-03
SKTAS40.120.000-16.162.400-0,36310,002,9017-03
SNGYO600.000.000-47.088.170-0,10630,001,6017-03
SNKRN6.700.000-1.248.786-12.5020,000,7817-03
SNPAM79.931.2503.481.9090,118917,851,4917-03
SODA750.000.000167.728.4000,25267,173,4717-03
SONME56.065.0003.458.1130,106126,271,1917-03
SRVGY52.000.0003.600.9920,12924,426,1217-03
TATGD136.000.00011.648.5700,126817,083,2517-03
TAVHL363.281.25046.011.0000,142314,158,1817-03
TBORG322.508.25356.278.0000,318312,392,4917-03
TCELL2.200.000.000458.572.0000,085318,037,5017-03
TCHOL5.000.000-7,6540,0302117,921,0517-03
TEKTU145.817.119-3.087.753-0,09410,001,1317-03
TGSAS7.500.000367,5380,076813,823,6717-03
THYAO1.380.000.000-1.421.000.000-0,01350,0012,3117-03
TIRE200.000.0004.275.4560,040642,820,8717-03
TKFEN370.000.000161.718.0000,141410,426,4517-03
TKNSA110.000.00096223.0020,00-0,5617-03
TMPOL14.175.00057,961-0,04090,001,2217-03
TMSN115.000.000-9.974.8450,067744,242,5517-03
TOASO500.000.000262.408.0000,353714,625,6117-03
TRCAS270.000.000-2.079.1110,0009956,252,3517-03
TRGYO500.004.283-33.449.0000,16912,3811,8817-03
TRKCM930.000.000114.817.8000,17435,913,6817-03
TRNSK25.623.283-6,84216.2400,00-0,0217-03
TSGYO150.000.000-12.504.310-0,21700,001,2017-03
TSKB2.050.000.000140.762.0000,16216,171,4617-03
TTKOM3.500.000.00065.664.000-0,30720,000,9917-03
TTRAK53.369.00055.377.9000,685412,209,4317-03
TUCLK30.000.0001.071.2710,038053,282,0217-03
TUKAS272.650.0005.031.0300,131023,690,5217-03
TUPRS250.419.200868.824.0000,35269,1629,2517-03
TURGG7.120.695-19,9390,0044456,2220,2117-03
UFUK46.847.0001.071.7210,04328,783,1917-03
ULAS11.157.000-1.012.651-10.2020,000,6917-03
ULKER342.000.00098.722.6400,147929,294,8017-03
ULUSE40.000.0009.147.0150,293910,463,6117-03
ULUUN84.500.0009.122.2120,100210,812,2317-03
UNYEC123.586.41010.557.3400,23329,351,9217-03
USAK43.335.9301.110.7700,043922,522,7817-03
USAS184.031.366-5.136.693-0,24640,001,1517-03
UTPYA25.000.000-9.601.843-0,44580,003,2017-03
VAKBN2.500.000.0001.224.752.0000,16504,608,2717-03
VAKFN87.000.0005.871.0000,13939,712,0317-03
VAKKO160.000.000-2.059.4440,098025,081,1617-03
VERTU52.000.0001.245.2370,13937,832,5517-03
VERUS70.000.000-410,2610,133538,852,8717-03
VESBE190.000.00072.728.0000,33856,455,1717-03
VESTL335.456.27538.374.0000,054422,735,4017-03
VKFYO20.000.000147,478-0,01780,000,8817-03
VKGYO213.000.0002.397.8730,044415,214,0717-03
VKING45.000.000-4.136.43849.0590,00-0,0917-03
YAPRK7.100.0001.276.8020,08849,903,1117-03
YATAS42.800.0006.656.1180,189321,042,6517-03
YAYLA9.975.000-965,879-0,06010,003,7117-03
YAZIC160.000.000253.130.0000,0041209,7826,0217-03
YESIL6.750.000-46,2320,83860,676,5617-03
YGGYO107.520.00038.859.7800,09937,1417,4917-03
YGYO235.115.710-8.922.770-0,07740,000,9817-03
YKBNK4.347.052.0001.001.281.0000,11665,956,3717-03
YKGYO40.000.00052,143-0,07150,001,5817-03
YUNSA29.160.000301,423-0,79490,001,5317-03
YYAPI232.707.8152.755.0830,54241,601,6017-03

2016 YILI 12 AYLIK BİLANÇOLARI


SembolSermayeKar/ZararKarlılıkF/KDef.DDönem
ACSEL10,721,700688,2310.031243.482.0516-12
ADANA88,178,890130,943,9000.34578.362.3216-12
ADBGR82,667,704130,943,9000.24598.422.3216-12
ADEL23,625,00018,856,6900.0965208.2716-12
ADESE126,000,00032,277,6300.0686.793.7716-12
ADNAC165,335,410130,943,9000.034110.352.3216-12
AEFES592,105,263-70,795,000-0.0076015.6416-12
AFYON100,000,0009,602,3150.054993.831.7516-12
AGYO84,000,00020,496,6400.06639.793.6816-12
AKBNK4,000,000,0004,528,712,0000.14777.537.6616-12
AKCNS191,447,068286,354,0000.23578.416.3516-12
AKENR729,164,000-548,674,000-0.498701.5116-12
AKFEN261,900,000485,081,0000.283816.156.5316-12
AKFGY184,000,000-256,908,900-0.471802.9616-12
AKGRT306,000,00048,167,2800.119617.531.3216-12
AKGUV31,000,0008,988,7970.137810.212.116-12
AKMGY37,264,00077,821,6600.344811.086.0616-12
AKPAZ46,086,740-21,848,260-1.210200.3916-12
AKSA185,000,000125,798,0000.100715.796.7616-12
AKSEL8,000,000-517,747-0.038901.6616-12
AKSEN613,169,118-363,242,800-0.93200.6416-12
AKSGY430,091,850169,929,2000.14277.522.7716-12
AKSUE8,352,000-1,143,964-0.034603.9616-12
ALARK223,467,000115,520,7000.10210.335.0716-12
ALBRK900,000,000217,609,0000.09555.172.5316-12
ALCAR10,800,00038,081,0500.110916.1931.7916-12
ALCTL38,701,00035,314,5500.25998.943.5116-12
ALGYO10,650,794133,207,2000.18673.4966.9916-12
ALKA52,500,00026,454,8700.21457.122.3516-12
ALKIM24,725,00046,915,3000.212313.088.9416-12
ALYAG60,000,000-7,371,037-0.238900.5116-12
ANACM444,000,000456,857,6000.25343.14.0616-12
ANELE110,000,00059,839,0000.18474.212.9516-12
ANELT50,000,000-1,584,847-0.035400.916-12
ANHYT430,000,000190,274,5000.22111.41216-12
ANSGR500,000,00087,867,3200.071813.712.4516-12
ARCLK675,728,2051,299,912,0000.217511.788.8516-12
ARENA32,000,00014,282,0100.05659.997.9116-12
ARMDA24,000,0008,003,5060.057318.55.8216-12
ARSAN84,690,00012,994,7000.07069.382.1716-12
ARTI10,000,000-1,154,412-0.091601.2616-12
ASCEL180,082,302-24,429,870-0.058102.3316-12
ASELS1,000,000,000795,191,0000.215421.373.6916-12
ASLAN73,000,00053,369,4600.186653.353.9216-12
ASUZU25,420,000-46,336,650-0.1765010.3316-12
ATAGY23,750,0004,354,1540.109825.471.6716-12
ATEKS25,200,0005,657,1690.014141.1215.8916-12
ATLAS20,000,000451,5440.025661.060.8816-12
ATPET12,231,966-738,976-0.054101.1216-12
ATSYH8,000,000-259,893-0.06500.516-12
AVGYO72,000,0004,116,1040.032457.551.7716-12
AVHOL8,300,000-4,490,613-0.461901.1716-12
AVISA118,000,00063,220,4100.3411351.5716-12
AVOD45,000,000-105,654-0.001801.3216-12
AVTUR45,000,0008,658,2080.110736.851.7416-12
AYCES16,757,000-8,051,935-0.056508.516-12
AYEN171,042,300-28,284,720-0.126301.3116-12
AYES15,028,2002,820,9310.08668.262.1716-12
AYGAZ300,000,000415,670,0000.151710.619.1316-12
BAGFS45,000,000-37,585,670-0.0775010.7816-12
BAKAB36,000,00010,810,6300.090213.453.3316-12
BAKAN3,365,000-3,525,862-1.277800.8216-12
BALAT16,128,000682,4900.142712.770.316-12
BANVT100,023,57962,415,0600.182417.343.4216-12
BASCM131,559,12053,651,3800.12066.873.3816-12
BEYAZ36,250,00026,447,0400.285711.992.5516-12
BFREN2,500,00018,505,8600.317220.0623.3416-12
BIMAS303,600,000670,859,0000.352925.36.2616-12
BISAS22,000,00016,588,2601.441.410.5216-12
BIZIM40,000,0001,376,1420.01347.383.4416-12
BLCYT45,000,0003,472,3560.039814.91.9416-12
BMEKS120,000,000-147,813,900-29.78300.0416-12
BMELK17,000,000-4,197,126-0.147801.6716-12
BNTAS28,000,0004,220,8360.069739.62.1616-12
BOLUC143,235,330106,350,3000.24937.962.9816-12
BOSSA108,000,000-8,662,577-0.02902.7616-12
BOYP57,700,000-470,245,500-3.570902.2816-12
BRISA305,116,87580,112,6200.140524.111.8716-12
BRKO60,000,000-15,041,240-0.186601.3416-12
BRKSN15,600,000520,3810.021955.51.5216-12
BRMEN16,437,222-7,684,505-0.221702.1116-12
BRSAN141,750,000102,085,5000.063712.5211.316-12
BRYAT28,125,00031,237,3600.040336.1227.5516-12
BSOKE78,750,000-17,265,000-0.079502.7616-12
BTCIM80,000,0007,311,9900.013470.96.816-12
BUCIM105,815,80874,541,9000.18797.983.7516-12
BURCE8,424,000-1,035,199-0.02604.7316-12
BURVA7,347,672-232,309-0.054800.5816-12
CCOLA254,370,782-28,394,000-0.0066016.9216-12
CELHA16,500,0002,058,5360.061322.22.0416-12
CEMAS237,000,000-25,077,930-0.152900.6916-12
CEMTS100,975,68028,698,1500.13769.962.0616-12
CIMSA135,084,442246,019,5000.19678.489.2616-12
CLEBI24,300,00026,836,0400.306721.193.616-12
CMBTN1,770,000-3,708,354-0.0977021.4516-12
CMENT87,112,4634,667,0000.0047205.711.4416-12
COSMO6,000,000-604,5500.42550-0.2416-12
CRDFA80,000,00025,391,9800.16935.041.8716-12
CRFSA700,000,000-432,167,300-1.153900.5416-12
CUSAN71,250,00028,998,5400.20616.881.9716-12
DAGHL10,800,000868,8170.052117.031.5416-12
DAGI43,300,000-2,401,594-0.022502.4616-12
DARDL53,281,753-22,767,3300.120-3.5616-12
DENCM6,000,000-8,916,188-0.162509.1516-12
DENGE11,000,0008,659,4740.15643.335.0316-12
DENIZ3,316,100,0001,409,281,0000.13349.253.1816-12
DERIM5,400,0003,380,5350.079111.687.9116-12
DESA49,222,000-13,300,120-0.267701.0116-12
DESPC23,000,00010,355,1600.18549.262.4316-12
DEVA200,019,28760,331,1000.117612.832.5616-12
DGATE30,000,00018,077,9800.24337.982.4816-12
DGGYO239,000,33158,650,9300.07116.633.4616-12
DGKLB209,069,767-39,648,120-1.530100.1216-12
DGZTE105,000,00088,224,1000.19663.334.2716-12
DIRIT7,150,000-4,711,089-0.707100.9316-12
DITAS10,000,000-3,831,454-0.190102.0216-12
DMISH22,727,08315,803,8607.20010.360.116-12
DMSAS35,000,000-14,613,480-0.259101.6116-12
DOAS220,000,000237,688,0000.21337.835.0616-12
DOBUR19,559,175-3,976,625-0.149901.3616-12
DOGUB20,000,000-1,273,628-0.09600.6616-12
DOHOL2,616,938,000-219,223,000-0.08500.9916-12
DURDO16,576,000-5,318,125-0.357500.916-12
DYOBY100,000,00011,532,9500.096429.911.216-12
DZGYO50,000,00012,334,5100.06267.53.9416-12
ECBYO21,000,0002,713,8350.060412.382.1416-12
ECILC685,260,000184,803,0000.056813.654.7416-12
ECZYT105,000,000138,181,7000.09327.4514.1316-12
EDIP65,000,000139,3150.0006425.543.7216-12
EGCYH40,000,000-14,418,200-5.274800.0716-12
EGCYO22,000,000-10,768,710-0.430801.1416-12
EGEEN3,150,00098,387,6000.38458.3281.2416-12
EGGUB10,000,00021,659,2400.1499.9214.5316-12
EGLYO20,000,00012,8250.0005784.621.4416-12
EGPRO79,600,00060,346,3100.216111.523.5116-12
EGSER75,000,00029,125,8700.11938.423.2616-12
EKGYO3,800,000,0001,761,276,0000.16416.262.8216-12
EKIZ7,177,7293,142,4240.67210.980.6516-12
EMKEL24,300,0003,105,3130.053710.722.3816-12
EMNIS14,573,031-14,095,400-2.162900.4516-12
ENKAI4,200,000,0001,776,611,0000.089114.424.7516-12
EPLAS20,000,00011,350,990-0.87863.15-0.6516-12
ERBOS5,220,00036,360,8400.19258.2436.1916-12
EREGL3,500,000,0001,516,438,0000.099713.624.3516-12
ERSU36,000,00061,5020.0014487.741.2316-12
ESCOM49,992,1003,960,5520.048116.151.6516-12
ESEMS13,316,000-6,447,721-1.733900.2816-12
ETILR11,625,0001,884,0150.341866.020.4716-12
ETYAT20,000,000881,2050.038720.661.1416-12
EUHOL60,000,0003,631,8610.066512.390.9116-12
EUKYO20,000,0001,323,1160.053813.761.2316-12
EUYO20,000,000789,2570.033427.631.1816-12
FFKRL115,000,00058,677,0000.08798.095.8116-12
FINBN3,150,000,0001,203,410,0000.118813.483.2116-12
FLAP25,000,0009,887,5580.1188.343.3516-12
FMIZP14,276,79016,709,6600.418911.672.7916-12
FRIGO26,000,000-1,409,199-0.18600.2916-12
FROTO350,910,000955,307,6000.30213.089.0216-12
GARAN4,200,000,0005,070,549,0000.14277.348.4616-12
GARFA79,500,00019,716,0000.10638.712.3316-12
GDKGS20,000,0001,105,1360.046321.181.1916-12
GEDIK67,392,000-21,342,250-0.292501.0816-12
GEDZA5,832,0002,727,6360.074717.126.2716-12
GENTS101,650,00017,616,6600.10178.081.716-12
GENYH10,000,000-111,972,0000.40260-27.8116-12
GEREL50,000,0004,723,1910.045717.362.0716-12
GLBMD40,000,000-7,701,107-0.206700.9316-12
GLRYH16,000,0003,298,8800.12984.851.5916-12
GLYHO193,500,000-130,299,500-0.266702.5216-12
GOLTS7,200,0008,785,3630.031768.1938.4516-12
GOODY270,000,00045,964,9900.100921.51.6916-12
GOZDE385,000,000116,824,0000.12287.452.4716-12
GRNYO32,000,0001,820,8080.051513.361.1116-12
GSDDE52,180,855-28,345,000-0.294201.8516-12
GSDHO450,000,00091,051,0000.10732.971.8916-12
GUBRF334,000,000-68,736,970-0.072602.8416-12
GUSGR270,000,000-50,762,450-0.117201.616-12
GYHOL30,000,0002,947,9600.079114.451.2416-12
HALKB1,250,000,0002,558,265,0000.125.0717.0516-12
HALKS129,000,00022,001,7900.106216.061.6116-12
HATEK21,000,00019,163,4400.0874.4410.4916-12
HDFGS20,000,0001,523,9330.046826.121.6316-12
HEKTS75,857,03329,341,9100.237610.061.6316-12
HLGYO790,000,000107,667,1000.0667.042.0616-12
HURGZ552,000,000-72,463,830-0.176100.7516-12
ICBCT420,000,00013,700,0000.02399.021.4216-12
IDGYO10,000,000-309,741-0.036200.8616-12
IEYHO286,121,264-54,767,810-0.234700.8216-12
IHEVA191,370,001-720,019-0.003900.9716-12
IHGZT120,000,000-1,451,844-0.005602.1616-12
IHLAS790,400,00063,088,3200.12545.140.6416-12
IHMAD79,542,538-647,741-0.011800.6916-12
IHYAY200,000,000-11,933,160-0.084700.716-12
INDES56,000,00052,002,2400.269310.243.4516-12
INFO18,467,3252,889,5400.09917.281.5816-12
INTEM4,860,000-16,951,580-1.718802.0316-12
ISATR1,0004,701,206,0000.1303106.621043.5816-12
ISBTR29,0004,701,206,0000.1308152.9152.1816-12
ISCTR4,499,970,0004,701,206,0000.13076.357.9916-12
ISDMR2,900,000,000942,849,0000.11118.432.9316-12
ISFIN600,302,645110,827,0000.13355.741.3816-12
ISGSY74,652,4801,060,2920.0041116.23.4316-12
ISGYO850,000,000420,511,4000.1332.933.7216-12
ISMEN355,000,00053,891,8300.09418.231.6116-12
ISYAT160,599,28419,192,9300.08186.951.4616-12
ITTFH60,000,00014,439,7900.04037.315.9716-12
IZFAS11,250,000599,9350.031646.881.6916-12
IZMDC375,000,000-73,345,200-0.118401.6516-12
IZOCM24,534,14320,942,5600.129827.886.5816-12
IZTAR7,397,250-434,410-0.027502.1416-12
JANTS11,100,00014,456,0400.112519.411.5816-12
KAPLM20,000,000-701,055-0.047900.7316-12
KAREL58,320,00010,235,9300.057714.473.0416-12
KARSN600,000,000-74,177,080-0.215100.5716-12
KARTN2,837,0142,903,4930.0102271.68100.0316-12
KATMR25,000,0009,596,8080.13324.882.8916-12
KCHOL2,535,898,0003,459,993,0000.13411.2510.1816-12
KENT28,977,661-8,606,371-0.0268011.0716-12
KERVN588,505,080-142,874,000-0.825900.2916-12
KERVT6,244,000-73,770,8201.41210-8.3716-12
KLGYO124,000,00030,750,4900.03897.986.3716-12
KLMSN33,000,00040,008,9500.30466.473.9816-12
KLNMA500,000,00071,120,0000.091829.181.5516-12
KNFRT6,600,0009,887,5340.14279.8510.516-12
KOMHL170,800,000-12,465,960-0.011206.5416-12
KONYA4,873,44041,366,9500.123632.5768.6716-12
KORDS194,529,076143,080,8000.12411.045.9316-12
KPHOL4,250,000484,9090.10474.291.0916-12
KRDMA240,303,646-123,789,900-0.055301.9616-12
KRDMB119,470,352-123,789,900-0.055301.9616-12
KRDMD780,226,001-123,789,900-0.055301.9616-12
KRGYO66,000,00036,642,7000.42963.121.2916-12
KRONT14,269,00012,546,5100.385212.662.2816-12
KRSAN4,900,000-2,339,182-0.071706.6516-12
KRSTL48,000,0003,035,1560.044631.311.4216-12
KRTEK35,100,498-10,525,080-0.303100.9916-12
KSTUR4,311,7201,385,0760.041929.897.6616-12
KUTPO39,917,00035,553,2100.13987.486.3716-12
KUYAS27,218,798266,3110.0029365.33.3416-12
LIDFA30,000,00021,368,0000.19027.713.7516-12
LINK5,500,0001,354,0130.085725.062.8716-12
LKMNH24,000,0007,113,1640.114219.642.616-12
LOGO25,000,00045,339,4700.28230.86.4316-12
LUKSK10,000,00013,805,8800.18013.957.6616-12
MAALT5,516,000944,1710.0171107.5210.0216-12
MAKTK200,000,000-9,931,450-0.148300.3316-12
MCTAS5,141,00026,5600.0035971.081.5116-12
MEGAP13,221,450280,7890.021548.930.9916-12
MENBA7,820,000-2,742,348-0.660200.5316-12
MEPET75,350,00010,058,3600.073221.581.8216-12
MERIT2,550,0002,351,8040.18597.744.9616-12
MERKO27,150,000-6,246,356-0.215201.0716-12
METAL10,000,000-615,670-0.115300.5316-12
METRO300,000,00023,090,7600.024416.113.1616-12
METUR18,000,0007,053,3780.45733.90.8616-12
MGROS178,030,000-292,969,000-1.21901.3516-12
MIPAZ178,354,95245,005,5700.26694.40.9516-12
MMCAS13,336,87954,5240.0042203.690.9916-12
MNDRS250,000,000-2,988,871-0.010801.1116-12
MRDIN109,524,00038,016,8400.1613.022.1716-12
MRSHL10,000,0003,663,5840.033898.2510.8316-12
MZHLD10,836,0005,647,494-0.14382.17-3.6216-12
NETAS64,864,80018,670,0100.03435.38.4716-12
NIBAS27,000,000-3,489,664-0.093201.3916-12
NTHOL365,750,000-24,157,790-0.020303.2516-12
NTTUR350,000,0002,329,7180.0017270.393.8816-12
NUGYO80,000,000151,070,4000.73192.452.5816-12
NUHCM150,213,600172,493,0000.15588.997.3716-12
ODAS47,600,180-9,429,340-0.060503.2816-12
OLMIP32,602,500-13,759,270-0.056407.4816-12
ORGE20,000,00025,038,8200.40015.773.1316-12
ORMA27,900,000-66,317,450-0.583504.0716-12
OSMEN19,700,0001,637,8130.058125.981.4316-12
OSTIM27,000,0008,493,9970.09137.313.4416-12
OTKAR24,000,00069,725,8600.28740.8210.1216-12
OYAYO20,000,0001,242,0900.062213.69116-12
OYLUM8,875,000-832,007-0.061101.5316-12
OZBAL20,540,000-6,019,3914.03620-0.0716-12
OZGYO100,000,00023,525,4400.08036.552.9316-12
OZKGY250,000,00014,028,2700.012436.714.5316-12
OZRDN15,000,0001,770,7230.104320.581.1316-12
PAGYO87,000,00041,879,9400.05448.58.8516-12
PARSN77,112,000-4,086,803-0.008706.0816-12
PEGYO89,100,000-1,753,341-0.011401.7316-12
PENGD55,600,000-10,646,820-0.214300.8916-12
PETKM1,500,000,000725,786,3000.241810.48216-12
PETUN43,335,00059,689,1800.14257.89.6716-12
PGSUS102,272,000-133,730,800-0.0849015.416-12
PIMAS36,000,000-202,534-0.002302.4216-12
PINSU44,762,708-21,421,600-0.334801.4316-12
PKART22,750,0003,589,6960.095716.031.6516-12
PKENT1,036,800-9,762,217-0.953309.8816-12
PNSUT44,951,05160,019,5400.101211.713.216-12
POLHO370,000,000472,590,8000.36557.163.4916-12
POLTK3,750,0005,453,8740.350112.244.1516-12
PRKAB112,234,00020,235,9500.123412.921.4616-12
PRKME148,867,243-20,502,370-0.046102.9916-12
PRZMA24,000,000862,3390.022292.711.6216-12
PSDTC7,425,0003,550,0150.14958.183.216-12
RAYSG163,069,85532,885,1300.26036.050.7716-12
RHEAG41,550,000-8,863,815-0.520300.4116-12
RODRG7,085,00010,3420.00121983.81.1416-12
RTALB5,900,0004,087,6980.081916.098.4616-12
RYGYO246,000,001131,380,9000.15891.463.3616-12
RYSAS119,350,000-33,469,410-0.26701.0516-12
SAHOL2,040,404,0002,660,131,0000.11497.6711.3416-12
SAMAT18,300,000-2,585,288-0.110501.2816-12
SANEL13,225,000337,8720.015269.261.6816-12
SANFM13,202,124-1,188,549-0.080201.1216-12
SANKO60,000,00025,708,5700.09628.194.4516-12
SARKY125,000,00030,254,3600.080115.73.0216-12
SASA366,300,000137,048,0000.259510.691.4416-12
SAYAS25,750,000-19,397,340-0.609601.2416-12
SEKFK45,000,0006,864,0000.105711.671.4416-12
SEKUR13,885,000808,8920.0511150.351.1416-12
SELEC621,000,000243,615,8000.12798.513.0716-12
SELGD21,317,786-1,033,402-0.084700.5716-12
SERVE11,559,492-1,257,082-0.253600.4316-12
SEYKM9,190,0002,625,5390.15569.831.8416-12
SILVR30,400,0001,821,5800.05227.21.1516-12
SISE2,050,000,000743,357,8000.08711.54.1716-12
SKBNK1,167,186,884125,194,0000.0494112.1716-12
SKTAS31,620,000-31,663,630-0.258703.8716-12
SNGYO600,000,000-54,846,910-0.05501.6616-12
SNKRN6,700,000-4,870,837-0.746100.9716-12
SNPAM79,931,25013,351,1100.115218.21.4516-12
SODA750,000,000575,805,4000.22167.933.4616-12
SODSN6,000,0003,174,1350.14388.133.6816-12
SONME56,065,0004,561,5780.072138.841.1316-12
SRVGY52,000,00040,102,3300.12894.215.9816-12
TACTR5,875,000-3,118,592-0.228502.3216-12
TATGD136,000,00064,700,5600.140415.933.3916-12
TAVHL363,281,250424,341,0000.141512.48.2516-12
TBORG322,508,253236,890,0000.317112.042.3216-12
TCELL2,200,000,0001,511,736,0000.094417.427.2816-12
TCHOL5,000,000187,1600.035590.641.0516-12
TEKTU145,817,119-12,520,870-0.074801.1516-12
TGSAS7,500,0002,840,8660.104510.013.6216-12
THYAO1,380,000,000-47,000,000-0.0026012.9716-12
TIRE200,000,0001,968,3170.0116128.050.8516-12
TKFEN370,000,000324,411,0000.13819.876.3516-12
TKNSA110,000,000-160,613,0002.59410-0.5616-12
TKURU1,000,00064,6950.0289125.852.2516-12
TMPOL14,175,000206,3950.0119358.51.2216-12
TMSN115,000,00040,030,4300.132119.942.6416-12
TOASO500,000,000970,228,0000.328114.035.9116-12
TRCAS270,000,00018,006,3100.028228.792.3616-12
TRGYO500,004,2831,172,384,0000.19631.9211.9516-12
TRKCM930,000,000546,708,9000.1665.383.5416-12
TRNSK25,623,283-796,776,0001.33410-23.3116-12
TSGYO150,000,000-26,645,070-0.138101.2916-12
TSKB2,050,000,000476,445,0000.16275.941.4316-12
TTKOM3,500,000,000-724,340,000-0.213900.9716-12
TTRAK53,369,000369,796,3000.528411.813.1116-12
TUCLK30,000,00010,882,2700.183612.791.9816-12
TUKAS272,650,00015,227,3200.111623.990.516-12
TUPRS250,419,2001,793,267,0000.221712.632.316-12
TURGG7,120,695309,8440.0022839.3220.2116-12
UFUK46,847,0007,098,2580.06037.922.5116-12
ULAS11,157,000-4,590,070-0.526300.7816-12
ULKER342,000,000230,371,6000.139727.44.8216-12
ULUSE40,000,00036,453,1200.269911.853.3816-12
ULUUN84,500,00014,796,7300.082410.912.1216-12
UMPAS42,000,000-73,348-0.000802.2616-12
UNYEC123,586,41058,281,1900.20518.742.316-12
USAK43,335,9304,995,2620.041817.792.7616-12
USAS184,031,366-49,968,320-0.229201.1816-12
UTPYA25,000,000-30,842,930-0.344603.5816-12
UZERB4,950,000-487,162-0.338200.2916-12
VAKBN2,500,000,0002,703,042,0000.14054.967.716-12
VAKFN87,000,00023,281,0000.13698.781.9616-12
VAKKO160,000,00015,134,3300.08126.431.1716-12
VANGD25,000,000-8,589,423-0.279801.2316-12
VERTU52,000,00022,623,9200.17236.532.5316-12
VERUS70,000,00038,975,6900.193925.612.8716-12
VESBE190,000,000325,005,0000.35337.494.8416-12
VESTL335,456,275167,719,0000.094313.95.316-12
VKFYO20,000,000-237,033-0.013600.8716-12
VKGYO213,000,00042,424,8200.04914.214.0616-12
VKING45,000,000-15,898,480-48.853300.0116-12
YAPRK7,100,0001,180,6600.056911.542.9316-12
YATAS42,800,00017,478,5100.163321.062.516-12
YAYLA9,975,000-2,717,569-0.071603.8116-12
YAZIC160,000,000-255,541,000-0.0681023.4716-12
YBTAS100,00025,623,4000.19277.321329.5316-12
YESIL6,750,00037,083,9600.85320.356.4416-12
YGGYO107,520,000185,920,0000.10098.2117.1316-12
YGYO235,115,710-13,409,360-0.055801.0216-12
YKBNK4,347,052,0002,932,795,0000.11235.636.0116-12
YKGYO40,000,000-9,392,465-0.151701.5516-12
YONGA210,0001,552,7850.061340.15120.6916-12
YUNSA29,160,000-34,106,590-0.755701.5516-12
YYAPI232,707,815207,023,6000.55871.31.5916-12
ZOREN2,000,000,000-4,034,000-0.008700.2316-12

2016 YILI 9 AYLIK BİLANÇOLARI


SembolSermayeKar/ZararKarlılıkF/KDef.DDönem
ADANA88.178.885103.303.0000,36457,592,2216-09
ADESE126.000.0007.385.7030,11855,223,5716-09
ADNAC165.335.410103.303.0000,03609,652,2216-09
AEFES592.105.263364.243.0000,041129,9614,2016-09
AFYON100.000.00013.972.0800,115338,071,7916-09
AGYO84.000.0004.488.1360,13215,103,4916-09
AKBNK4.000.000.0003.444.017.0000,14547,237,4816-09
AKCNS191.447.068233.264.5000,25708,216,0516-09
AKENR729.164.000-178.524.400-0,07370,002,0116-09
AKFEN261.900.000-16.749.0000,243716,155,1716-09
AKFGY184.000.000-13.641.9700,025112,184,2316-09
AKGRT306.000.0005.179.876-0,05960,001,1716-09
AKGUV31.000.0008.200.7870,12459,362,2516-09
AKMGY37.264.00059.092.1200,36849,175,5616-09
AKPAZ46.086.740-1.210.434-0,51780,000,8616-09
AKSA185.000.000136.335.0000,16428,446,6316-09
AKSEL8.000.000232,1480,11366,361,7616-09
AKSEN613.169.118-84.046.260-0,11820,001,0716-09
AKSGY200.000.00034.218.3300,28041,865,2616-09
AKSUE8.352.000-1.676.252-0,03720,003,9016-09
ALARK223.467.000168.662.0000,085410,045,2516-09
ALBRK900.000.000178.867.0000,12153,802,4716-09
ALCAR10.800.00020.451.2400,100814,0630,1616-09
ALCTL38.700.77212.107.7400,39747,022,6016-09
ALGYO10.650.79426.755.9400,13234,4256,9516-09
ALKA52.500.00013.259.2400,109710,032,1116-09
ALKIM24.725.00030.541.8600,177311,448,3116-09
ALYAG60.000.000-1.492.726-0,02820,000,8516-09
ANACM444.000.000419.288.1000,19703,043,9616-09
ANELE110.000.00020.037.5600,09326,142,8316-09
ANELT50.000.000951,7410,39493,930,9516-09
ANHYT430.000.000130.212.6000,191413,021,9216-09
ANSA10.000.000222,1330,022091,210,4116-09
ANSGR500.000.00060.190.6600,067310,632,4116-09
ARCLK675.728.2051.070.531.0000,243510,637,7916-09
ARENA32.000.00010.106.8400,09166,786,6516-09
ARMDA24.000.0008.281.6150,084315,404,9616-09
ARSAN84.690.0009.140.3650,12595,012,1416-09
ARTI10.000.000-481,544-14.8760,001,4616-09
ASELS1.000.000.000389.258.0000,206616,203,1916-09
ASLAN73.000.00044.527.7000,227047,313,7916-09
ASUZU25.419.707-21.064.0800,021358,0311,3216-09
ATAGY23.750.000-1.378.000-0,00990,001,4316-09
ATEKS25.200.0003.525.3490,12424,5415,9416-09
ATLAS20.000.000-1.094.976-0,08290,000,8116-09
ATPET12.231.967-832,349-0,06810,001,1116-09
ATSYH8.000.000-175,129-0,08990,000,4816-09
AVGYO72.000.0002.145.9920,11215,751,7416-09
AVISA118.000.00052.145.0300,192070,461,5016-09
AVOD45.000.0006.395.1120,12746,531,3616-09
AVTUR45.000.000-1.556.7590,00032962,501,6016-09
AYCES16.757.000-4.720.479-0,05310,008,7016-09
AYEN171.042.3002.836.4110,088633,911,3816-09
AYGAZ300.000.000276.541.0000,15807,828,9116-09
BAGFS45.000.0001.861.5160,44281,8911,6416-09
BAKAB36.000.0006.935.0740,063712,963,2916-09
BAKAN3.365.000-338,646-0,07720,001,7416-09
BANVT100.023.57944.696.920-0,01060,002,5716-09
BFREN2.500.0008.388.8830,248028,0219,4316-09
BIMAS303.600.000477.698.0000,347024,235,8716-09
BISAS22.000.00015.437.82011.6550,710,4716-09
BIZIM40.000.00011.607.3600,110725,463,8416-09
BLCYT45.000.0005.803.8010,13404,292,0216-09
BMEKS120.000.000-2.983.0270,010476,841,2416-09
BNTAS21.500.0002.347.5390,071917,242,5316-09
BOLUC143.235.33082.468.9500,27767,952,8116-09
BOSSA108.000.00010.129.2900,089310,992,6816-09
BOYP57.700.000-370.333.700-12.4300,004,0916-09
BRISA305.116.87546.118.4900,243916,031,6416-09
BRKO60.000.000-4.640.688-0,09460,001,5216-09
BRKSN15.600.000490,3820,030655,351,2316-09
BRMEN16.437.222-1.307.862-0,04180,002,5016-09
BRSAN141.750.00089.425.6200,053015,839,5516-09
BRYAT28.125.00031.586.4500,059418,7324,8216-09
BSOKE78.750.0004.754.1690,011856,933,0216-09
BTCIM80.000.00036.863.7200,081110,867,1616-09
BUCIM105.815.80864.886.2300,21937,233,6616-09
BURCE8.424.000-672,932-0,05450,004,8016-09
BURVA7.347.67282,1080,150613,600,6216-09
CCOLA254.370.782331.727.0000,083424,8515,8416-09
CELHA16.500.0002.167.3080,19845,242,0716-09
CEMAS237.000.000-5.350.828-0,02000,000,7816-09
CEMTS100.975.68022.507.8500,12169,982,0016-09
CIMSA135.084.442204.844.7000,20798,168,9316-09
CLEBI24.300.00032.246.8600,484910,903,5816-09
CMBTN1.770.000-1.168.8090,038739,4822,9316-09
CMENT87.112.46333.340.0000,073210,3811,7716-09
COMDO66.844.800-119.160.300-0,38320,003,9816-09
COSMO6.000.000-892,8390,69840,00-0,2816-09
CRDFA80.000.00018.450.39004,8116-09
CRFSA700.000.000-430.717.400-13.9610,000,5416-09
CUSAN71.250.00017.622.8300,18179,191,8116-09
DAGHL10.800.0001.284.2960,079610,491,5816-09
DAGI43.300.000-365,0070,013235,632,5216-09
DARDL53.281.7534.717.752-0,12123,44-3,0516-09
DENCM6.000.000-6.407.862-0,10600,009,6616-09
DENIZ3.316.100.0001.106.393.0000,12079,493,1316-09
DERIM5.400.0003.193.7590,15396,307,4116-09
DESA49.222.000-5.657.198-0,02200,001,1716-09
DESPC23.000.0004.120.9940,101014,192,1616-09
DEVA200.000.00052.986.1500,113213,512,5316-09
DGATE30.000.00012.174.5200,27886,722,2916-09
DGGYO239.000.33120.731.9900,108310,633,3016-09
DGKLB209.069.767-8.159.026-0,06310,000,1316-09
DGZTE105.000.00025.328.2800,07968,653,6816-09
DIRIT7.150.000-383,1050,039213,891,5116-09
DITAS10.000.000-2.569.245-0,22360,002,2216-09
DMISH22.727.08316.928.710-0,79220,000,1516-09
DMSAS35.000.000-888,3950,014841,062,0116-09
DOAS220.000.000142.370.0000,138014,354,9016-09
DOBUR19.559.175-3.264.949-0,16050,001,4116-09
DOGUB20.000.000-1.022.330-0,12510,000,5716-09
DOHOL2.616.938.000-105.872.000-0,01630,000,9816-09
DURDO16.575.788-2.422.720-0,09950,001,2116-09
DYOBY100.000.00015.548.9200,24399,351,2416-09
DZGYO50.000.0004.145.2110,05809,033,7816-09
ECBYO21.000.0002.298.3990,040315,212,1216-09
ECILC685.260.000138.264.0000,034122,484,0116-09
ECZYT105.000.000124.802.7000,09417,8011,9916-09
EDIP65.000.000-7.645.4410,21050,953,6016-09
EGCYH40.000.000-14.480.830-123.6580,000,0716-09
EGCYO22.000.000-980,01-0,13200,001,5816-09
EGEEN3.150.00063.138.8400,36917,8670,3116-09
EGGUB10.000.00014.175.0700,26045,8113,7516-09
EGLYO20.000.000-86,476-0,04310,001,4416-09
EGPRO79.600.00046.735.3100,23087,483,3516-09
EGSER75.000.00020.779.2600,13027,063,1316-09
EKGYO3.800.000.0001.524.965.0000,19645,372,7616-09
EKIZ7.177.7292.647.2610,74290,830,5916-09
EMKEL24.300.000835,0860,048311,242,0216-09
EMNIS14.573.031-8.416.111-257.6740,000,0316-09
ENKAI4.200.000.0001.385.803.0000,101711,643,9616-09
EPLAS20.000.0009.015.318-0,81832,64-0,7616-09
ERBOS5.220.00020.143.1900,14148,5129,0516-09
EREGL3.500.000.000977.770.0000,081614,963,5616-09
ERSU36.000.000-776,832-0,03850,001,2216-09
ESCOM49.992.100-499,7340,019437,391,5316-09
ESEMS13.316.000-2.716.435-0,39700,000,5616-09
ETILR11.625.0001.848.8610,446216,510,4816-09
ETYAT20.000.000219,71-0,05890,001,1016-09
EUHOL60.000.000544,163-0,03640,000,8616-09
EUKYO20.000.000610,85-0,01990,001,1916-09
EUYO20.000.00057,594-0,06080,001,1416-09
FENIS50.447.5723.229.2840,07561,881,7616-09
FFKRL115.000.00044.276.00007,7316-09
FINBN3.000.000.000851.399.0000,091116,123,2316-09
FLAP25.000.000-736,2890,14245,061,9316-09
FMIZP14.276.79010.908.7900,344916,432,3916-09
FRIGO26.000.000-761,7520,038668,420,2616-09
FROTO350.910.000638.021.7000,279811,229,4016-09
GARAN4.200.000.0003.910.880.0000,14026,678,2116-09
GARFA79.500.00015.105.00007,1216-09
GDKGS20.000.000855,4430,045921,771,1816-09
GEDIK67.392.000-8.390.150-0,06050,001,2616-09
GEDZA5.832.0001.704.9560,046517,866,1116-09
GENTS101.650.00016.235.1400,10527,481,6916-09
GENYH10.000.000-53.146.9300,25510,00-21,9016-09
GEREL50.000.0002.370.8340,032823,921,9916-09
GLBMD40.000.000-6.529.596-0,20070,000,9416-09
GLRYH16.000.0002.740.5970,16323,201,6516-09
GLYHO193.500.000-62.871.630-0,09630,002,6716-09
GNPWR85.000.000-384,31-0,607445,08-0,0116-09
GOLTS7.200.00023.086.7100,110915,7640,4716-09
GOODY270.000.00018.795.8100,048145,351,5916-09
GOZDE385.000.000-31.779.7700,22374,222,0816-09
GRNYO32.000.0001.648.2980,052010,481,1016-09
GSDDE52.180.856-14.451.000-0,22430,001,6516-09
GSDHO250.000.00017.631.000-0,01140,003,0316-09
GUBRF334.000.000-18.057.4800,024763,362,8516-09
GUSGR270.000.000-68.856.770-0,57620,001,0316-09
GYHOL30.000.0003.451.3150,15186,851,2616-09
HALKB1.250.000.0002.195.436.0000,13304,1217,1016-09
HATEK21.000.000-1.246.7240,00024348,243,5916-09
HDFGS20.000.000122,5160,091710,081,5616-09
HEKTS75.857.03335.316.1300,26478,031,7016-09
HLGYO790.000.00029.398.1000,057213,611,1416-09
HURGZ552.000.000-39.661.230-0,20050,000,6216-09
HZNDR15.750.0007.912.6810,13387,974,1716-09
ICBCT420.000.0003.024.0000,036948,961,4316-09
IDGYO10.000.000-225,0870,065424,510,8716-09
IHEVA191.370.001-1.008.7610,03099,690,9716-09
IHGZT120.000.0001.745.3950,012520,332,1616-09
IHLAS790.400.00040.223.5600,16283,150,6016-09
IHMAD79.542.538-913,524-0,01880,000,6916-09
IHYAY200.000.000-2.570.352-0,00480,000,7416-09
INDES56.000.00030.244.0000,27529,253,0516-09
INFO18.467.3252.342.8020,11724,411,5516-09
INTEM4.860.000-8.321.802-17.5980,002,0816-09
ISATR13.336.567.0000,1200127,031016,2916-09
ISBTR293.336.567.0000,1208162,9250,8116-09
ISCTR4.499.970.0003.336.567.0000,12055,167,7816-09
ISGSY74.652.4803.497.3320,0025186,343,4616-09
ISGYO850.000.000128.695.4000,17002,633,3716-09
ISMEN355.000.00040.363.0500,09527,521,5816-09
ISYAT160.599.28414.556.2300,08597,391,4316-09
ITTFH60.000.00010.033.0600,17351,586,3116-09
IZMDC375.000.00029.754.9400,293515,530,6116-09
IZOCM24.534.14312.730.0300,140428,716,2316-09
JANTS11.100.00012.387.2800,129117,1611,4516-09
KAPLM20.000.000-630,172-0,07700,000,7716-09
KAREL58.320.00011.590.3700,15293,733,0716-09
KARSN600.000.000-91.120.340-0,41090,000,4816-09
KARTN2.837.0141.155.5200,0253100,4099,5216-09
KATMR25.000.0008.772.3140,186614,582,8116-09
KCHOL2.535.898.0002.414.154.0000,15198,399,7816-09
KENT28.977.6611.138.3540,00771427,8411,4016-09
KERVN588.505.080-41.412.890-0,20490,000,4416-09
KERVT6.244.000-34.623.90028.0000,00-1,7416-09
KLGYO124.000.0001.495.5040,025410,986,1316-09
KLMSN33.000.00034.069.9500,37124,823,8016-09
KLNMA160.000.00049.146.0000,093613,784,7116-09
KNFRT6.600.0008.194.1180,14188,2510,2516-09
KOMHL170.800.00016.958.9100,019811,736,6416-09
KONYA4.873.44028.086.3000,132929,7066,0316-09
KORDS194.529.076105.577.0000,14328,025,2816-09
KPHOL4.250.000259,5380,018223,381,0416-09
KRDMA240.303.64611.166.0200,08517,562,0716-09
KRDMB119.470.35211.166.0200,08518,132,0716-09
KRDMD780.226.00211.166.0200,08516,482,0716-09
KRGYO66.000.00030.203.2900,37673,201,1916-09
KRONT14.268.5132.910.6440,25717,991,6116-09
KRSAN4.900.000-952,832-0,06040,007,1316-09
KRSTL48.000.0004.106.2610,065215,981,4416-09
KRTEK35.100.498-6.455.415-0,01770,001,1016-09
KUTPO39.916.80036.697.7500,17156,486,4016-09
KUYAS27.218.7981.666.8960,020245,243,3916-09
LIDFA30.000.00015.540.85008,6416-09
LINK5.500.000-1.111.9200,043456,992,4316-09
LKMNH24.000.0006.589.4370,13919,272,6716-09
LOGO25.000.00044.973.2800,296128,396,1416-09
LUKSK10.000.000-2.751.3580,006295,995,6016-09
MAALT5.515.536-778,619-0,00690,009,7216-09
MAKTK100.000.000-11.010.5600,14470,00-0,3316-09
MEPET75.350.0008.433.4930,059524,601,8016-09
MERKO27.150.000-1.386.270-0,02970,000,9216-09
METAL10.000.000-228,725-0,05340,000,5716-09
METRO300.000.000-42.737.000-0,00320,002,9416-09
METUR18.000.0005.328.3750,35203,710,7716-09
MGROS178.030.000-56.933.0000,0607114,722,6016-09
MIPAZ178.354.952-1.352.2700,18307,090,6916-09
MMCAS13.336.879-2,1460,011047,230,9816-09
MNDRS250.000.00036.594.6600,18422,631,3216-09
MRDIN109.524.00023.367.9700,161313,022,0216-09
MRSHL10.000.0002.921.6360,0045699,1710,7916-09
MZHLD10.836.0004.540.468-0,15441,98-3,7216-09
NETAS64.864.800-2.153.7750,020668,516,9216-09
NIBAS27.000.000-941,923-0,04090,001,4416-09
NTHOL365.750.000-13.605.4700,050014,564,2216-09
NTTUR350.000.0006.183.5600,07624,563,7216-09
NUGYO80.000.00089.419.0600,81272,861,8116-09
NUHCM150.213.600158.110.8000,18796,857,2616-09
ODAS47.600.1806.700.5460,198510,283,6216-09
OLMIP32.602.500-796,030,0102106,367,9616-09
ORGE20.000.00016.821.4100,36777,042,7116-09
OSTIM18.000.00024.614.6300,42601,536,2616-09
OTKAR24.000.00033.083.6100,465428,758,6016-09
OYAYO20.000.0001.069.2600,047015,040,9916-09
OYLUM8.875.000-515,498-0,02610,001,6716-09
OZBAL20.540.000-775,0260,291425,750,1816-09
OZGYO100.000.00012.627.0100,20751,982,8216-09
OZKGY250.000.0008.825.6910,12423,484,6016-09
PAGYO87.000.00031.717.9800,12604,038,7216-09
PARSN77.112.000-4.600.5120,021658,786,0916-09
PEGYO89.100.000-1.177.4820,0017130,151,7416-09
PENGD55.600.000-3.160.4010,120312,701,0316-09
PETKM1.500.000.000510.105.0000,22778,821,8516-09
PETUN43.335.00046.843.0500,17566,199,3616-09
PGSUS102.272.00038.999.580-0,02650,0015,7116-09
PIMAS36.000.00016,774-0,02810,002,2316-09
PINSU44.762.708-13.346.570-0,28170,001,6116-09
PKART22.750.0003.077.8540,090816,391,6316-09
PKENT1.036.800-5.103.089-0,66760,0014,3716-09
PNSUT44.951.05155.460.2100,13578,4313,0416-09
POLHO370.000.00044.334.4300,104721,432,2716-09
PRKAB112.233.65211.715.3900,094814,011,3916-09
PRKME148.867.243-12.086.940-0,01580,002,4816-09
PRZMA24.000.000746,8140,028949,371,6216-09
PSDTC7.425.0002.604.0220,157812,023,0616-09
RAYSG163.069.85522.667.8500,13815,900,7116-09
RHEAG41.550.000-3.715.052-0,68620,000,5316-09
RTALB5.900.0002.156.0490,079912,348,1516-09
RYGYO246.000.001-9.081.7460,009453,851,1916-09
RYSAS119.350.0001.536.2780,06329,291,3116-09
SAFGY886.601.66931.630.390-0,00710,001,5116-09
SAHOL2.040.403.9311.889.899.0000,10837,3811,0416-09
SAMAT18.300.000-673,36-0,03580,001,3916-09
SANEL13.225.000234,052-0,00810,001,6716-09
SANFM13.202.124105,4330,022251,201,0616-09
SANKO60.000.00017.351.1300,08037,394,3116-09
SARKY125.000.00016.288.6500,053919,892,8716-09
SASA366.300.00066.012.0000,16299,001,2516-09
SAYAS25.750.000537,3440,084111,482,0116-09
SEKFK45.000.0001.734.000015,7816-09
SEKUR13.885.0001.601.7690,129149,471,1916-09
SELEC621.000.000207.435.6000,13527,973,0116-09
SERVE11.559.492-827,764-0,18440,000,4316-09
SILVR30.400.0002.807.9140,058918,661,1816-09
SISE2.050.000.000459.790.0000,077110,573,9016-09
SKBNK1.158.000.00053.935.0000,035315,152,1116-09
SKTAS31.620.000-23.312.180-0,24750,001,8916-09
SNGYO600.000.000-27.273.380-0,03500,001,7116-09
SNKRN6.700.000-2.336.878-0,47190,001,3516-09
SNPAM79.931.2507.986.3370,084810,571,3816-09
SODA750.000.000330.344.5000,17408,183,0616-09
SONME56.065.0003.345.9200,081015,161,1116-09
SRVGY52.000.00014.805.9500,22012,665,5516-09
TATGD136.000.00052.440.4100,132812,253,3116-09
TAVHL363.281.250359.268.0000,18579,207,3216-09
TBORG322.508.253180.943.0000,297511,272,1416-09
TCELL2.200.000.0001.161.087.0000,113311,977,0016-09
TCHOL5.000.000109,7970,051086,141,0516-09
TEKTU145.817.119-1.815.393-0,01630,001,2216-09
TGSAS7.500.0002.292.1570,12448,923,5516-09
THYAO1.380.000.000-1.346.000.000-0,05250,0010,0716-09
TIRE200.000.000-2.535.7820,0072187,980,8216-09
TKFEN370.000.000209.972.0000,110210,755,9216-09
TKNSA110.000.000-170.774.00033.3520,00-0,6616-09
TMPOL14.175.0001.284.7470,165032,671,3016-09
TMSN115.000.00035.911.0100,141820,502,6016-09
TOASO500.000.000689.424.0000,333011,505,6916-09
TRCAS270.000.00023.445.3000,025523,702,3816-09
TRGYO500.000.000315.662.0000,32161,3310,2316-09
TRKCM930.000.000451.795.8000,16484,753,3216-09
TRNSK25.623.283108,97860.3644,640,0116-09
TSGYO150.000.000-17.000.7400,11574,031,3516-09
TSKB2.050.000.000366.858.0000,16795,361,4016-09
TTKOM3.500.000.000663.990.0000,362911,531,3416-09
TTRAK53.369.000276.119.8000,573511,5711,6216-09
TUCLK30.000.00010.480.6600,178512,271,9716-09
TUKAS272.650.00011.835.3800,098228,570,4916-09
TUPRS250.419.200990.299.0000,23369,2630,8716-09
TURGG7.120.696-2.413.9180,0157115,9419,8216-09
UFUK46.847.000-4.237.095-0,04810,002,5116-09
ULAS11.157.000334,723-0,01780,001,0716-09
ULKER342.000.000232.159.4000,225817,914,4516-09
ULUSE40.000.00014.820.5300,172715,512,8516-09
ULUUN84.500.0006.729.6170,077810,782,0416-09
UNYEC123.586.41145.970.0000,20978,782,1916-09
USAK43.335.9311.618.9580,012742,682,1816-09
UTPYA25.000.000-13.480.530-0,12110,004,2616-09
VAKBN2.500.000.0001.920.975.0000,13724,267,5116-09
VAKFN87.000.00015.893.00006,6916-09
VAKKO160.000.000-5.520.8050,035042,841,0416-09
VERTU52.000.00017.636.2000,23356,522,4316-09
VERUS70.000.00021.414.6800,232721,332,6816-09
VESBE190.000.000284.247.0000,41346,254,5716-09
VESTL335.456.275266.389.0000,22625,145,3716-09
VKFYO20.000.000-195,750,0029400,000,8716-09
VKGYO213.000.00010.768.0200,07507,743,9116-09
VKING45.000.000-7.380.679-0,82640,000,2016-09
YAPRK7.100.000659,4460,040714,562,8516-09
YATAS42.799.69512.093.7500,158011,062,3816-09
YAYLA9.975.000-2.956.225-0,23270,003,7816-09
YAZIC160.000.000-30.059.0000,018731,0522,6016-09
YESIL6.750.000-72,8790,21214,150,8616-09
YGGYO107.520.000112.340.4000,18124,0516,4416-09
YGYO235.115.706-8.790.4220,014034,141,0416-09
YKBNK4.347.052.0002.362.819.0000,11984,845,7616-09
YKGYO40.000.000-8.520.6130,00032755,561,5916-09
YUNSA29.160.000-11.720.980-0,18870,002,4316-09
YYAPI232.707.815210.335.4000,58020,971,6116-09
ZOREN750.000.000-126.236.000-0,02780,000,7716-09

2016 YILI 6 AYLIK BİLANÇOLARI


SembolSermayeKar/ZararKarlılıkF/KDef.DDçnem
ADANA88.178.89074.084.5600,39907,212,1416-06
ADBGR82.667.70474.084.5600,28377,002,1416-06
ADEL23.625.00029.507.1000,33595,858,7216-06
ADESE90.000.0001.660.9040,11516,244,9716-03
ADNAC165.335.41074.084.5600,03947,732,1416-06
AEFES592.105.263232.164.0000,0092162,5013,5116-06
AFYON100.000.00011.339.9800,129026,011,7716-06
AGYO84.000.0002.799.9440,12363,733,4716-06
AKBNK4.000.000.0002.339.393.0000,13518,247,2616-06
AKCNS191.447.068141.775.2000,25859,175,5916-06
AKENR729.164.000-31.473.620-0,13180,002,2116-06
AKFEN261.900.00057.722.0000,123216,155,4316-03
AKFGY184.000.0006.122.723-0,04150,004,3116-06
AKGRT306.000.000-12.880.750-0,05670,001,1116-06
AKGUV31.000.0002.618.5890,095613,882,0916-03
AKMGY37.264.00040.913.9000,41088,195,0716-06
AKPAZ46.086.7405.493.639-0,69840,001,0116-06
AKSA185.000.00083.091.0000,15308,576,2916-06
AKSEL8.000.000-390,2990,068211,081,6816-03
AKSEN613.169.1188.182.326-0,17800,001,1216-03
AKSGY200.000.00041.250.3200,33191,615,3016-06
AKSUE8.352.000158,519-0,09520,004,1216-06
ALARK223.467.000124.052.700-0,00980,005,2916-03
ALBRK900.000.000128.550.0000,13404,052,4116-06
ALCAR10.800.00012.450.0900,111011,8129,4616-06
ALCTL38.701.0004.446.4400,34477,442,2716-03
ALGYO10.650.7947.030.1020,17572,9755,0916-06
ALKA52.500.0007.777.3010,11296,272,0116-06
ALKIM24.725.00021.323.4100,19388,677,9416-06
ALYAG60.000.000-131,09-0,04450,000,7416-06
ANACM444.000.000382.706.8000,18343,103,9016-06
ANELE110.000.00013.434.6400,08405,692,7616-06
ANELT50.000.0002.155.0230,32255,650,9716-06
ANHYT430.000.00086.303.5600,197713,781,8416-06
ANSA10.000.000511,273-0,83310,000,4416-03
ANSGR500.000.00046.574.7800,062311,452,3916-06
ARBUL27.000.000-537,779-0,05430,001,3115-09
ARCLK675.728.205807.710.0000,253212,227,1916-06
ARENA32.000.0008.957.1680,09477,446,3916-06
ARMDA24.000.0007.578.1890,085717,734,7716-06
ARSAN84.690.0001.649.4770,08727,462,0716-03
ARTI10.000.000-302,369-14.2050,001,4316-03
ASCEL180.082.3024.658.6250,017385,652,4916-06
ASELS1.000.000.000236.014.0000,131023,783,0416-06
ASLAN73.000.00031.740.5900,225443,893,6216-06
ASUZU25.420.000-10.031.360-0,00920,0011,7816-06
ASYAB900.000.000-876.872.000-0,53400,001,8214-12
ATAGY23.750.000-460,0350,0032986,701,4716-06
ATEKS25.200.0001.787.0240,19143,3815,8716-03
ATLAS20.000.000-1.076.738-0,15670,000,8416-06
ATPET12.231.966-451,951-0,02670,001,1516-06
ATSYH8.000.00083,417-0,19390,000,5116-03
AVGYO72.000.0001.430.0120,10225,541,7316-06
AVHOL8.300.0004.338.4410,30163,961,7315-12
AVISA118.000.00036.105.3500,226859,481,3916-06
AVOD45.000.0002.196.4680,10398,751,2616-06
AVTUR45.000.000-1.848.172-0,00410,001,6016-06
AYCES16.757.000-5.896.853-0,01740,008,6316-06
AYEN171.042.3003.026.851-0,14400,001,3316-03
AYES15.028.2002.911.5620,14584,302,1916-06
AYGAZ300.000.000158.090.0000,16248,138,5416-06
BAGFS45.000.00011.563.3200,41802,2311,8716-06
BAKAB36.000.0001.267.7010,036921,043,2016-03
BAKAN3.365.000-2.193.118-0,37630,001,7315-12
BALAT16.128.000-1.353.350-0,33260,000,3816-06
BANVT100.023.57928.395.490-0,15140,002,3616-06
BASCM131.559.12021.896.9000,13116,323,1416-06
BEYAZ36.250.00021.444.4200,55942,852,4216-06
BFREN2.500.0005.677.2400,300925,3718,3416-06
BIMAS303.600.000305.932.0000,376326,005,3916-06
BISAS22.000.00015.821.6400,99590,840,4816-03
BIZIM40.000.0007.148.3720,117332,583,7316-06
BJKAS240.000.000-58.663.3700,10740,00-2,2815-12
BLCYT45.000.0004.924.4560,19772,922,0116-06
BMEKS120.000.000628,2320,048320,371,2916-03
BMELK17.000.000484,595-0,13420,000,9516-06
BNTAS21.500.0001.728.9850,078213,702,2816-06
BOLUC143.235.33051.443.1200,29107,822,5916-06
BOSSA108.000.0003.440.6860,10886,252,8716-03
BOYNR92.070.000-29.577.300-0,90810,000,3515-12
BOYP57.700.000-156.396.800-0,72270,007,8716-03
BRISA305.116.87547.711.7100,356812,141,6316-06
BRKO60.000.0001.883.340-0,11820,001,6316-03
BRKSN15.600.000118,5790,0063230,031,2016-03
BRMEN16.437.2221.189.673-0,07550,002,6516-03
BRSAN141.750.00067.382.9200,059815,729,0716-06
BRYAT28.125.00037.287.4300,063518,2123,6516-06
BSOKE78.750.0008.298.1610,032621,083,0616-06
BTCIM80.000.00020.546.0000,11107,767,1616-03
BUCIM105.815.80849.490.6500,21717,993,5216-06
BURCE8.424.000-1.429.349-0,10550,004,8216-03
BURVA7.347.672239,6330,080823,530,6416-06
CCOLA254.370.782177.541.0000,063041,9914,7416-06
CELHA16.500.0002.210.6670,090211,672,0716-06
CEMAS237.000.000-686,565-0,05640,000,7816-03
CEMTS100.975.68016.105.3700,111911,091,9416-06
CIMSA135.084.442133.421.6000,21968,148,4016-06
CLEBI24.300.0004.822.9530,62416,405,4916-03
CMBTN1.770.000297,5670,069921,7223,7616-03
CMENT87.112.4637100,067611,7211,4016-03
COMDO66.844.800731,5110,029325,035,6616-06
COSMO6.000.000-545,07110.6160,00-0,2316-03
CRDFA80.000.0006.199.47204,5516-03
CRFSA700.000.000-266.550.100-0,72610,000,7716-06
CUSAN71.250.0003.785.4270,118515,101,7916-03
DAGHL10.800.0001.331.1530,070512,651,8116-06
DAGI43.300.000-69,6710,017030,862,5716-06
DARDL53.281.7538.324.8620,02610,00-2,9816-03
DENCM6.000.000-2.880.855-0,04080,0010,2416-06
DENGE11.000.0009.872.5610,21112,084,2515-12
DENIZ3.316.100.000758.284.0000,11147,043,0516-06
DERIM5.400.0003.239.5390,13927,167,4216-06
DESA49.222.000-1.158.364-0,03280,001,2616-06
DESPC23.000.0001.866.0590,120513,782,0616-06
DEVA200.000.00041.900.1000,123912,072,4716-06
DGATE10.000.0007.947.5340,31796,766,4416-06
DGGYO227.208.15520.776.0500,11109,923,3216-06
DGKLB209.069.767-4.650.881-0,56730,000,1516-03
DGZTE105.000.00014.550.3300,13315,003,5716-06
DIRIT7.150.000-183,435-0,08140,001,5416-06
DITAS10.000.000-851,112-0,12700,002,3916-06
DMSAS35.000.000402,7260,07118,672,0416-06
DOAS220.000.00047.125.0000,193310,365,1216-03
DOBUR19.559.175-111,65-0,06740,001,5716-06
DOCO9.744.00090.747.2500,138423,1967,2915-12
DOGUB20.000.000-700,122-0,12550,000,5916-06
DOHOL2.616.938.000-30.331.000-0,05640,001,0016-03
DURDO16.576.000305,629-0,28840,001,3816-06
DYOBY100.000.00025.685.8900,170510,871,3616-06
DZGYO50.000.0002.519.1010,05656,623,7516-06
ECBYO21.000.0002.133.006-0,02730,002,1116-06
ECILC548.208.00035.729.0000,024826,235,2316-03
ECZYT70.000.00032.788.4100,039016,7617,8516-03
EDIP65.000.000308,2330,08682,353,7216-03
EGCYH40.000.000-8.514.897-63.2850,000,2216-06
EGCYO22.000.000-769,567-0,25850,001,5916-06
EGEEN3.150.00020.702.3300,44207,7970,3216-03
EGGUB10.000.00012.184.1700,17998,5513,2416-06
EGLYO20.000.000-88,89-0,07620,001,4416-06
EGPRO79.600.0005.501.3490,134310,182,8316-03
EGSER75.000.00018.977.6700,20796,053,0916-06
EKGYO3.800.000.000630.769.0000,13568,582,5316-06
EKIZ7.177.7293.937.0800,23552,390,6816-06
EMKEL24.299.9991.140.4680,09905,522,0916-03
EMNIS14.573.031-7.384.944-88.2360,000,1016-06
EMSAN00,00
ENKAI4.200.000.0001.046.086.0000,103111,773,7716-06
EPLAS20.000.0004.257.978-0,43353,20-0,9916-03
ERBOS5.220.00013.155.6200,13399,2127,7216-06
EREGL3.500.000.000481.926.0000,071720,483,3016-06
ERSU36.000.000-418,357-0,03010,001,2416-06
ESCOM49.992.100-293,6490,028422,321,6116-03
ESEMS13.316.000-983,982-0,24600,000,6916-06
ETILR11.625.000453,4650,218729,610,3616-06
ETYAT20.000.000-23,143-0,11210,001,0916-06
EUHOL60.000.000-635,294-14.8490,000,8416-06
EUKYO20.000.000255,829-0,09120,001,1816-06
EUYO20.000.000-227,374-0,11020,001,1316-06
FENER29.000.000-116.529.6000,28710,00-14,0015-12
FENIS50.447.5722.715.8180,04873,291,7516-06
FFKRL115.000.00028.238.00008,7016-06
FINBN3.000.000.000552.528.0000,079819,263,1516-06
FLAP25.000.000234,3670,16513,991,9616-06
FMIZP14.276.7908.109.8240,489711,532,2116-06
FRIGO26.000.000206,553-0,23060,000,3016-03
FROTO350.910.000464.102.7000,282313,399,0816-06
GARAN4.200.000.0002.580.262.0000,12627,897,8716-06
GARFA79.500.00013.733.00005,5616-06
GDKGS20.000.000583,3690,050021,081,1716-06
GEDIK67.392.0005.667.9120,17777,921,5716-03
GEDZA5.832.0001.042.0470,034030,756,0316-06
GENTS101.650.0005.849.9260,10147,771,6216-03
GENYH10.000.000-65.633.6300,31060,00-23,1516-06
GEREL50.000.000-3.451.8070,28873,371,9016-03
GLBMD40.000.000-3.454.223-0,17350,001,0416-06
GLRYH16.000.000820,6880,08156,941,6116-06
GLYHO193.500.000-45.069.340-0,07960,002,6916-06
GMSTRF00,00
GNPWR85.000.000581,339-25.8560,000,0016-06
GOLTS7.200.00013.167.8900,023970,9840,2116-03
GOODY270.000.00032.786.6200,142814,921,6416-06
GOZDE385.000.000-10.776.1900,18365,652,1416-06
GRNYO32.000.0001.781.3780,05779,251,1016-06
GSDDE52.180.855-5.231.000-0,15190,001,7416-03
GSDHO250.000.000-14.858.0000,26921,163,1716-03
GSRAY21.645.000-79.675.5900,21770,00-16,9115-12
GUBRF334.000.00030.268.8400,080721,163,2216-03
GUSGR150.000.000-78.994.630-0,71440,001,5116-06
GYHOL30.000.0003.054.1300,15346,691,2516-06
HALKB1.250.000.0001.565.680.0000,12644,1216,7816-06
HALKS129.000.000-1.148.681-0,00390,001,4316-06
HATEK21.000.000-489,2380,026939,553,6616-03
HDFGS20.000.000-469,8420,044624,671,5316-06
HEKTS75.857.03333.559.6900,26278,361,6816-06
HLGYO790.000.00022.041.3500,062612,251,1316-06
HURGZ552.000.000-33.204.320-0,15060,000,6516-06
HZNDR15.750.0005.500.7560,13198,484,0216-06
ICBCT420.000.0002900,0111141,431,4616-06
IDAS22.727.083-24.445.08017.3120,00-0,6215-12
IDGYO10.000.000-148,5740,063022,720,8916-06
IEYHO286.121.264-11.631.970-0,08120,001,1316-03
IHEVA191.370.001-503,6240,03049,581,0616-06
IHGZT120.000.0001.979.556-0,00050,002,1616-06
IHLAS790.400.0001.617.573-0,11560,000,5716-03
IHMAD79.542.538-227,744-0,00680,000,7016-06
IHYAY200.000.000-110,102-0,02400,000,7616-06
INDES56.000.00012.112.3500,24359,233,4016-03
INFO18.467.3251.703.6460,12943,981,5216-06
INTEM4.860.000-2.514.545-0,47970,003,2716-03
IPEKE259.785.56126.117.0000,04945,323,2015-09
ISATR12.287.418.0000,1027169,901003,1516-06
ISBIR635,0444.067.0100,24051,65288,4815-12
ISBTR292.287.418.0000,1024194,6350,1616-06
ISCTR4.499.970.0002.287.418.0000,10276,217,6816-06
ISDMR2.900.000.000281.364.0000,088711,442,1916-06
ISFIN600.302.64556.798.00006,2016-06
ISGSY74.652.4802.131.6680,0018222,653,4516-06
ISGYO850.000.000107.017.4000,22562,163,3516-06
ISMEN355.000.00026.202.4500,07958,411,5416-06
ISYAT160.599.2849.939.0660,05859,991,4016-06
ITTFH60.000.000-937,2380,15181,936,1616-03
IZFAS11.250.000235,9370,024630,051,6916-06
IZMDC375.000.00055.238.840-0,07810,000,6816-06
IZOCM24.534.1438.405.5450,160623,366,0716-06
IZTAR7.397.250-19,634-0,01350,002,2016-06
JANTS11.100.00010.006.3500,121013,7811,2516-06
KAPLM20.000.000210,4-0,15090,000,7916-06
KAREL58.320.00010.897.3200,10545,303,0616-06
KARSN460.000.000-25.633.210-0,28090,000,5416-03
KARTN2.837.0145.116.7740,120419,62100,3716-03
KATMR25.000.0002.550.1540,30168,682,6216-03
KCHOL2.535.898.0001.433.300.0000,15409,369,4216-06
KENT28.977.6612.271.4700,0685177,9311,4916-06
KERVN588.505.080-8.620.308-0,22270,000,4316-03
KERVT6.244.000-22.038.890-360.1910,000,2716-06
KIPA1.332.682.000-60.642.0000,000,4416-03
KLGYO124.000.00012.807.380-0,01200,006,2316-06
KLMSN33.000.00024.553.6500,18887,503,5016-06
KLNMA160.000.00036.668.0000,09429,164,6316-06
KNFRT6.600.0005.909.7320,14688,449,9116-06
KOMHL170.800.000-1.695.0060,007831,986,5216-03
KONYA4.873.4403.266.4210,156128,7860,7416-03
KORDS194.529.07687.559.4700,15169,235,1316-06
KOZAA388.080.00045.906.0000,05074,333,8815-09
KOZAL152.500.000249.669.0000,20224,0913,1615-09
KPHOL4.250.000191,5040,03929,001,0216-06
KRATL66.750.00015.975.2400,05977,681,7216-03
KRDMA240.303.64631.217.5200,043416,442,0916-06
KRDMB119.470.35231.217.5200,043417,432,0916-06
KRDMD780.226.00131.217.5200,043415,672,0916-06
KRGYO66.000.00030.546.8200,37833,021,2016-06
KRONT14.269.000716,4410,26238,061,4616-06
KRSAN4.900.000-341,949-0,02920,007,0316-03
KRSTL48.000.0002.589.8830,055417,311,4816-06
KRTEK35.100.498-2.962.152-0,23010,001,2016-06
KSTUR4.311.720-2.177.507-0,01700,006,8416-06
KUTPO39.917.00027.608.8300,16746,326,1816-06
KUYAS27.218.798137,5950,0087110,743,3316-06
LIDFA30.000.0009.387.88306,3716-06
LINK5.500.000-738,3650,090030,662,4916-06
LKMNH24.000.0004.751.1630,12369,892,6316-06
LOGO25.000.00030.654.1600,354922,715,5616-06
LUKSK10.000.000-1.515.5580,0020207,965,6816-03
MAALT5.516.000-635,3340,020246,439,7416-06
MAKTK100.000.000-3.783.2980,39790,00-0,2616-03
MARTI87.120.000-15.649.930-11.5680,001,0216-03
MCTAS5.141.000-271,1380,076742,481,5516-06
MEGAP13.221.450672,5970,10695,891,0216-06
MENBA7.820.000-798,767-0,22160,000,4916-06
MEPET75.350.0003.324.5950,045327,511,7316-06
MERIT2.550.000172,540,14437,824,0916-06
MERKO27.150.000282,7850,035533,120,9916-06
METAL10.000.000-157,947-0,04290,000,5816-06
METRO300.000.000-36.294.420-0,02500,002,9616-06
METUR18.000.000254,299-0,54980,000,4816-03
MGROS178.030.000-27.924.000-0,83650,002,7316-03
MIPAZ178.354.952-1.429.1600,18476,170,6816-06
MMCAS13.336.879-26,5530,025622,690,9816-06
MNDRS250.000.00012.882.2100,020424,021,2316-03
MRDIN109.524.00014.518.6300,191410,711,9416-06
MRGYO110.000.000-3.150.047-0,41620,002,9516-03
MRSHL10.000.000-6.866.334-0,03430,009,9416-03
MRTGG17.000.000265,1370,60690,00-0,0516-03
MZHLD10.836.0002.074.637-0,09422,75-3,9416-03
NETAS64.864.8003.662.2250,079415,916,7716-06
NIBAS27.000.000-1.063.841-0,00190,001,4316-06
NTHOL365.750.000-20.697.7200,052013,444,4316-03
NTTUR350.000.000-14.584.6000,05885,733,5616-03
NUGYO80.000.00097.178.1400,38645,611,9116-06
NUHCM150.213.60045.314.7800,17557,377,3916-03
ODAS47.600.18010.678.1700,053340,813,8716-03
OLMIP32.602.500-79,451-0,01660,007,9816-06
ORGE20.000.00010.535.1800,33756,122,4016-06
ORMA23.700.000-19.020.250-0,21620,005,4616-06
OSMEN19.700.0001.382.5760,089127,541,4216-06
OSTIM18.000.00031.144.4800,39941,586,6216-03
OTKAR24.000.00015.738.3200,505125,607,8616-06
OYAYO20.000.000807,5810,013950,000,9816-06
OYLUM8.875.000-22,782-0,02870,001,7316-06
OZBAL20.540.000471,663-13.9720,000,2516-03
OZGYO100.000.0005.276.7170,28941,472,7516-06
OZKGY250.000.0004.495.2230,18523,054,5916-03
OZRDN15.000.000904,5390,136310,321,0816-06
PAGYO87.000.00022.778.8800,12914,058,6216-06
PARSN77.112.000-1.806.0690,033742,446,1416-03
PEGYO89.100.000-687,5970,003563,301,7416-06
PENGD55.600.000-2.237.5800,0158110,961,0516-03
PETKM1.500.000.000373.381.1000,29258,521,7616-06
PETUN43.335.00030.480.4900,17836,318,9916-06
PGSUS102.272.000-203.831.300-0,03980,0012,6916-06
PIMAS36.000.000-121,388-0,09680,002,2616-03
PINSU44.762.708-8.259.711-0,19040,001,7216-06
PKART22.750.0001.063.6290,063723,851,5416-06
PKENT1.036.800-7.432.708-0,17140,0012,1216-06
PLASP6.187.500-34.512.88014.3020,00-3,9015-12
PNSUT44.951.05143.297.2100,12958,9312,8516-06
POLHO370.000.00043.051.8800,079327,632,2716-06
POLTK3.750.0001.794.5850,422011,293,4416-06
PRKAB112.234.0006.551.9550,134314,021,4216-03
PRKME148.867.243-7.464.8460,0039205,792,5116-06
PRZMA24.000.000374,7650,028137,731,6216-06
PSDTC7.425.0001.771.8720,16846,632,9616-06
RAYSG163.069.85514.454.4800,10227,240,6616-06
RHEAG41.550.000-2.334.711-0,62470,000,5716-06
RODRG7.085.0006,9040,0154118,081,1216-06
ROYAL60.000.0009.160.9270,07802,513,2716-03
RTALB5.900.0001.749.7470,16066,497,8616-03
RYGYO246.000.001464,217-0,05790,001,2316-06
RYSAS119.350.0002.835.490-0,09210,001,2916-03
SAFGY886.601.66932.740.0200,16853,421,5116-06
SAHOL2.040.404.0001.352.645.0000,10768,3710,8016-06
SAMAT18.300.000-1.115.222-0,01970,001,3716-06
SANEL13.225.00058,8630,012685,381,7116-06
SANFM13.202.124374,895-0,06070,001,0816-06
SANKO60.000.00011.753.3300,08786,964,2216-06
SARKY125.000.0004.975.1440,081612,722,9416-03
SASA266.300.00039.764.0000,162711,061,6216-06
SAYAS25.750.0001.672.9600,19895,192,2016-03
SEKFK45.000.000-1.286.000010,3616-03
SEKUR13.885.00064,472-0,30130,001,0816-06
SELEC621.000.000147.858.6000,13427,102,9216-06
SELGD21.317.786-144,1180,14113,230,6116-03
SERVE11.559.492-566,935-0,14900,000,4516-06
SEYKM8.400.000417,9580,114910,561,9016-06
SILVR30.400.0001.561.9990,048023,271,1516-03
SISE2.050.000.000297.484.3000,082711,363,7816-06
SKBNK1.167.186.88420.810.0000,023423,822,2216-06
SKTAS31.620.000-5.519.265-0,47690,001,8416-03
SNGYO600.000.000-17.132.600-0,05680,001,7316-06
SNKRN6.700.000-1.248.019-0,32970,001,5216-06
SNPAM79.931.2505.161.5790,09599,371,3516-06
SODA750.000.000197.774.0000,20087,252,8416-06
SODSN6.000.0001.858.3370,08909,363,4815-12
SONME56.065.0001.632.8060,065518,281,0816-06
SRVGY52.000.0002.554.9950,18162,495,2716-03
TACTR5.875.000-1.253.083-0,11240,002,6416-06
TARAF9.600.000659,0850,17161,202,3316-03
TATGD136.000.00041.123.6200,145711,913,2316-06
TAVHL363.281.250102.728.0000,20969,156,3416-06
TBORG322.508.25337.479.0000,286612,201,7016-03
TCELL2.200.000.000979.344.0000,143610,246,9516-06
TCHOL5.000.00091,1870,049338,721,0416-06
TEKTU145.817.119-1.259.0000,016430,821,2316-06
TGSAS7.500.0001.090.9470,13009,533,3916-03
THYAO1.380.000.000-1.238.000.0000,10885,359,2116-03
TIRE200.000.000-1.611.9330,0098148,700,8316-06
TKFEN370.000.000148.878.0000,117010,265,7816-03
TKNSA110.000.000-48.057.000-25.8300,000,4216-06
TKURU1.000.00039,53-0,39920,002,2416-06
TMPOL14.175.000974,450,140139,641,2816-03
TMSN115.000.00010.197.1100,128425,822,3716-03
TOASO500.000.000479.860.0000,336712,695,4216-06
TRCAS270.000.00015.351.040-0,00330,002,4016-03
TRGYO500.000.000134.372.0000,24871,959,9916-03
TRKCM930.000.000386.074.7000,15994,843,1916-06
TRNSK25.623.283177,61916.32613,710,0216-03
TSGYO150.000.000-3.357.0770,08335,001,4416-06
TSKB2.050.000.000249.176.0000,16046,431,3616-06
TSPOR100.000.000-113.465.4000,66870,00-1,7015-12
TTKOM3.500.000.000655.306.0000,258017,721,3316-06
TTRAK53.369.000214.074.6000,635212,8810,5716-06
TUCLK30.000.00010.247.1600,193310,091,9616-06
TUKAS272.650.0003.303.0180,0274114,970,4616-06
TUPRS250.419.200409.429.0000,27307,3628,8816-06
TURGG7.120.695-2.826.5330,0100173,2119,7716-06
UFUK46.847.000-739,428-0,01080,002,9216-06
ULAS11.157.0001.383.5690,0102124,251,1616-06
ULKER342.000.000177.992.4000,228222,094,2916-06
ULUSE40.000.0003.109.0660,134519,062,7316-03
ULUUN84.500.0005.071.8140,09588,522,0716-03
UMPAS42.000.00013.376.4400,35300,711,8015-06
UNYEC123.586.41031.059.4200,22018,702,0716-06
USAK43.335.930640,8060,014037,702,1816-06
USAS184.031.366-2.902.422-0,06470,001,2916-03
UTPYA25.000.000-4.742.796-0,17660,004,5316-03
UYUM60.000.000-1.425.660-0,03100,000,8016-06
UZERB4.950.000-358,987-0,66440,000,3216-06
VAKBN2.500.000.0001.103.587.0000,12274,907,2116-06
VAKFN87.000.00010.160.00004,1916-06
VAKKO160.000.000-1.677.6400,044928,061,0616-06
VANGD25.000.000-106,485-0,00750,001,5716-06
VERTU52.000.00021.997.4600,30065,392,5116-06
VERUS70.000.00026.675.3100,284421,092,7616-06
VESBE190.000.000194.672.0000,38707,754,1216-06
VESTL335.456.275176.389.0000,15639,085,1216-06
VIAGO90.000.00020.623.3900,045013,5320,3916-03
VKFYO20.000.000-256,292-0,04380,000,8716-06
VKGYO213.000.00011.430.8600,08456,593,9216-06
VKING45.000.000-3.319.164-12.0030,000,2916-06
YAPRK7.100.000507,6090,08996,802,8316-03
YATAS42.800.0002.650.4910,113914,062,1616-03
YAYLA9.975.000-1.851.538-0,15490,003,9016-06
YAZIC160.000.000-19.358.000-0,06170,0021,9716-03
YBTAS10010.629.5000,21836,751181,2916-06
YESIL6.750.000-194,5510,16926,080,7916-06
YGGYO107.520.00073.642.7400,18224,1816,0816-06
YGYO235.115.710-7.454.7270,021018,601,0516-06
YKBNK4.347.052.0001.552.174.0000,10306,255,5916-06
YKGYO40.000.000-6.726.7180,015449,551,6416-06
YONGA210996,0510,238110,67118,0116-06
YUNSA29.160.000-2.783.321-0,03380,002,8316-06
YYAPI232.707.8157.307.6630,49962,100,7316-03
ZOREN750.000.000-59.470.000-0,18320,000,8716-06