Anasayfa»PİYASALAR»DÖVİZ»Dolarda Trump Yükselişi Devam Ediyor

Dolarda Trump Yükselişi Devam Ediyor

ABD doları uluslararası piyasalarda Türk lirası karşısında 3,6292 TL’den işlem görüyor.

Dolar kuru  ABD Başkanı Donald Trump’ın federal bir soruşturmaya müdahale etmeye çalıştığına dair haberlerin etkisi ile  saat 12.30 itibariyle yüzde 1,70 artışla 3,6292 liradan işlemlerine devam ediyor.

Dolar/TL paritesi gün içerisinde en yüksek 3,6337 lirayı gördü.

Gelişen ülkeler piyasasında Türkiye ile birlikte yer alan diğer ülke para birimlerinin ABD doları karşısındaki durumu  ise şöyle,

Gelişen Ülkeler Para Birimleri

SEMBOLACKLSONGUN.F%
USDZARGUNEY AFRIKA RANDI1.349.220+2,22
USDMXNMEKSIKA PESOSU191.229+1,80
USDTRYDOLAR/TURK LIRASI36.296+1,71
USDPLNPOLONYA ZLOTY380.150+1,22
USDRUBRUS RUBLESI577.904+1,17
USDCZKCEK KORUNASI239.923+1,04
USDHUFMACAR FORINTI278.885+0,75
USDIDRENDONEZYA RUPIAH13411,5+0,63
USDINRHINDISTAN RUPEESI64.669+0,53
USDPHPPHILIPPINE PESOS49,97+0,40
USDMYRMALEZYA RINGGIT43.395+0,37
USDTWDTAYVAN DOLARI30.274+0,35
USDCNHCIN YUANI (HONG KONG)68.859+0,21
USDCLPSILI PESOSU671,02+0,00
USDCOPKOLOMBIYA PEZOSU2897,000,00
USDTHBTHAI BAHT34.480-0,01
USDPENPERU SOLU32.750-0,03
USDBRLBREZILYA REALI31.374-0,09
USDEGPMISIR PAUNDU181.000-0,11

Dolar/TL Günlük Grafik

Cevap yaz

Eposta adresiniz gizlenecek