Anasayfa»GÜNDEM»Blockchain 25 Milyon Dolarlık Şifreli Dijital Para Sattı

Blockchain 25 Milyon Dolarlık Şifreli Dijital Para Sattı

Aragon adlı yazılım şirketi 15 dakikadan az bir sürede 25 milyon dolarlık şifreli dijital para birimi satışı gerçekleştirdi.

Blockchain bazlı para dakikalar içinde milyonlarca dolarlık satış gerçekleştirdi.

Aragon adlı yazılım şirketinin blok zinciri bazlı Aragon Network Coin adlı şifreli dijital para biriminin satışı, hız rekoru kırdı. Dijital şifreli para birimini dünyanın dört bir yanındaki 2400’den fazla alıcı, 15 dakikadan az bir sürede bitirdi. Toplamda 25 milyon dolar değerinde para birimi satıldı.

Nisan’da Gnosis adlı Ethereum tabanlı birim, satışa çıktıktan 10 dakika sonra 12,5 milyon dolarlık satış yaparak rekor kırmıştı. Aragon’un 15 dakikada bu tutara ulaşması yeni bir hız rekorunu getirdi.

En Büyük İkinci Miktar

Aragon’un kurucu ortağı Luis Cuende, 25 milyon dolarlık satışın blok zinciri alanında bir startup’ın aldığı en büyük ikinci miktar olduğunu söyledi.

Aragon, Ethereum üzerine inşa edilmiş olup, özellikle dünyanın dört bir yanındaki şirketlerin yaratılmasını ve bakımını ortadan kaldırmak için geliştirilen bir yönetim aracı. Aragon’un kullanımı için sadece internet yeterli. Böylece yönetişim, fon toplama, finans ve muhasebe gibi işlevlerde kullanılabiliyor.

 

Cevap yaz

Eposta adresiniz gizlenecek